Rezultāti

#kucens (71 ieraksti)

Pastaigas ar kucēnu

Labvakar! Mūsu ģimenē ir mazs kucēns 2,5 mēn., mazs. Kucēns ejot ārā trīc un nelabprāt ilgi grib pastaigāties. Parasti pastaiga ilgst 10 min., un tad sunīti, jo sāk smilkstēt un trīcēt, ieceļu pie meitiņas ratos. Kucēns ir bezšķirnes. Kucēnu vedu agri no rīta, pusdienas laikā un vakarā ārā, bet bieži sanāk, ka pastaigas laikā dabiskās vajadzības netiek nokārtotas, bet atgriežoties dzīvoklī, viss uzreiz notiek. Esam nopirkšu arī silto apģērbu, bet tas nemaina iešanas laukā, trīcēšanu. Kas varētu palīdzēt kucēnam visu izdarīt ārā, nevis mājās, kā arī, kā varētu veicināt ilgāku pastaigāšanos laukā? Sunītis ir maza izmēra.

Kinologs

Atbild Kinologs, Kinologs

Atbilde

Labdien!

Lai pieradinātu kucēnu nokārtoties ārā viņu ir jāvēd ārā ik pēc 2-3 stundām. Kucēni nokārtojās pēc gulēšanas, ēšanas, spēlēšanas. Vienmēr pēc šim darbībam ir jāiet laukā. 

Iespējams ka kucēns trīc no aukstuma, bet iespējams arī no bailēm. Līdz ar to ir jāpieverš uzmanība arī kucēna socializācijai.

Lai kucēnam būtu vēlme pastaigāties ilgāk, uztaisiet pastaigas procesu interisantāku. Paņemiet līdzi miļaku rotaļlietu, kārumus. Darbojaties kopā ar suni. :)

Kucēna iegāde

Labdien! Cītīgi domāju par maza auguma suņa iegādi. Nevaru izlemt, kurš manai ģimenei būtu piemērotāks. Ceru uz jūsu ieteikumu. Esmu strādājoša vientuļā mamma. Man ir meita 16 gadu veca. Viņai ir Dauna sindroms. Dzīvojam dzīvoklī. Un mums ir 4 gadus veca britu kaķene. Gribas arī maza auguma sunīti ar īsu spalvu, kurš prasās ārā uz wc , nevis nokārtojas mājās kur pagadās. Kuru var ņemt visur līdzi. Kuru var atstāt mājās, kamēr esmu darbā, kurš nav agresīvs un nerej visu laiku. Un protams, kurš negrauž apavus, mēbeles utt. Kurš nebaidās no trokšņiem, jo man meita ir diezgan skaļa. Un loģiski, kurš var sadzīvot ar kaķi. Vai pastāv tāds sunītis, kurš nesagādā daudz kreņķu? Ceru uz jūsu atbildi kā profesionālim. Paldies jau iepriekš.

Kinologs

Atbild Kinologs, Kinologs

Atbilde

Labdien!

Domāju ka Jums derētu suns no dekoratīvo suņu grupas. Jo viņi ir draudzīgi un lieliski kompanjoni. No īsspalvainiem tie varētu būt čivava, mopsis, franču buldogs un t.t. No garspalvainiem papilons, japāņu hins, Kavaliera Karaļa čarlza spaniels.  Noteikti nē pūdelis, bišons frise, maltas zīda sunītis, jo šiem suņiem ir nepieciešamā īpaša kopšana. 

Par riešanu, tualeti un suņa uzvedību kopumā. Viss ir Jūsu rokās. Viss ir atkarīgs no audzināšanas. Kucēnam ir jāvelta daudz laika, lai viņš izaugtu par lielisku kompanjonu. Ar meitu arī būs jāstrādā, lai viņa iemācītos komunicēt ar suni, lai viņi abi divi būtu draugi. 

Ja Jums ir laiks un vēlme darboties gan ar suni, gan ar bērnu, tād droši varat sākt meklēt savu kucēnu :) 

Ņūfaundlenda kucēns

Labdien.Man ir jautājums par Ņūfaundlendu.Cik maksā kucēns?Kādas ir viņa veselības problēmas?Paldies.

Kinologs

Atbild Kinologs, Kinologs

Atbilde

Labdien!

Par šiem jautājumiem Jums labāk konsultēties ar šis šķirnes auzdzētājiem.

Nosūtu Jums kluba kontaktus, kur Jūs varēsiet saņemt atbildes uz saviem jautājumiem: 

Latvijas Ņūfaundlendiešu un lendzīru klubs

LATVIJAS ŅŪFAUNDLENDIEŠU UN LENDZĪRU KLUBS

Elijas 21, Rīga
26577701,26432627
newfclub@inbox.lv
 https://www.facebook.com/newfoundland.landseer.club.lv

kucēns smagi elpo

Kucēns, četrus mēnešu vecs, džeka rassela terjers. Pēdējā laikā novēroju, ka smagi elpo. Kad ņemu rokās arī tā kā smagi noelšas, bet caur degunu, sajūta, ka grūti ievilkt gaisu.

