Labdien! Sakiet,lūdzu, kāpēc jorkšīras terjeram pēc gada vecuma nestāv ausis? Un vai ir iespējams kaut ko labot? Paldies par atbildi.

Lai noteiktu iespējamos cēloņus, jāņem vērā vai ausis ir stāvējušas visā augšanas periodā, vai ir nomainījušies zobi, ar ko dzīvnieks tiek barots un citi faktori. No tā arī būtu iespējams plānot kā atrisināt šo problēmu.

Sveiki! Man ir Amstaff kucīte, gandrīz astoņi mēneši. Meklēšanās laiks jau gandrīs beidzies, taču vēljoprojām suns negrib neko ēst. Visu meklēšanās laiku un pat pirms tā suns neēd, lai gan pirms tam apetīte bija ļoti laba. Èd tikai tad, ja aizbraucot ciemos ir kāds cits suns un mājās, ja ēdienu ņem ārā no bļodiņas un baro no rokas, ar ko negribu aizrauties. Šobrīd viņa sver 19 kg un man šķiet, ka viņa ir krietni nokritusies svarā, izskatās ļoti tieva. Ir tikpat aktīva un dzīvespriecīga kā pirms tam. Kā arī bļodiņu pilnu ar ēdienu bieži grūž prom un mēģina ar degunu “aprakt”. Mani uztrauc, vai viņa nav apēdusi ko sliktu un vai būtu iespēja to kaut kā pārbaudīt? tāpat arī šobrīd mums nav īsta ritma, kurā suns ēstu, jo šobrīd sanāk bieži braukāt apkārt. Papildis dodu kalciju un vitamīnus, ko vakar ieteica klīnikā, taču apetītes kā nav, tā nav..

Jums jādodas ar suni pie veterinārārsta. Meklēšanās parasti neizraisa šāda mēroga apetītes zudumu.

Sveiki. Mūsu mīlulim 6 gadus vecam rotveielerim no acīm ir dzeltenīgi izdalījumi. Pirmo reizi, kad tie parādījās, dzērām veterinārārsta parakstītās antiobiotikas. Pārgāja, bet tagad atkal atpakal. Un ne antiobiotikas, nekas nepalīdz. Mūsu veterinārārsts laikam zaudē variantus, kas varētu būt par iemeslu. Paldies

Labdien, ja netika novēroti uzlabojumi pēc izrakstīto antibiotiku kursa, būtu nepieciešams noņemt paraugus un izmeklēt bakterioloģiski. Kad tiks noteikts izdalījumu ierosinātajs, varēs pielāgot nepieciešamo ārstēšanu. Jums jādodas pie ārsta uz atkartotu vizīti.

Labdien. Kucīte pēc dzemdībām kļūst agresīva. Uz visiem rūc un rāda zobus. Arī mēģina iekost. Vai tas ir normāli? Paldies

Dažkārt šāda uzvedība parādās instinktīvi, mēģinot sargāt jaundzimušos. Uzvedības izmaiņas lielākoties ir saistītas ar notiekošajām izmaiņām organismā (hormonālajām). 

Labvakar, man ir 5 mēnešus vecs punduršpics pēc kārumu ēšanas nākošajā dienā sunitim 8 no rīta sākās vemšana, vēma 6x 3stundu laikā. Bija vārgs un drebuļi pēc vemšanas. Vēma caurspīdīgu šķidrumu ( siekalas gļotas ūdeni) vēlāk kad nebija ko vemt putas, laikam tas no kunģa sulas), biju nobijusies zvaniju vetārstei ieteica iedot Smektu nelielā devā un nogaidīt, smektu pēc 10min izvēma, braucu pie vetārstes uzlika sistēmu un iešpricēja Nospa un Cerucal, suns mājās 4h pagulēja beidza vemt, vakarpusē bija 1x šķidra vēdera izeja ar asins piejaukumu. Pārējās vēdera izejas bija kā paeasti. Taču suns saka justies labāk devu ūdeno nelielos daudzumos un prasijās ēst iedevu nedaudz šķidro barību Royal Canini puppies. Nākamajā dienā suns jutās labi. Tagad ievērojam diētu no rīta royal C pupies un pa dienu sauso barību Royal C xs. Tagad sunim bieži var dzirdēt tādas kā atraugas un apmēram 1x dienā ieklepojas. Vai būtu jāsatraucas?

