Запись в парикмахерскую

Добрый день, когда можно записать мини Йорка на стрижку -Krastā , сколько будет стоить. Татьяна 26469913 (Собака очень боязливая )

Atbild Grūminga speciālists,

Atbilde

Добрый день!

Стоимость услуги 35 евро. Записаться можно по телефону 29390650 или же отправив заявку на frizetava@dinozoo.lv

Labdien! Suņa uzvedība 11 mēneši ir pēkšņi mainījusies. Uz iepriekš pazīstamu suni ar kuru jau no pāris mēnešu vecuma tikās ir sācis rūkt, īpašu nepatiku uz otru suni izrāda, kad blakus ir saimnieks. Tāpat arī sācis riet uz garāmgājējiem.

Kinologs

Atbild Kinologs, Kinologs

Atbilde

Labdien!

Suņiem, tāpāt kā cilvēkiem ir pubertāte. Sakarā ar ko var mainīties viņa uzvedība. Rekomendēju aiziet pie kinologa uz konsultāciju klātienē. Lai kinologs iemācā Jūs kā pareizi rīkoties tādās situācijās.

Pieteikties uz nodarbībam var pa telefonu 29390650 vai caur e-pastu arena@dinozoo.lv

Что делать если собаку покусала другая собака и хозяйка не реагирует?

Если соседская собака бойцов ой породы покусала мою собаку очень сильно. Не первый раз. А хозяйка не реагирует. Что делать

Kinologs

Atbild Kinologs, Kinologs

Atbilde

Добрый день!

При возможности все зафиксировать на фото и видео и написать заявление в полицию. Если есть свидетели и другие пострадавшие, то обратитесь к ним тоже. 

Punduršpicam ir 3,5 mēneši un periods kad mainās spalva vai ir ieteicam to šajā laikā apgriezt?

Labdien, punduršpicam ir 3,5 mēneši un periods kad mainās spalva vai ir ieteicam to šajā laikā apgriezt?

Atbild Grūminga speciālists,

Atbilde

Labdien!

Punduršpicam vispār nav ieteicams griezt spalvu, jo pēc īsa griezuma spalva var neataugt un suns būs pliks.

3.5 mēnešu juanajām kucēnam var uztaisīt higiēnu. Tātad ta būs mazgāšana, ķepiņu un austiņu frizēšana. 

Bailīgs suns, vai var tikt galā?

Sveiki! Man ir ļoti bailīgs kardigana korgijs, kurš neļauj apgriezt nagus un sevi izķemmēt, jo baidās gan no nagu šķērītēm, gan ķemmes. Vai jūsšādā situācijā varat palīdzēt? Un, ja jā, tad vai process notiek saimniek klātbūtnē vai bez? Paldies, jau iepriekš.

Atbild Grūminga speciālists,

Atbilde

Labdien!

Ļoti bieži suņi saimnieku klātbutnē uzvedās ļoti slikti. Tāpēc mēs neļaujam saimniekam būt blakus. Bet saimnieks var stāvēt aiz stikla un visu vērot, bet tā, lai dzīvnieks viņu neredz. 

Varam mēģināt sakopt Jūsu suni. Pirms frizētavas apmeklējuma būtu vēlams iedot sunim mierinājuma zāles (homeopātiju). Ko un kā lietot Jums pastāstīs veterinārais ārsts.

Kā vērst par labu attiecības ar suni

Sveiciens! Mums ir borderkollijs. Aktīvs un priecīgs suns. Taču… esot mājās viņš nelabprāt kontaktējas ar mums. Visbiežāk nolien savā vietā. Katru dienu viņš dodas uz saimniecību, ejam staigāt, mācamies atpazīt mantas. Taču viņš lielu interesi vairs neizrāda. Iespējams, ka vainīgs mans darba ritms - es no rītiem braucu uz darbu un viņš bēdīgs paliek mājās. Sagaida ar prieku. Bet iekšā negrib spēlēties, ļoti reti. Kā man vērst par labu mūsu attiecības. Man viņš ir ļoti mīļš. 2 gadi un 2 mēneši

Kinologs

Atbild Kinologs, Kinologs

Atbilde

LAbdien!

Sākumā būtu labi pārbaudīt vai sunim ir viss kārtībā ar veselību. Ja viss ir labi tad rekomendējam aiziet uz individuālo nodarbību pie kinologa. Kinologs parādīs un pastāstīs Jums klātienē ka ieinteresēt suni sadarboties, kā pareizi izmantot rotaļlietas un tt.

Suns maina spalvu

Man ir Vācu aitu suns. 10.mēneši, kucīte. Dzīvo kopā ar mums mājā, ēd gan profesionālo barību, gan gaļu. Dažkārt jēlu olu iedodu, grauž visu, kas pagadās pa zobiem. Šobrīd uztrauc tas, ka ir sākusi kumšķiem krist spalva. Izskatās, ka maina spalvu kā tas notiek pavasaros, bet vai nav par agru. Vēl jau janvāris.

Kinologs

Atbild Kinologs, Kinologs

Atbilde

Labdien!

Spalvas maiņas process ir atkarīgs arī no ta kur dzīvo suns. Ja suns dzīvo ārā, tad protams spalvas maiņa notiks pavasarī. Bet ja suns dzīvo telpās ar apkuri, tad šis process notiek visu gadu, dažos mēnešos vairāk, dažos mazāk.

Varat arī aiziet uz konsultāciju pie veterinārārsta, lai veiktu asinsanalīzes.

Grūmera darbs

Labdien. Vēlos uzsākt strādāt par Grūmeri. Saprotu, ka pirms darba uzsākšanas ir jābūt pabeigtiem grūminga kursiem. Sakiet lūdzu kur labāk iziet dotos kursus, cik stundu apmērā un vai Jūs vai Jūsu partneri nepiedāvā apmācības iespējas? Ar cieņu, Olga

Atbild Grūminga speciālists,

Atbilde

Labrīt!

Pirms iet uz kursiem rekomendēju aiziet uz dzīvnieku frizētavu, padzīvoties tur, pavērot visus procesus. Tādā veidā Jūs varēsiet saprast, vai tas ir tas ko Jūs gribat darīt. Daudziem ir priekštats ka tas ir viegli. Realitātē tas ir smags fizisks darbs ar lielu atbildību.