Is there any abandoned puppy adoption center in Latvia? Especially in Riga!

Hello,

Here will be some contacts:

www.patversme.lv

www.ulubele.org

Good luck :)

Labdien! Man ir krievu toiterjera un civauva krustojums meitene 5 gadi Suns tika audzināts mājas apstāklos bez skolas iepriekš no dzimšanas. Iepriekš nemts no nelabvēligiem apstākļiem 2 mēnešu vecumā. Pieradināju sākotnēji nokārtoties uz mitruma uzsūcošajiem paklājiem, līdz brīdim, kad suns pierada pie režīma ik rīta un vakara pastaigās nokartoties. Sunim nav bijuši kucēni. Šobrīd problēma ir atstājot vienatnē rodas vēlme nokārtoties gultā, iepriekš kā likums bijis ja atstāj vannas istabas durvis vaļā,uz mīkstā paklāja tiks atstāts kāds zīmogs. Ko darīt lai suns nenokārtotos gultā, kādi ieteikumi audzināšanas metodes ? Paldies Jums, gaidīšu ziņu

LAbdien!

Sākumā pārbaudiet vai sunim viss ir kārtībā ar veselību (urīnpūšla iekaisums, nieru mazsspēja un t.t.). Dažreiz ir tā ka sunim ir urīna nesaturēšana veselības traucējumu dēļ, viņš grib nokārtoties, zin ka viņu var salamāt un tād viņs sāk meklēt dažādas vietas, kur var nokārtoties.

Norobežojiet sunim teritoriju tā, lai viņš netiek gultā.

Bet noteikti sāciet ar veselības pārbaudi.

Labdien!Pieņēmu no suņu pavairotājiem 9.5 gadus vecu vācu mazā špica kucīti,kura viņiem vairs nebija vajadzīga.Vai tādā vecumā drīkst viņu sterilizēt,nenodarot kaitējumu kucītes veselībai?Esmu ar mieru veikt paraskopisko sterilizāciju.

Labdien!

Lai novērtētu suņa veselības stāvokli būtu ieteicam sākumā veikt asins analīzes, lai izvērtētu narkozes riskus.

Labdien. Mums ir pitbull meitene. 1.6 gadi. Tagad sakas meklēšanas, asiņošana. Mes gribam vienu reizi sapārot lai ir kucēni. Kurā momentā ir jātiekas ar puiku. Paldies

Labdien!

Rekomendējam griezties pie savas meitenes audzētājiem, lai viņi var Jums izskaidrot kā tas notiek, kā arī lai pastāstā ko nozīme kucēni un cik liels darbs tas ir.

Ja šī pārošana netiks veikta pēc visiem noteikumiem un prasībām, tād tā būs nelikumīgā dzīvnieku pavairošana.

Labdien, meklējam kur ir iespējams nopirkt Basinji suni latvijā, lietuvā vai igaunijā. Vai jūs varētu man pateikt, kā iegūt šādu kucēnu?

Labdien!

Rekomendējam Jums griezties klubā. Kluba vadība varēs Jums sniegt korektu informāciju par kucēnu esamību.

http://www.dogs.lv/lv/klubi-un-audzetavas/skirnu-klubi/nacionalais-cau-cau-un-primitivo-skirnu-klubs/

 

Francu Buldogs cik dienas ilgstosas (menesreizes) asinosana , ta ir pirma reize?

Labdien,

meklēšanās periods parasti ilgst 2-3 nedēļas.

Tikko izlasiju par slimību pāraugušiem nagiem un negunu. Ko darīt? Mēs barojam no keramiskiem traukiem, ūdens arī keramiskā traukā. Bet mums ir zemē nevis akmeņi bet granilas ko arī trušiem liek. Ko mums darīt lai deguns neaug? Varbūt terārijā nepieciešams kaut kas, kas rupucim ir nepieciešams, lai deguns neaug? Kā izskatàs pārauguši nagi?

Labdien! 

Nagi un knābis bruņurupučiem aug visu mūžu. Un regulāri tos būtu nepieciešams apgriezt. Dabā bruņurupuči nagus un knābi nodeldē dabiskā ceļā, bet terārijos tas bieži nav iespējams. Ieteicams vērsties pie zinoša vetārsta, lai apgrieztu pāraugušu knābi un pēc tam censties uzturēt pareizā knābja un nagu garumu. 

Lai palīdzētu to uzturēt, ieteicams dzīvnieku barot no keramiskie traukiem, terārijā izvietot dažādu lielumu plakans akmeņus un barībā iekļaut cietāku ēdienu, piemēram lielākos gabalos sagrieztus burkānus, ķirbjus, brokoļu kātus u.c., kā arī piedāvāt sērijas kaulu kā cietu graužamo un labu kalcija avotu.

Kā labu vetārstu varam ieteikt speciālistus Dino Zoo klīnikā Krasta ielā 52. Iepriekš piesakoties uz vizīti pa tālruni 67327923. 

Labdien, vēlējos pajautāt, kur var iegādāties velsas korgiju pembroku kucēnu?

Labdien!

Nosūtu Jums kluba kontaktus:

LATVIJAS AITU UN GANU SUŅU AUDZĒTAJU KLUBS
26195330
info@lagsak.lv
 http://lagsak.lv

 

Droši zvaniet!

Vai hofavarts ir alerģisks?

Labdien!

Hovavarti diezgan rēti ir alerģiski. Bet vienmēr var būt izņēmumi. 

Bezšķirnes sunim (kad pirkām teica, ka mamma kokerspaniels, tēvs džeks rasels) līdz 3 mēnešu vecumam ausis stāvēja uz leju, bet pēc trakumsērgas potes (varbūt, ka pote nav iemesls vienkārši sakritība) viena austiņa sāka stāvēt stāvus. Tagad sunim 5 ar pusi mēneši un vēljoprojām viena auss stingri stāv gaisā, otra lejā. Ausis palielas. Šobrīd priekšējie zobi ir nomainījušies. Vai ir kas darāms, lai abas austiņas stāvētu vienādi?

Labdien!

Ausu stāvēšana un nestāvēšana ir saistīta ar zobu maiņu. 

Kucēnam var dot piemēram dabīgo kolagēnu kopā ar dabīgo C vitamīnu, lai stiprinātu auss skriemeli ausu celšanās laikā. Par devam un proporcijam konsultējaties ar veterināro ārstu.

Kā arī eksistē vairāki paņemieni kā pareizi līmēt ausis kucēnam, lai tas stāv. Par to Jums labāk konsultēties ar kādu audzētāju, kura šķirne ir ar stāvošām ausīm. Vai arī Jūs varat pameklēt informāciju internetā.