Labdien. Kur es šobrīd varētu iegādāties franču buldoga kucēnu? varbūt varat ieteikt kādas audzētavas?

Labdien!

Nosūtu Jums  NACIONĀLA BULDOGU UN BOSTONAS TERJERU KLUBA kontaktus 29277007, 29219181. Droši zvaniet un konsultējaties. Kluba valde noteikt palīdzēs Jums atrast tieši Jūsu suni :)

Labdien, Tā kā šobrīd apsveru iespēju iegādāties suni, ļoti novērtētu Jūsu padomu. Kādas škirnes (vai bezšķirnes) sunīši būtu piemēroti dzīvei dzīvoklī, tomēr salīdzinoši aktīvam dzīvesveidam (skriešana, pārgājieni)? Visticamāk, sunītim 2-3x nedēļā dienas laikā nāktos palikt vienam dzīvoklī. (Citu mājdzīvnieku vai bērnu šobrīd nav). Priecāšos par ieteikumiem. Linda

Labdien!

Ieteiktu vidēja izmēra suni (šeltijs, velsas korgijs , austrālijas aitu suns un t.t.). Ja suns uz ilgu laiku paliks mājās, Jums būs jāparūpējās par viņa fiziskām un mentālām aktivītātēm, lai suns būtu nogurdināts. Ja suns būs samēra aktīvs un nebūs pietiekoši nodarbināts, tād var sākties problēmas ar mājokļa demolēšanu.

Padomājiet arī par paša dzīvnieka kopšanu. Visus suņus neatkarībā no spalvas garuma un biezuma ir jāmazgā un jāķemmē. Vai Jūs to darīsiet pati, vai Jūs iesiet uz frizētavu.

Labdien! Vai būtu jāpakonsultējas ar jums pirms SUŅA iegādes?

Labdien!

Kādā jautajumā?

Labdien! Es meklēju suni, kurš derētu 4 istabu dzīvoklim, vidēja vai liela izmēra un būtu mans kompanjons ikdienas skrējienā un varbūt pat canicros sacensībās. Kādas šķirnes būtu piemērotākās?

Labdien!

Principā praktiski visi suņi var dzīvot dzīvoklī. Galvenais ir nodrošināt suni ar regulārām pastaigām, ar fizisko un mentālo slodzi. Ja tā nebūs, tād suns aiz garlaicības var sākt gaudot un demolēt mājokli. Šobrīd kanikrosa ir populāri kurchāra lieluma suņi, tā saucamie eurodog. Tie ir bezšķirnes suņi, kuri maksā tik pat daudz kā šķirnes suņi.

No šķirnes suņiem aktīvai ikdienai būs piemēroti auzstrālijas aitu suņi, borderkolliji, ungāru vižlas, kurchāri, veimarieši un t.t. Rekomendēju palasīt šķirņu aprakstus, kā arī pakonsultēties ar audzētājiem par konkrētas šķirnes īpatnībam.

Sveiki. Mans suns ir 1.5gadus vecs džeks rasels, kad viņš bija kucēns ar visiem cilvēkiem draudzējās, bet tagad viņa uzvedība ir mainījusies. Viņš uz maniem draugiem rūc, kad tie atnāk ciemos. Viņš arī rūc uz cilvēkiem, kuri grib ar viņu sasveicināties. Ir redzams, ka viņš rūc, jo baidās, kā man šo situāciju labot?

Labdien!

Droši nāciet uz suņu skolu, lai kinologs varētu apskatīt Jūsu situāciju no malas un atrast labāku risinājumuj šājā situācija. Tā var būt agresija no bailēm vai teritoriāla agresija. Ar suni būs jāstrādā daudz un secīgī. Suns ir jauns un viss ir labojams :)

Pieteikties uz suņu skolu var pa telefonu 29390650 vai pa e-pastu arena@dinozoo.lv

Labdien! Esam novērojuši, ka situācijās, kad sunim ir mazāk aktivitātes, viņam mēdz iekaist austiņa. Esam veduši pie vetārstiem, kur konkrēts iemesls/slimība netika noteikta, vienmēr tika iztīrīta austiņa, iepilinātas zāles+ vairāk aktivitātes un viss atkal ir kārtībā. Ausī ir tumši sarkani netīrumi, nelaba smaka. Vai variet ieteikt kādu līdzekli ausu tīrīšanai un ārstēšanai šādiem iekaisuma gadījumiem? Suns bezšķirnes, vecums 2 gadi, svars +- 20KG.

