Ivo Obrumanis

Ivo Obrumanis

Kaķu frizieris Dino Zoo Frizētavā, Latvijas Felinoloģiskās asociācijas valdes loceklis, Dino Zoo eksperts

Friziera – stilista profesija apgūta Rīgas stila un modes tehnikumā, bet ar dzīvnieku frizēšanu nodarbojas jau 14 gadus, pateicoties savam miniatūrajam šnauceram. 2011. gadā Ivo nodibināja suņu audzētavu, bet 2012. gadā – kaķu meinkūnu audzētavu. Lai pilnveidotu savas zināšanas, stažējies vienā no lielākajām Eiropas suņu un kaķu audzētavām – OF TAITAS'S USHABTI, - Kalbahā (Vācija), kuras īpašnieki ir ļoti pazīstami, profesionāli grūmeri ar divu paaudžu pieredzi suņu un kaķu kopšanā, kā arī daudzos dzīvnieku kopšanas un grūminga semināros. Ivo īpaši specializējas šnauceru un visu šķirņu kaķu profesionālajā grūmingā. Viņš var lepoties ar savu miniatūro šnauceru audzētavu OBERFIDZ un meinkūnu audzētavu OBERMOON.

Adele Ašurmatova

Adele Ašurmatova

Friziere Dino Zoo Frizētavā

Latvijas Kinoloģiskajā federācijā iegūtais sertifikāts un vairāk nekā 15 gadu profesionālā pieredze ir mudinājusi darboties ar mājas mīluļiem vēl vairāk - pievērsties grūminga apmācībām gan Latvijā, gan Lielbritānijā, stažēties pie viena no vadošiem Apvienotas Karalistes suņu frizieriem. Kopš pusaudzes gadiem, uzsākot hendleres gaitas, ļoti paticis izstādīt visus garspalvainos suņus un palīdzēt saimniekiem tos sagatavot. Adele smej, ka, iespējams tieši suņu spalvas trūkums bērnībā ietekmējis viņas profesijas izvēli un nu visvairāk patīkot klientiem nodrošināt brīnumainas pārvērtības, un vērot saimnieku sajūsmu. Viņa ir septiņu amerikāņu stafordšīras terjeru un audzētavas MIA ALBACHIARA īpašniece.

Olga Krasovska

Olga Krasovska

Friziere Dino Zoo Frizētavā

Profesionāla suņu friziere ar septiņu gadu stāžu, kas regulāri apmeklē seminārus un meistarklases, lai pie Pasaules vadošajiem grūmeriem uzzinātu un apgūtu jaunāko suņu frizūru modes tendences. Lai gan katrai šķirnei ir savi standarti, friziere ņem vērā gan saimnieka vēlmes, gan arī katra suņa individuālās īpatnības. Olgai patīk strādāt ar visu šķirņu suņiem, tomēr, īpašu prieku sagādā tieši bezšķirņu suņu frizēšana. Meistari motivē saimnieku sajūsma, ieraugot savu mīluli jaunā ampluā un pozitīvās atsauksmes. Ne reizi vien no klientiem nācies dzirdēt uzslavas un komplimentu “Jūs esat savā vietā!”. Viņa ir izvirzījusi sev jaunu mērķi – tuvākajā nākotnē apgūt arī kaķu frizēšanas mākslu. Olgai mājās ir divi suņi – šitcu Balu un mazais špics vārdā Banana.

Anžela Uškure

Anžela Uškure

Grūmere Dino Zoo Frizētavā

Anžela ir profesionāla grūmere ar vairāk nekā desmit gadu stāžu. Anželas interese par suņu frizēšanu aizsākās līdz ar miniatūrā pūdeļa iegādi. Sākumā viņa praktizējās frizējot draugu un paziņu suņus. Rezultāti bija tiešām apbrīnojami, tāpēc 2010. gadā Anžela izgāja profesionālā grūminga kursus un sāka strādāt Rīgā. Lai turpinātu celt savu kvalifikāciju un gūtu jaunu pieredzi, viņa regulāri apmeklē izglītojošus seminārus pie vadošiem grūminga speciālistiem. Anželai patīk strādāt ar visdažādākajiem suņiem, neatkarīgi no viņu auguma vai šķirnes. Anželai mājās ir lielais pūdelis vārdā Kejs.

Ruta Garda - Obrumane

Ruta Garda - Obrumane

Friziera asistente Dino Zoo Frizētavā

Laura Rūdolfa

Laura Rūdolfa

Friziere Dino Zoo Frizētavā

Laura jau kopš bērnības ļoti mīlējusi dzīvniekus. Katrs garāmejošais kaķītis vai sunītis ticis samīļots. Viņa aktīvi iesaistījusies dzīvnieku patversmes neparastajā ikdienā - sākotnēji kā brīvprātīgā, bet vēlāk kā darbinieks. Tieši dzīvnieku patversmē Laura apguva darbu ar dzīvniekiem un ieguva spēju sadarboties un rast kopīgu valodu ar visdažādāko raksturu suņiem. Tā bija neparasta, bet ļoti vērtīga pieredze. Nesen Laura pabeidza grūminga kursus un uzsāka savas grūmera karjeras gaitas Dino Zoo Frizētavā. Laura ir saimniece Džeka Rassela terjeram, diviem vācu dogiem un meinkūnam.

Aļona Maulāne

Aļona Maulāne

Friziere Dino Zoo Frizētavā

Speciāliste veic grūmingu visām suņu šķirnēm - gan sagatavo suņus izstādēm, gan veido salona grūmingu.

Aļona kopš bērnības ir dzīvojusi kopā ar dažādiem mājdzīvniekiem un vienmēr veltījusi daudz laika to audzināšanai un kopšanai.

Šobrīd Aļona aktīvi strādā grūmingā un pastāvīgi profesionāli attīstās. Aļona ir laimīga divu suņu sugu īpašniece: Civava - Fibi un Lagotto Romagnolo - Aura.

Jūlija Sirotkina

Jūlija Sirotkina

Friziere Dino Zoo Frizētavā

Jūlija ļoti mīl dzīvniekus. Bērnībā viņai vienmēr mājās bija kaķi. Tagad Jūlijai ir divi burvīgi angļu kokerspanieli, kurus viņa pati ar prieku vienmēr ir frizējusi, tādēļ kādu dienu draudzene ieteica savu hobiju pārvērst darbā. Jūlija beidza grūminga kursus un nu ir lieliska suņu friziere, turpinot attīstīties un paaugstināt savu kvalifikāciju.

Jūlijai patīk absolūti visi suņi, gan šķirnes, gan bezšķirnes.

 

Marija Volkova

Marija Volkova

Friziere Dino Zoo Frizētavā

Marija savu frizieres karjeru sāka jau pirms 13 gadiem, kad viņas ģimenē ienāca pūdelis. Suņu frizieru pakalpojumi toreiz tika piedāvāti tikai narkozē, tā kā Mariju tas neapmierināja, tad viņa nolēma pati ķerties pie darba un, skatoties YouTube videomateriālus, sākās viņas pirmie soļu grūmeru karjerā.

Ar laiku Marija sāka frizēt arī draugu suņus un pieprasījums tikai turpināja augt, tādēļ frizieru arodu apguva arī profesionālos kursos.

Arī šobrīd Marija turpina pilnveidoties, apmeklējot dažādus seminārus un meistarklases nozares speciālistiem.

Patlaban Marijas ģimenē dzīvo maltas zīda sunītis Milli.