Labdien! Vēlos pajautāt, ja mums ir vesela, dzīvespriecīga 8 mēn veca franču buldoga meitenīte, vai būtu noderīgi veikt nieru izmeklējumus, ņemot vērā uz izplatīto diagnozi- nieru mazspēja. Kādas iespējas un izmaksas ir veikt izmeklējumu? Paldies, par atbildi Ar cieņu L.Balode

Labdien, 

Profilakstiski nieru izmeklējumi ir iespējami. Dzīvnieku ir iespējams pārbaudīt veicot ultrasonogrāfiju, kā arī asins un urīna analīzes. Ar Dino Zoo klīnikas pakalpojumu cenrādi var iepazīties Dino zoo mājaslapā.

Vai ir tādas suņu šķirnes kuru spalvas sauc par “matiem” nevis “spalvām”?

Labdien!

Jā, ir tādas suņu šķirnes. Piemēram tie ir jorkšīras terjeri, ši tcu, afgāņu kurti, maltas zīda sunīši un t.t.

Ļoti svarīgi atcerēties to ka šādai spalvai ir nepieciešamā regulāra un īpaša kopšana. T.i. mazgāšana reizi divās nedēļas un frizēšana reizi 1-2 mēnešos.

 

Labdien! Vēlamies pāriet sunim (jauktenis, 2 gadi, 35 kg) no sausās barības uz tā saukto "BARF" jeb svaigēšanas diētu, kura sastāv no svaigas gaļas, subproduktiem un arī no dārzeņiem (vai graudaugi arī ir ieteicami - par šo domas dalās). Kur mēs varētu atrast visuzticamāko un pilnīgāko (vetārstu atbalstītu) informāciju par šo diētu, sunim nepieciešamajām barības vielām, balansu, daudzumu? Der arī informācija angliski. Liels paldies! :)

Speciālists dzīvnieku dabīgajā ēdināšanā Latvijā ir veterinārārste Ilze Pētersone. Pie dakteres var pierakstīties uz konsultāciju veterinārājā klīnikā "Toto" vai Dzīvnieku veselības centra Mārupes filiālē.

Labdien man ir suns meitene labradors 8 gadi viņai uz kreisā sānā (vēderā) ir bumbulis un tas bumbulis jau ir ap 2-3 gadiem ko darīt? viņa arī ir maz kustīga tikmēr vēl pat nēsmu vedis pie vetārsta jo baidos ka vai dzēš operēt un viņa nevarēs to operāciju lūdzu pasakat ko darīt?

Labdien,

Dzīvnieks ir  jāved pie veterinārārsta, lai saprastu par tālākajām darbībām. Cik bumbulis ir liels, vai tas strauji palielinās, vai tas traucē dzīvniekam pilnvērtīgi dzīvot. Dzīvnieku var operēt arī 8 gadu vecumā. Pirms tam jānodod asins analīzes un ārsts apskata un novērtē dzīvnieka veselības stāvokli. Uz konsultāciju pie vetrinārārsta mūsu klīnikā varat pierakstīties pa tālruni 67327923.

Labdien , mums ir 2 mēnešu vecs kucēns. Viņam šovakar sāka pusties vēders , un viņa sāka laist gāzes , vai tas ir normāli priekš viņas vecuma? Iedevām Royal Canin sauso barību mazliet , priekš kucēniem .. vai ir iespēja ka no tā nāk gāzes viņai?

Kucēna vecumā biežākie gremošanas traucējumu cēloņi ir endoparazīti, disbakterioze sakarā ar attārpošanas medikamentu lietošanu vai barības maiņu, strauja barības nomaiņa, barības nepanesamība, izmaiņas gremošanas sistēmā dēļ citām blakus esošām saslimšanām, iekaisuma izmaiņas u.c. Lai saprastu kas kucēnam ir radījis pastiprinātu meteorismu jāņem vērā vairāki faktori- kāda barība kucēnam dota līdz šim, vai šāda barība tiek dota pirmo reizi, kāds ir šīs un iepriekšējās barības sastāvs, vai kucēns ir attārpots, kad veikta attārpošana u.c.

Labdien.Man ir mini joksiras terjera kucens kurs ir 7 men vecs.Mes dzivojam 4 stava un mazais ir tik aktivs ka pats grib gan skriet leja gan auksa pa trepem.Bet man teica ka lidz gada vecumam nekada gadijuma to kucenam nevar atlaut,jo mugurkaulu varot traumet.Vai ta tiesam ir taisniba un mazo janes roka?paldies jau ieprieks pa atbildi.