Labdien, 

Diemžēl bez iepriekšējas apskates un analīžu veikšanas, mēs nevaram ieteikt konkrētu līdzekli. Suņa ausis var tīrīt ar speciālu šim nolūkam paredzētu līdzekli, kas nopērkams veterinārajās aptiekās. Taču  medikamentus ausu problēmām nozīmē veterinārārsts un tie  ir  recepšu medikamenti. Ja vēlaties pierakstīties uz konsultāciju  pie veterinārārsta "Dino Zoo klīnikā", lūdzu zvaniet pa tālruni 67327923

Mūsu mopsis Heide vakar pēkšņi sāka klepot. Es nezināju kā tas ir kad suns klepo (paskatījos video lai noskaidrotu). Šodien vīrs Heidi aizveda pie veterinārārsta - izrādījās, ka plaušās ūdesn ir no sāniem redzmi plankumi plaušu rentgenā (no augšas lankumu nav). Heidi atstāja stacionārā novērot uz 24 stundām. Esam uztraukušies kas tas var būt. Temperatūras nav, viņai ir laba apetīte un garastāvoklis. Viņa regulāri tiek atrādīta veterinārārstam urīnpūšļa bakteriālās infekcijas dēļ - pirms 2 nedēļām urīnanlīzes bija "izcilas", pirms apmēram 2 mēnešiem veiktās asins analīzes bija labas.

Labdien,

Neizmeklējot dzīvnieku un neredzot RTG uzņēmumus ir grūti spriest par klepus iemeslu. Konsultējaties ar ārstējošo ārstu vai arī pierakstieties uz konsultāciju pie veterinārārsta   "Dino Zoo klīnikā" pa tālruni 67327923. 

Sveiki! Mūsu sunītim ir 7 mēneši. Nekad nav bijusi pie veterinārārsta. Kad būtu labākais laiks?

Labdien!

Sunim šādā vecumā ir jabūt savakcinētam un čipotam. Sunīti vajadzētu arī attārpot. Lai pierakstītos uz konsultāciju "Dino Zoo klīnikā" , lūdzu zvaniet pa tālruni 67327923. 

Sunītim nakts laikā nosirmojušas divas ūsiņas; kādēļ tā? 5 gadi, veselīgs un aktīvs suns.

Labdien, ja dzīvnieks jūtas labi , tad satraukumam nav pamata. Ja tomēr vēlaties  pārbaudīt dzīvnieka veselības stāvokli, lūdzam jūs pierakstīties uz konsultāciju " Dino Zoo klīnikā" pa tālruni 67327923

Sveiki! Vakardien ar suni bijām uz ikgadējo poti. Šogad pret trakumsērgu potēja to poti, kura ir uz 3gadiem, bet iepriekš bija potēta parastā. Šodien no rīta suns vemstījās, bet ārā nekas nenāca, kā arī ap pusdienlaiku sunim ļoti purns uzpampa un vislaik acis kasa ar ķepu. Neko neēd un nedzer pat. Vakardien arī neko neparastu neēda. Kā arī diez vai kāds kukainis iekoda. Veterinārārsts teica, ka jāiedood tavegils un no potes tas nevarot būt. Sunim šogad būs 3 gadi, bezšķirnes. Vai tiešām tas nav nekas tik nopietns?

Labdien!

Šāda reakcija  ir iespējama pēc vakcinācijas. Ja iedevāt zāles, ko veterinārāsts jums nozīmēja un pampums pārgaja, pašreiz satraukumam nav pamata. Taču nākamo reizi vakcinējot suni, brīdiniet ārstu, ka dzīvniekam bija alerģiska reakcija pec vakcinācijas.