a ā b c č d e ē f g ģ h i ī j k ķ l ļ m n ņ o p r s š t u ū v z ž
Argentīnas dogs

Argentīnas dogs

Argentīnas dogs ir uzticams suns, kas būs lielisks mājas un ģimenes sargs. Rotaļīgs un ļoti labi saprotas ar bērniem - labprāt dod bučas un mīļojas. Ļoti inteliģents un spēcīgs, tāpēc šos suņus ir viegli apmācīt, izmantojot mīļumu, bet saglabājot savu autoritāti.

Vairāk
Hofavarts (Hovawarts)

Hofavarts (Hovawarts)

Suns ir mierīgs mājās, bet enerģisks ārpus tās. Hofavarts ir lojāls pret ģimeni, bet ar tendenci palikt uzticīgam tikai vienam cilvēkam ģimenē. Šiem suņiem patīk spēlēties līdz sirmam vecumam. Hofavarts ir nosvērts, drosmīgs un modrs sargs. Sunim ir izteikta teritorijas izjūta. Hofavarts ciemiņus atzīs par draugiem, ja tā norādīs saimnieks un labi atcerēsies savus draugus un ienaidniekus.

Vairāk
Akita-inu (Japanese Akita Inu)

Akita-inu (Japanese Akita Inu)

Akita-inu ļoti mīl visus ģimenes locekļus un viņu draugus un izbauda saskarsmi ar cilvēku. Parasti atturīgs jūtu izpausmēs, aizstāvot ģimeni cīnās līdz pēdējam. Akita-inu, kā nevienai citai šķirnei, piemīt gluži vai neparasta pašcieņa. Medību spējās tiek iekļauta asa redze un jutīga oža, spēja ātri un klusi pārvietoties.

Vairāk
Papilons

Papilons

Neskatoties uz mazu augumu, papiloni veiksmīgi startē dažādās sporta sacensībās, kas daudz izsaka par viņa personību, par viņa drosmi, gudrību, par viņa mīlestību pret saimnieku. Mēdz teikt, ka papilons ir mazs sunītis ar lauvas sirdi.

Vairāk
Bavārijas asinspēdu dzinējsuns

Bavārijas asinspēdu dzinējsuns

No citiem līdzīgiem suņiem bavārieši atšķiras ar kalsnu, tomēr spēcīgu miesasbūvi. Šie četrkājainie kalnu taku lodātāji veidoti, krustojot dažnedažādus gan medību suņu šķirņu pārstāvjus, gan vietējos krančus. Un gala rezultāts iznācis brīnišķīgs – uzticams, mierīgs un mīļš dzīvnieks, kurš apveltīts ar izcilām spējām veikt savus darba uzdevumus.

Vairāk
Keriblū terjers (Kerry Blue Terrier)

Keriblū terjers (Kerry Blue Terrier)

Žirgts un rotaļīgs, apņēmīgs un modrs, trakulīgs un nevaldāms, šis suns liek cilvēkiem saglabāt jautrību un pasmaidīt. Keriblū mīl rotaļāties un cīkstēties ar saimnieku. Tas ir lielisks sargsuns, un tomēr nekad neuzbruks bez speciālas provocēšanas. Kā mīlošs ģimenes suns, tas dievina būt kopā ar savu ģimeni un ļoti pieķeras tai, suns mīlēs arī visus ģimenes draugus.

Vairāk
Kontinentālais toispaniels

Kontinentālais toispaniels

Papilons ir jauks kompanjons, bērnu rotaļu pastāvīgais dalībnieks, nenogurdināms, jautrs suns. Viņš lieliski sadzīvo ar lielo šķirņu suņu kompāniju un tikpat labi satiek ar kaķu dzimtas pārstāvjiem. Iegādājoties papilonu, jūs saņemsiet pārsteigumu - “2 in 1″ , mazu draugu ar lielu sirdi!. 

Vairāk
Neapoles mastifs (Mastino Napoletano)

Neapoles mastifs (Mastino Napoletano)

Neapoles mastifs ir nosvērts un mierīgs suns. Tas tika radīts, lai vajadzības gadījumā izskatītos bīstams un ļauns, bet ar savu ģimeni un draugiem būtu mīlošs un sirsnīgs. Izteikti aizsargājošs un bezbailīgs, augsti inteliģents un savā ziņā pat padevīgs. Tam nav vajadzīga atkārtota apmācība, jo neapolieši ļoti vēlas izdabāt savam saimniekam.

Vairāk