sveiki!mani interesē cik ir individuālās nodarbības cena suņu skolā pie kinologa? un kurās dienās piedāvājat?

Labdien!

Individuālas nodarbības maksā 20 eur, nodarbības grupā 12.

Nodarbības notiek praktiski katru dienu. Strādājam tikai pēc pierakasta.

Šobrīd nodarbības notiek tikai ārā.

Pieteikties nodarbībām var pa tel 29390650, vai rakstot uz arena@dinozoo.lv

Labdien! Meklējam pomerānijas punduršpica kucēnu. Nav ne jausmas, kur atrast veselu, tīrasiņu ar labiem ciltsrakstiem. Paldies jau iepriekš!:)

Labdien!

Droši varat sazināties ar Nacionālo Čau Čau un primitīvo šķirņu suņu klubu.

Kluba valde notiekti palīdzēs Jums atrast labāku kucēnu 

tel. 29826182,

e-pasts birinka@inbox.lv

Labdien! Mums ir pundurpinčera kucēns, kuram nu jau ir 9 mēneši. Saskaramies ar situāciju, ka suns nakts vidū plkst. 2-4 iet čurāt vai kakāt istabā. Suns tiek vests 4 reizes ārā - 7:00 no rīta, tad pusdienlaikā ap 13-14:00, tad pēc darbdienas beigām, ap 17:30 un vakarā ar 20-21:00. Jāsaka, ka arī laika posmā no 7 - 13:00 tiek izlaists pačurāt, jo redzu, ka grib. Kopumā sanāk 5 reizes! Nekādas veselības problēmas vai uzmanības traucējumi netiek manīti. Vai tas ir normāli, ka suns nevar izturēt nakti, nečurājot? Vai būtu nepieciešams atrādīties ārstam? Paldies!

Labdien!

Rekomendējām ātrādīt suni veterinārārstam, lai pārliecinātos vai tiešām viss ir kārtībā ar veselību. Jo tas nav normāli. 

Labdien, vai jūs varētu ieteikt audzētāju, kur var iegādāties Velsas terjera kucēnus?

Labdien!

Nosūtu Jums Terjeru cienītāju biedrības kontaktus. Droši zvaniet vai rakstie. Kluba vadība palīdzēs Jums atrast kucēnu Latvijā vai ārzemēs.

tcb@inbox.lv

+371 26409332

Veiksmi!

Un jauku dienu! :)

Manam 6 mēn. vecajam vilku sugas kucēnam nav noslīdējusi viena oliņa , vai ir cerība , ka tomēr kaut kas var mainīties dabīgi ? Ar cieņu Liena.

Labdien!

Kucēnu ir jāparāda veterinārārstām. Tālāk viņš kā rīkoties tālāk. varbūt izdosies ar masāžu dabū lejā, bet varbūt nāksies kastrēt.

Labvakar. Taksim 5 nedēļas un nodots jaunās mājās. Ar ko vispareizāk mazo suņuku barot? Vai var vest āra pastaigās?

Suni atļauts atsavināt, nākamajam īpašniekam nododot kopā ar mājas (istabas) dzīvnieka pasi:

9.1. pēc astoņu nedēļu vecuma sasniegšanas un divas nedēļas pēc pēdējās vakcinācijas pret vīrusa izraisītām infekcijas slimībām, ja vakcinācija veikta sešu nedēļu vecumā, vai nedēļu pēc pēdējās vakcinācijas pret vīrusa izraisītām infekcijas slimībām, ja vakcinācija veikta astoņu nedēļu vecumā;

9.2. pēc triju mēnešu vecuma sasniegšanas, ja dzīvnieks ir vakcinēts pret vīrusa izraisītām infekcijas slimībām un trakumsērgu, bet ne agrāk kā nedēļu pēc vakcinācijas.

(MK 24.04.2012. noteikumu Nr.287 redakcijā)

 

 

Labdien! Meklējam Šeltija kucēnu. Nav ne jausmas, kur atrast veselu, tīrasiņu ar labiem ciltsrakstiem. Paldies jau iepriekš!

Labdien!

Droši varat griezties LAGSAK klubā:

http://lagsak.lv/lv

Kluba valde ieteiks Jums audzētavas, kurās šobrīd ir pieejami kucēni vai tiek plānoti metieni.

Veiksmi!

Labdien. Mēs ar vīru iegādājāmies kucēnu. Izvēli atstāju viņa ziņā, jo zināju ka pieņemšu jebkādu. Un tagad mums ir Foxija. Ar pirmo dienu sākās mūsu nelaimes, es viņu iemīlēju jau mājās vedot, bet vīram panika. Viņš sastingst viņas klātbūtnē, un galvā tikai viena doma kā tikt no viņas vaļā. Mana sirds lūzt, jo katru dienu mums ir sarunas par to ka viņa nevarēs ar mums palikt. Trīs nedēļu laikā viņš arī manā sirdī ir iesējis šaubas. Kucīte būs liela auguma, vīram liekas, ka mēs nevarēsim viņu valdīt. Vārdu sakot viņš savās vīzijās redz vissliktāko. Kā mums izkļūt no šī visa? Ar katru dienu ar Foxiju kļūstam tuvākās, un ar katru dienu vīrs pārliecinās, ka ir pārsteidzies ar izvēli. Paldies, jau iepriekš, ja sniegsiet padomu

Labdien!

Ja Jūs saprotāt ka netiekāt galā ar kucēnu un ka negribāt viņu, tād labāk atrodiet viņam jaunu ģimeni. Kucēns - ir liels darbs. Ar viņu būs jāiet suņu skolā, jābaro, jāiet ārā, jāpotē, jāārste (ja ir nepieciešams). Kucēns prasīs netikai Jūsu laiku, rūpes, mīlestību un uzmanību, bet arī Jūsu līdzekļus. 

Ja Jūs uzskatāt ka Jūs nevarēsiet viņam dot visu kas ir nepieciešams pilnvertīgai suņu dzīvei, tād labāk tiešām atrodiet vņam jaunās mājas.

Labdien! Vai variet lūdzu ieteikt klubu, kur tagad būtu iespējams iegādāties vai rezervēt franču buldoga kucēnus, vēlams zilā krāsā, bet var arī citas?

Labdien!

Nosūtam Jums dažu klubu kontaktus. Droši zvaniet, klubu vadība Jums noteikti palīdzēs.

 

LATVIJAS DEKORATĪVO SUŅU KLUBS
29424990
toyclub@inbox.lv
 http://www.toy-dogs.lv

NACIONĀLAIS BULDOGU UN BOSTONAS TERJERU KLUBS
29277007, 29219181
bulldogclub@inbox.lv

 

Jauku dienu!

Labdien! Man ir franču buldoga kucēniņš 2 mēn. Jau iesākām nest viņu ārā, lai nokārtojas ārā un izdevās pārķert diezgan daudzas reizes, bet tagad uznāca aujstums1-2 grādi.Vai viņu var tagad nest ārā? Nebūs par aukstu? Vienkārši, kamēr uzvilktu kādu zeķīti siltumam, var jsu būt par vēlu...

LAbdien!

Turpiniet strādāt ar kucēnu tā, kā bija iepriekš. Vēl nav tik auksti. Varbūt vienkarši saīsiniet pastaigu laiku, lai kucēns nesjūstu diskomfortu.