Ja kucēns ir veselīgs, ikdienas staigāšanai pa trepēm nebūtu jārada veselības traucējumus. Ļoti aktīvs dzīvnieks var satraumēties ne tikai staigājot pa trepēm, bet arī skrienot un rotaļājoties. Ja dzīvnieks ir neveikls, to droši var nest arī rokās.

Labdien! Esam jaunienācēji suņuka audzināšanai. Ar kazočina/zobu utt. kopšanai viss ir noskaidrots. Vai ir iespēja kaut kur uzzināt, kā labāk un ar ko barot vācu mazo špicu. Kāda būtu viss labākā ēdienkarte šīs sugas pārstāvjiem.

Labdien!

Principā par ēdināšanu ir jākonsultējas ar kucēna audzētāju. Ir jānoskaidro ar ko tika barots kucēns un viņa mamma.

Mūsu veikalos var igādāties super premium klases sauso un mitru barību Ontario. ONTARIO – ir augstvērtīga SUPER PREMIUM klases produkcija, kas izstrādāta pēc oriģinālas kanādiešu receptes, tāpēc ir sevišķi piemērota mūsu klimatā dzīvojošiem dzīvniekiem. Barību ir izstrādājuši vadošie Kanādas veterinārārsti. Produkcijas izgatavošanā tiek izmantotas augstākā labuma izejvielas, kas gādā par mājas mīluļa veselību, nenoslogo organismu un nodrošina ar visām nepieciešamajām barības vielām, kas apmierina visas viņa vajadzības.

У меня амстафф мальчик ему 1 год и 2 месяца у меня трое деток средниму 12 лет его собака кусила за руку на окне стояла мясо и ребенок хотел погладить.Будет ли он в предь кусать детей с которыми живет? Если 1 раз кусил значет будет его еще кусать? Как поступить чтоб он неагресировал на детей?

Добрый день!

Рекомендуем прийти на консультацию к кинологу. Ситуация может быть неоднозначной. Очень часто бывает что ребенок не нарочно провоцирует собаку на агрессию.

В данной ситуации собака охраняла еду. Вследствии этого получился конфликт. 

Приходите к нам на консультацию с собакой и старшим ребенком. Мы Вам расскажем о языке тела собаки, о том как правильно вести себя ребенку в той или иной ситуации, на что необходимо обратить внимание родителям и т.д.

Labdien. Vēlamies savā ģimenē vēl vienu suni. Uz doto brīdi mājās mums viens suns (1,9 gadi) un kaķene (9 gadi). Suns Hugo ir mednieks - Bavārijas asinsspēdu dzinējs.. vīram liels palīgs medībās.. Nesen Facebookā ieraudzījām ka tiek piedāvāta meitene, 1,5 gadu veca, tādas pašas šķirnes kā mūsējais suņuks. Jautājums: kā viņus savest kopā? Kā labāk rīkoties? Hugo visus suņus mīl, agresijas viņam iekšā laikam vispār nav, bet.. tā lai tai meitenei labāk un mazāk stresa. Tomēr jauna māja, sveši cilvēki..

Labdien!

Pavaicājiet iepriekšējam saimniekam par suņa rakstura īpatnībām. Vai suns labi sadzīvo ar citiem dzīvniekiem un t.t.

Ļaujiet suņiem iepazīties neitrālajā teritorijā. Tādā veidā suņi būs vienlīdzīgi. Savukārt ja iepazīšanās būs mājas apstākļos var nostrādāt aizsardzības instinkti. Suns, pie kura ir atnācis svešinieks, var sākt sargāt savu teritoriju. Neļaujiet dominēt sunim virs otra suņa. Aizstāvējiet vajāko un aizrādiet tam, kas dominē. Cenšaties vienādi veltīt uzmanību abiem suņiem. Vienmēr kontrolējiet situāciju kad suņi ir kopā.

 

Mums ir gandrīz 3 mēnešus vecs kucēns, bet pēdējā pote būs tikai pēc nedēļas. Vai ir droši vest suni uz suņu frizētavu ja nav saņemta vēl pēdējā pote?

Nevakcinētam kucēnam pirms veiktas visas potes, kā arī 3 nedēļas pēc otrās vakcinācijas nevajadzētu apmeklēt vietas, kur var nonākt kontaktā arī ar nevakcinētiem dzīvniekiem, kā arī nevajadzētu iet pastaigās ārā.