Paņēmām no patversmes Vācu aitu suni 7 gadus vecu. Ļoti draudzīgs (pārāk draudzīgs), mājās klausa, izpilda komandas kad izvedam ārā skaisti iet blakus pie siksnas. Tiklīdz palaižam no siksnas tā viņš pat nereaģē uz savu vārdu, skrien pakaļ citiem suņiem vai mierīgi aizies ar citu cilvēku. Esam skrējuši pakaļ lielu gabalu. Vai ir iedpējams kaut ko mainīt?

Labdien!

Jā, noteikti visu var mainīt. Galvenais ir atrast labāku motivāciju tieši Jūsu sunim kā arī pacietība un secīgums no Jūsu puses.

Vislabāk būtu atnākt uz suņu skolu, sākumā uz individuālajām nodarbībām vēlāk, pēc dažām nodarbībam pievienoties grupai, kur ir citi suņi, kur var modelēt dažādas situācijas.

Pieteikties uz suņu skolu var pa telefonu 29390650.

Vai kucīte var būt apsaldējusies pēc 3 h pavadīšanas pagrabā? Šodien smilkst un grib tikai istabā.

Labdien!

Noteikti jā.

Labāk parādiet viņu ārstam.

Sveiki. Suns 9 gadi. Ejot àrà pastaigàties krit visiem virsù. Verot àra durvis, jau rej koridorà.

Labdien!

Sakiet lūdzu šāda uzvedība parādījās tikai nesen? Vai ir bijusi visu mūžu?

Ja parādījās nesen, tas var liecināt par to ka sunim iespējams ir veselības problēmas, iespējams kaut kas sāp vai sagādā diskomfortu. Sakarā ar to suns var kļūst nervozs un citreiz arī agresīvs. Šajā situācija rekomendējam griezties veterinārajā klīnikā.

Savukārt ja šāda uzvedība sunim ir visu dzīvi, tād Jums ir jāsāk skolot suni, nākt uz nodarbībām, lai kinologs pastāstītu un parādītu kā Jums rīkoties šajā situācijā.

Pieteikties uz klīniku var pa telefonu 67327923

Pieteikties uz suņu skolu var pa telefonu 29390650

Ko darīt, ja taksītis (7 mēn.) apēda šokolādi lielos daudzumos?
Tā kā noteiktos daudzumos šokolāde suņiem var būt toksiska, šādos gadījumos ir steidzmi jāvēršas pēc palīdzības veterinārā klīnikā.
Kucēnam sapampis purniņš un ilknīši palikuši melni. Vai tas ir slikti?
Lai izvērtētu situācijas nopietnību, dzīvnieks ir jāredz klātienē. Jums būtu jāatrāda kucēns veterinārarstam.
Labdien! Man ir vilku suņa jauktenis, kuram pastāvigi ir aizcietējumi. Barību esam izmēģinājuši gan vārot putras, gan vetārsta ieteikto. Ir operēts, jo bija zarnu nosprostojums. Pie vetārsta aiziet ir problemātiski, jo nevienu nepielaiž klāt un katru reizi midzināt nav variants. Lietojam lypex, vedalax un duphalax, bet ārā nekas nenāk. Klizmu viena nevaru uztaisīt. Visas procedūras tikai zem narkozes. Cik ilgi viņš tā var vilkt, lai viņu nemocītu? Sunim 7 gadi un svars 45kg. Ir izgudrotas zāles, kas šķel organismā akmeni, bet nav, kas izšķīdina fekālijas. Kauli netiek doti, tik spec barība. Kas varētu būt par iemeslu un kā to risināt?
Aizcietējumu problēmas ne vienmēr ir saistītas ar izēdināto barību. Iespējams ir arī kāda blakus saslimšana, kas veicina organisma atūdeņošanos, kas rezultātā noved pie aizcietejumu problēmas, kā arī nevar izslēgt zarnu inervācijas traucējumus. Lai izvērtētu kā dzīvniekam palīdzēt būtu nepieciešams veikt papildus diagnostiku (asins analīzes, ultrasonogrāfiju).
Sveiki! Mums ir 2,5 mēnešus vecs Jorkšīras terjera kucēns. Pie mums ir nepilnas divas nedēļas. Kad kucēnu paņēmām, tam jau stāvēja abas austiņas, taču pēc nedēļas pie mums viena austiņa nošļuka, pamanījām ka kucēns to kasa. Bijām pie vetārsta divas reizes, abas reizes nebija ne iekaisums, ne izdalījumu ne liela apsārtuma. Ārsts ieteica dot tavegīlu - nepalīdzēja, skaustā ielaidām pret parazītu ampulu - nepalīdzēja. Pašlaik lietojam ausu tīrāmo losjonu, taču bez izmaiņām - austiņa kasās un ir nošļukusi. Barībā dodam to pašu ko deva audzētājs - Royal Canin Starter. Kā rīkoties? Paldies jau iepriekš!
Ilgstoša noturīga nieze kucēnam var parādīties dažādos gadījumos. Pārtikas alerģija var parādīties arī uz barību, kas tiek izbarota ilgtermiņā, kad alergēni uzkrājas. Tāpat arī ausu ērces izraisīta nieze var būt noturīga. Mazas invāzijas gadījumā ausu ērci ne vienmēr izdodas mikroskopiski atrast, un paejot laikam, kad parazīti savairojas, tos izdodas diagnosticēt. Ieteiktu Jums pierakstīties pie veterinārārsta, kas specializējas dermatoloģijā.