Veterinārārsts

Atbild Veterinārārsts, Veterinārārsts

Atbilde

Labdien, ja dzīvnieks nejūtas labi, ir jādodas uz konsultāciju pie veterinārārsta, kopā ar dzīvnieku.

Kucēns nesaprot ka jānokārtojās uz paladziņa

Labdien! Man ir 2 mēnešus vecs jauktenītis. Pie manis jau ir 16 dienas. Nav vēl vakcinēts un attārpots. Nekādi nesaprot, ka jānokartojas uz paladziņa. Visu esmu izmēģinājusi. Dzer viņš ļoti daudz un līdz ar to daudz čurā visur.

Kinologs

Atbild Kinologs, Kinologs

Atbilde

LAbdien!

Jānoskaidro iemesls kāpēc kucēns daudz dzer. Varbūt kaut kas nav pareizi ar uzturu.

Kucēni nokārtojās pēc ēšanas, spēlēšanās, gulēšanas. Vienmēr nesiet kucēnu ārā pēc šīm darbībam. Kucēni nokārtojās bieži ik pēc 2-3 stundām. Ja gribat pieradināt pie paladziņa, tād izvietojiet vairākus paladziņus, lai kucēnam būtu mazāk iespēju kļūdīties.

Lai veicas!

Kucēns ir bardaka taisītājs

Labdien man ir 6 menešus vec kucens jaukteneis, vacu aitas suns ar haskiju, velejos uzjautat ko man darit man suns katru reizi ka izeju no majam suns vienmer apgriež maju ar kajam gaisā kautvaj viņam ir majas kompanjons ar ko speletiws jo man ir velviens suns pieaudzis bet zinu ka kucens ir bardaku taisitajs jo man darit un kā atmacit viņu no tā visa

Kinologs

Atbild Kinologs, Kinologs

Atbilde

Labdien!

Nodrošiniet suni ar fizisko un prāta slodzi. Lai suns Jūsu prombutnes laikā būtu noguris un viņam nebūtu domu taisīt bardaku.

Atstājiet rotaļlietu pildītu ar kārumiem, tas Jums palīdzēs novērst suņa uzmanību no Jūsu mantam.

Var izmantot būri. Jūsu gadījuma būs liels būris. Suni ir jāpieradinā pie tā, lai viņš nedomātu, ka tas ir kaut kas slikts. Un arī pirms atstāt suni būrī nodrošiniet suni ar fizisko un prāta slodzi, kā arī astājiet rotaļlietu pildītu ar kārumiem. Un noteikti ir jābūt ūdenim dzeršanai.

Nāciet uz Dino Zoo suņu skolu. Mūsu specialisti palīdzēs Jums tikt galā ar šo problēmu. Pieteikties nodarbībām var pa telefonu 29390650.

Problēmas ar tualeti (ārā)

Labdien! Īsi par situāciju: Kucēns haskijs, meitene, 5 mēneši. Ir problēmas ar tualeti (ārā). Kad visu dienu esmu mājas, viņa saprot, ka mājas savas darīšanas nedrīkst darīt. Tikko es braucu projām, kaut uz stundu, atbraucot mājas atradu gan liekas, gan mazas darīšanas. Tas ir protests, ka viņai nepatīk atrasties vienai mājas vai tas pagaidām vecuma dēļ? Jo naktī notiek tas pats un no rīta grīdā pilna ar pārsteigumiem.. Paldies.

Kinologs

Atbild Kinologs, Kinologs

Atbilde

Labdien!

Tas nekādā gadījumā nav protests. Jūsu prombutne sagādā dzīvniekam stresu. Atvieglot sunim atšķirtības sindromu var sekojoši. Vakarā pirms gulētiešanas vai pirms Jūs plānojiet doties prom nodrošiniet suni ar fizisko un mentālo slodzi. Suns būs piekusis un visticamāk gulēs. Varat arī iedot ļoti izturīgu pildītu ar kārumiem rotaļlietu (paredzēto graušanai). Tādā veidā suns mazāk domās par Jums, mazāk stresos.

Un protams no rītiem sākuma izvedām suni ārā un pēc tām ejam tīrīt zobus un t.t..

Labdien! Kucītei šobrīd 5 mēneši. Centāmies viņu iemācīt nokārtoties ārā, bet tagad viņa satur visu pastaigas laiku un kā ieiet mājā uz reiz pačurā! Kā to novērst?

Kinologs

Atbild Kinologs, Kinologs

Atbilde

Labdien!

Vediet kucēnu ārā pēc ēšanas, gulēšanas un aktīviem mirkļiem. Ja kucēns nokārtojās, noteikti paslāvējiet viņu. Strādājiet secīgi un regulāri un viss izdosies!