Rezultāti

#kucens (14 ieraksti)

Problēmas ar tualeti (ārā)

Labdien! Īsi par situāciju: Kucēns haskijs, meitene, 5 mēneši. Ir problēmas ar tualeti (ārā). Kad visu dienu esmu mājas, viņa saprot, ka mājas savas darīšanas nedrīkst darīt. Tikko es braucu projām, kaut uz stundu, atbraucot mājas atradu gan liekas, gan mazas darīšanas. Tas ir protests, ka viņai nepatīk atrasties vienai mājas vai tas pagaidām vecuma dēļ? Jo naktī notiek tas pats un no rīta grīdā pilna ar pārsteigumiem.. Paldies.

Kinologs

Atbild Kinologs, Kinologs

Atbilde

Labdien!

Tas nekādā gadījumā nav protests. Jūsu prombutne sagādā dzīvniekam stresu. Atvieglot sunim atšķirtības sindromu var sekojoši. Vakarā pirms gulētiešanas vai pirms Jūs plānojiet doties prom nodrošiniet suni ar fizisko un mentālo slodzi. Suns būs piekusis un visticamāk gulēs. Varat arī iedot ļoti izturīgu pildītu ar kārumiem rotaļlietu (paredzēto graušanai). Tādā veidā suns mazāk domās par Jums, mazāk stresos.

Un protams no rītiem sākuma izvedām suni ārā un pēc tām ejam tīrīt zobus un t.t..

Labdien! Kucītei šobrīd 5 mēneši. Centāmies viņu iemācīt nokārtoties ārā, bet tagad viņa satur visu pastaigas laiku un kā ieiet mājā uz reiz pačurā! Kā to novērst?

Kinologs

Atbild Kinologs, Kinologs

Atbilde

Labdien!

Vediet kucēnu ārā pēc ēšanas, gulēšanas un aktīviem mirkļiem. Ja kucēns nokārtojās, noteikti paslāvējiet viņu. Strādājiet secīgi un regulāri un viss izdosies!

 

 

Agresija sunim

Sveiki. Mans suns ir 1.5gadus vecs džeks rasels, kad viņš bija kucēns ar visiem cilvēkiem draudzējās, bet tagad viņa uzvedība ir mainījusies. Viņš uz maniem draugiem rūc, kad tie atnāk ciemos. Viņš arī rūc uz cilvēkiem, kuri grib ar viņu sasveicināties. Ir redzams, ka viņš rūc, jo baidās, kā man šo situāciju labot?

Kinologs

Atbild Kinologs, Kinologs

Atbilde

Labdien!

Droši nāciet uz suņu skolu, lai kinologs varētu apskatīt Jūsu situāciju no malas un atrast labāku risinājumuj šājā situācija. Tā var būt agresija no bailēm vai teritoriāla agresija. Ar suni būs jāstrādā daudz un secīgī. Suns ir jauns un viss ir labojams :)

Pieteikties uz suņu skolu var pa telefonu 29390650 vai pa e-pastu arena@dinozoo.lv

Kas jādod kucēnam, lai viņš izaugtu pēc iespējas lielāks?

Kas jādod kucēnam, lai viņš izaugtu pēc iespējas lielāks? Nevis vienkārši veselīgs vai normāls, bet kā maksimizēt suņa augstumu skaustā, kad viņš būs pieaudzis?

Kinologs

Atbild Kinologs, Kinologs

Atbilde

Labdien!

Suņa augumu nosaka ģenetika. Ko daba ir ielikusi viņā, tāds viņs arī būs. :)

Kinologs

Atbild Kinologs, Kinologs

Atbilde

Labdien!

Nosūtu Jums kluba kontaktus.

Klubā Jums sniegs informāciju par kucēnu iegādi gan Latvijas teritorijā, gan ārzemēs. 

NACIONĀLAIS BULDOGU UN BOSTONAS TERJERU KLUBS

Krimuldas 10, Rīga LV1039
29277007, 29219181
bulldogclub@inbox.lv

kucēnam nav noslīdējusi viena oliņa

Manam 6 mēn. vecajam vilku sugas kucēnam nav noslīdējusi viena oliņa , vai ir cerība , ka tomēr kaut kas var mainīties dabīgi ? Ar cieņu Liena.

Kinologs

Atbild Kinologs, Kinologs

Atbilde

Labdien!

Kucēnu ir jāparāda veterinārārstām. Tālāk viņš kā rīkoties tālāk. varbūt izdosies ar masāžu dabū lejā, bet varbūt nāksies kastrēt.

šeltija kucēns

Labdien! Meklējam Šeltija kucēnu. Nav ne jausmas, kur atrast veselu, tīrasiņu ar labiem ciltsrakstiem. Paldies jau iepriekš!

Kinologs

Atbild Kinologs, Kinologs

Atbilde

Labdien!

Droši varat griezties LAGSAK klubā:

http://lagsak.lv/lv

Kluba valde ieteiks Jums audzētavas, kurās šobrīd ir pieejami kucēni vai tiek plānoti metieni.

Veiksmi!

Sveicinati velejos dabut konsultaciju . Cerams varesiet rakstiska formata palidzet man pašai ir 2 jurascuciņas pusgads viniem bet mums vel ir kucens kam ir 2 ar pus meneši kucens paslaik jr attarpošanas posma vai ir risks kad jurascucinam var pielipt no kucena cermes.? Jo biju pamanijusi ka kucens laiza purniņu gan vienai jurascucinaj gan otraj un baidos ka vinjem beigas ari ir. Gaidisu ar nepacietibu zinu.

Putnu un grauzēju speciālists

Atbild Putnu un grauzēju speciālists,

Atbilde

Sveiki!

Ja kucēnam ir parazīti un tāpēc tika dots attārpošanas līdzeklis, tad tas var ar purniņu nodot oliņas jūrascūciņām. Drošības pēc var arī jūrascūciņas attārpot. Sazinieties ar savu veterinārārstu. Noteikti pirms tam nosveriet jūras cūciņas katru atsevišķi, attārpošanas līdzekļa deva ir atkarība no dzīvnieka svara.