Atgriežoties pie rīta sarakstes - uz kārumiem viņa nāk klāt ,tikai ja jāiet mājā,tad nekādi kārumi nelīdz.Paiet ilgs laiks līdz ienāk mājā. Ļoti patīk āra vide.Daudzas stundas pavadām ārā gan rotaļājoties gan tāpat , jo darbi taču arī jādara. Ir bijuši daudzi suņi pirms tam,bet tik enerģijas pilna un zinātkāra par visu nav bijusi!Atnest mantiņu pat mācījuši neesam-pati nes atpakaļ! Kā nepievērsīsi uzmanību viņai,tā būs sava galva un....saprotam,ka sunim liela uzmanība jāvelta,bet nu jau ir par daudz! Kucītes krustojums - vilks + bernes ganu suns un vēl tālāk bīgls.Paldies,ka dalaties ar padomu.Diāna.

Pamēģiniet pasaukt kucēnu mājās paslāvēt un izlaist ārā. Dariet tā periodiski. Lai kucēns nedomā ka ja viņu pasauca uz mājām, tād viss, viņš netiks izlaists. 

Labdien! Mana bezšķirnes kucīte ir 2 gadus veca un šobrīd viņai ir meklēšanās 25.diena. Jau visu meklēšanās laiku novēroju izmaiņas viņas uzvedībā. Agrāk bija ļoti rotaļīga un draudzīga pret visiem suņiem. Tagad pēdējās 3 nedēļas (praktiski visu meklēšanās laiku) rūc un lien kauties pat ar zināmām kucēm, ar kurām pirms tam bija vislielākajos draugos. Kucīti pēc pāris mēnešiem plānots sterilizēt. Kā rīkoties? Atrādīt veterinārstam? Vest pie kinologa? Nogaidīt? Paldies, Iveta.
Kucītēm izmaiņas uzvedībā meklēšanās laikā ir normāla parādība. Ja kucīte ir stipri nemierīga, var izmantot nomierinošus līdzekļus (uz augu bāzes), kas ir nopērkami veterinārajās aptiekās. Dažkārt, līdzīgas pazīmes novēro kucītēm, kam pēc meklēšanās attīstās viltus grūsnība (piebriest piena dziedzeri, parādās piens, var veidot migu), šādos gadījumos būtu jāpierakstās uz vizīti pie veterinārārsta.
Sveiki, manam bullmastif pec mazgašanas nakosaja diena paradijas pumpinas uz muguras vai take varetu but alergija no šampūna. Vinam or loti īsa spalva tapēc ir viegli to redzet, izskatas ka butu vartijies nātrēs. Paldies
Nevar izslēgt, ka alerģija sunim ir parādījusies no šampūna, taču jāizvērtē arī citi iespējamie alergijas cēloņi.