Labdien, par turpmāko ārstēšanu Jums vajadzētu konsultēties ar ārstējošo ārstu. Ja līdz šim nebija nozīmēts, ieteiktu palietot prebiotiku/probiotiku saturošus preparātus, lai atjaunotu normālu gremošanas trakta mikrofloru. 

Kā 2 gadus vecs haskijs varētu satikt ar 5 gadus vecu mazu bezšķirnes sunīti?

Vai suņi savā starpā spēs sadzīvot ir atkarīgs no abiem dzīvniekiem. Ietekmējošie faktori ir dzīvnieka dzimums (arī kastrēts/nekastrēts), temperaments, vai dzīvnieks ir socializēts u. tml.

Labdien.. gribēji jautāt vai tas ir normāli kad suņi ierauga kādu ģimenes locekļi uzreiz čurā no priekiem .. taksitim.meitenei.. 10.menesi vai tas ir normāli ??

Kucēniem"prieka čurāšana" ir diezgan bieži sastopama, dažkārt tas pāriet, kad suns paaugās un urīnsistēma nostiprinās. Dažos gadījumos, ja suni pirmo brīdi (kamēr ir lielākie prieki) nedaudz ignorē, tad urinēšana no priekiem var arī nesekot. Mazo šķirņu suņiem to parasti tomēr uzskata par normu.

Sveiki! Vēlos pajautāt sunim taksis ir puņķi biezi dzeltenīgi zaļgani. Sākumā bija caurspīdīgi bet tgd zaļgandzelteni! Tas ilgst vairākus mēnešus sakiet lūdzu ko darīt?

Labdien, sunim tāpat kā cilvēkiem rinīts ir jāārstē. Rinīta cēloņi visbiežāk ir bakteriālas, fungālas un/vai virusālas izcelsmes. Lai sunim palīdzētu dodieties pie veterinārārsta, kur nozīmēs nepieciešamo diagnostiku un ārstēšanu.

Labdien! man ir suns- takša puika. ir gads un 4 mēneši. Un vēljoprojām čurā mājās. Zinu, ka problēmas viņam nav, jo kā esmu mājās nekādas čurāšanas vai kakāšanas dzīvoklī nenotiek, bet tiklīdz viņš paliek viens, kaut vai uz pāris stundām, viss dzīvoklis pludo. Vairs nezinu ko darīt. uz darbu ir jāiet un suns notiekti paliks viens.

Līdzīga uzvedība aprakstītajai var parādīties, ja kucēnam ir izteikts stress paliekot vienam mājās. Lai koriģētu situāciju, var mēģināt pielietot nomierinošus līdzekļus uz augu bāzes, ko iespējams iegādāties veterinārajās aptiekās. Labi var strādāt arī feremonu preparāti, kam ir nomierinoša iedarbība, kas koriģē uzvedību bailīgiem un satrauktiem dzīvniekiem. Par šādiem preparātiem vairāk pastāstīs veterinārās aptiekas darbinieki.

Mans jautājums - labradors Džīna, 23.08. palika 11 gadi, ejam pie mājas ārā pagalmā un tās apkārtnē, viņa gandrīz visu laiku rej, ko nav agrāk darījusi nemaz. Ejam staigāt kaut kur citur vai pa mežu, tādas riešanas nav, tikai pie mājas. Kas nu ir noticis?

Labdien!

Mēģiniet izanalizēt kas mainījās Jūsu mājas ārā pagalma un tās apkartnē. Jauns kaimiņš - suns, kas provecē Jūsu suni tā uzvesties. Vai varbūt tajā vietā ir bijis kaut kāds starpgadījums, kura dēļ Jūsu suns uzvedās šādi.

Ja Jums pašiem ar saviem spēkiem nesanāk tikt galā ar šo problēmu, tād droši braucāt pie mums uz konsultāciju.