Kā pareizi pieradināt kucēnu pie citiem sugas brāļiem?

Labdien, pekienišu kucēnam pirmajā pastaigā pie mājas ieķēra lielāks suns, tagad ir bailes no visiem suņiem, kā pareizi pieradināt kucēnu pie citiem sugas brāļiem?

Kinologs

Atbild Kinologs, Kinologs

Atbilde

LAbdien! 

Īsumā par to ir grūti pastāstīt. Vajag redzēt ko dara Jūsu suns, kā viņš uzvedas.

Piedāvāju Jums atnākt uz kucēnu socializācijas skolu. Kucēnu skola notiek ceturtdienās plkst 19:00(LV) un 20:00 (RU), sestdienās plkst 9:00 (LV) un 10:00 (RU) un svētdienās plkst 9:00 (LV) un 12:00 (RU)

Pievienoties grupai var sākot ar 10/07.

Pieteikties var pa telefonu 29390650.

 

Rati suņiem

Labdien! Kur varu iegādāties ratus suņiem? Šo jautājumu uzdevu jau iepriekš, taču tagad tas ir kaut kur pazudis, lai gan saņēmu apstiprinājumu e-pastā...

Kinologs

Atbild Kinologs, Kinologs

Atbilde

Labdien!

Nosūtu Jums linku kur var apskatīt ratus suņiem:

https://vetfonds.lv/prod/251/879/Ratini-dzivniekiem-invalidu

Tur būs arī kontakti!

Lai izdodās!

Обучение собаки

Здравствуйте. У меня такой вопрос, у меня немецкая овчарка. Хочу отдать к вам, на занятие. Ему 3 месяца. Хотела спросить сколько стоит ? И сколько раз надо ходить?

Kinologs

Atbild Kinologs, Kinologs

Atbilde

Добрый день!

Стоимость индивидуального занятия 25 евро. Длительность 1 час. Начать заниматься в школе можно тогда, когда будут сделаны все прививки. Посещать занятия необходимо 1-2 раза в неделю. Ну и конечно же работать с собакой каждый день в домашних условиях.

iziet apmācības un kļūt par grūmeru

Labdien, interesē vai pie Jums DinoZoo ir iespējams iziet apmācības un kļūt par grūmeru?

Kinologs

Atbild Kinologs, Kinologs

Atbilde

LAbdien!

Pagaidām Dino Zoo neorganizē grūminga kursus. Rīgā ir vairākas grūminga skolas. Pēc apmācību beigām mēs labprāt satiktos ar Jums un izrunātu par iespējam strādāt mūsu komandā :)

Kucēni

Добрый день.Родители щенка не состоят ни в каком клубе...

Kinologs

Atbild Kinologs, Kinologs

Atbilde

Добрый день!

При нелегальной вязке невозможно будет получить родословную на щенка. Когда вязка делается через клуб, то заводчик соблюдает требования. То есть ведет собаку на выставку для получения оценок, а также делает проверку здоровья (для каждой породы свои требования). 

Получается что Вы планируете приобрести "кота в мешке"... Нет гарантии что родители щенков не являются носителями каких либо заболеваний или изъянов.

Suns

Sveiki! Mūsu sunītim ir 7 mēneši. Nekad nav bijusi pie veterinārārsta. Kad būtu labākais laiks?

Veterinārārsts

Atbild Veterinārārsts, Veterinārārsts

Atbilde

Labdien!

Sunim šādā vecumā ir jabūt savakcinētam un čipotam. Sunīti vajadzētu arī attārpot. Lai pierakstītos uz konsultāciju "Dino Zoo klīnikā" , lūdzu zvaniet pa tālruni 67327923. 

Suns dzīvošanai dzīvokli

Labdien! Es meklēju suni, kurš derētu 4 istabu dzīvoklim, vidēja vai liela izmēra un būtu mans kompanjons ikdienas skrējienā un varbūt pat canicros sacensībās. Kādas šķirnes būtu piemērotākās?

Kinologs

Atbild Kinologs, Kinologs

Atbilde

Labdien!

Principā praktiski visi suņi var dzīvot dzīvoklī. Galvenais ir nodrošināt suni ar regulārām pastaigām, ar fizisko un mentālo slodzi. Ja tā nebūs, tād suns aiz garlaicības var sākt gaudot un demolēt mājokli. Šobrīd kanikrosa ir populāri kurchāra lieluma suņi, tā saucamie eurodog. Tie ir bezšķirnes suņi, kuri maksā tik pat daudz kā šķirnes suņi.

No šķirnes suņiem aktīvai ikdienai būs piemēroti auzstrālijas aitu suņi, borderkolliji, ungāru vižlas, kurchāri, veimarieši un t.t. Rekomendēju palasīt šķirņu aprakstus, kā arī pakonsultēties ar audzētājiem par konkrētas šķirnes īpatnībam.

Родословная

Добрый день.Взяли в нашу семью нового члена-Джек Рассела терьера.Мама и папа щенка с родословными,но вязка была не клубная.Этот момент мы упустили и ребёнок влюбился в этого щенка.Можно ли как то сделать щенку родословную?Щенку 2 месяца.Спасибо.

Kinologs

Atbild Kinologs, Kinologs

Atbilde

Добрый день!

Смотря из какого клуба родители щенка. Есть клубы которые закрывают на это глаза и делают родословные. А есть клубы которые строго придерживаются правил. На этот вопрос Вам должен дать ответ заводчик.