Treneri

Zvanīt
Jeļizaveta Borodajenko

Jeļizaveta Borodajenko

Kinoloģe, trenere DINO ZOO ARĒNĀ, DINO ZOO eksperte

Jeļizaveta kinologa diplomu ieguvusi Latvijas Kinoloģiskajā federācijā. Profesija atrada viņu pati un nu tā kļuvusi par Jeļizavetas dzīvesveidu. Ceļš kinoloģijā aizsācies pirms vairāk nekā 15 gadiem, kad viņa izstādīja savu suni un vēlāk arī draugu un paziņu mīluļus. Šobrīd Jeļizavetas audzēkņi pastāvīgi piedalās starptautiskās izstādēs, kļūstot par Latvijas, Baltijas un daudzu citu valstu čempioniem un interčempioniem, Pasaules un Eiropas kausu uzvarētājiem, kā arī BEST IN SHOW uzvarētājiem, kas ir arī Latvijas TOP suņi. Tieši klientu izcīnītās uzvaras sagādā vislielāko gadarījumu, taču arī par zaudējumiem netiek skumts, jo tie motivē strādāt vēl cītīgāk. Jeļizavetai mājās ir taksītis vārdā Koba.

Lauma Zutere

Lauma Zutere

Kinoloģe, trenere DINO ZOO ARĒNĀ, DINO ZOO eksperte

OBEDIENCE (paklausības sports) sportiste, kinoloģe un LKF (Latvijas kinoloģiskā federācija) apmācību trenere ir pārliecināta, ka suņu paklausība nevar būt garlaicīga. Darbā izmanto pozitīvās apmācību metodes, kas nodrošina aizraujošu procesu kā saimniekam, tā sunim. Ņemot vērā, ka jebkurš pāris – suns un viņa cilvēks, ir unikāla vienība, nodarbībās katram tiek meklēta individuāla pieeja. Lauma māca cilvēkiem izteikties sunim saprotamā valodā un saprast to, ko mums cenšas pateikt suns, jo tikai tā var izveidot labu savstarpējo kontaktu, kas ir vissvarīgākais kopdzīvē ar mīluli. Laumai ir divas suņu meitenes – metiss Keli un lendzīrs Habī. Kelī startē OB-3 klasē, kas ir augstākais šī suņu sporta līmenis, bet Habī šobrīd ir OB-2 klasē un paralēli nedaudz nodarbojas ar freestyle.

Jeļena Palamarčuka

Jeļena Palamarčuka

Kinoloģe, trenere DINO ZOO ARĒNĀ, DINO ZOO eksperte

Kinologa – zoopsihologa izglītība iegūta studējot Sanktpēterburgā (Krievija) NOIR, bet kinologa prasmes apgūtas Latvijā un Spānijā. Mācījusies pie tādiem starptautiski atzītiem hendlinga ekspertiem kā Gerald O’Shea (Zviedrija) un José Alberto Fernández Félix (Spānija). Zināšanas nemitīgi tiek papildinātas konferencēs un semināros pie tādiem treneriem kā Irina Milovanova (Krievija), Antons Volkovs (Ukraina), Katerina Mironova (Igaunija), Andrey Shuvalov (Krievija). Nodarbībās tiek nodrošināta individuāla pieeja, lai sasniegtu pēc iespējas labāku rezultātu. Jeļena jau kopš bērnības veltījusi visu savu brīvo laiku dzīvniekiem un nu priecājas, ka var dot savu artavu katrai ģimenei, kurā ir suns, lai tā būtu vēl laimīgāka. Jeļena ir pārliecināta, ka laimīgs suns ir pareizi nogurdināts suns, bet laimīgs saimnieks ir tāds, kurš saprot sava suņa vajadzības. Jeļenai mājās ir trīs mopši - Žozefina, Šaini, un Drakoša, kā arī vācu bokseris Lora. Viņa ir arī īpašniece mopšu, vācu bokseru audzētavai TERLOT.

Poļina Spasovska

Poļina Spasovska

Hendlere, DINO ZOO ARĒNA trenere

Latvijas Lauksaimniecības Universitātes Veterinārmedicīnas fakultātes studente, izglītojusies hendlingā Suņu centrā BIS, kā arī guvusi izglītību fitnesa rehabilitācijā Maskavas fitnesa centrā "Fitnesdog". Suņu hendlere un fitnesa trenere jau 9 gadus. Lepojas, ka audzēkņi ir vairāku valstu čempioni, kā arī Pasaules un Eiropas čempionāta uzvarētāji un uzskata, ka sasniegt izcilus rezultātus var tikai tad, ja notiek komandas darbs ar suni un viņa saimnieku. Jebkuros apstākļos vienmēr ir gatava rast veidu kā pilnvērtīgi nodoties suņa apmācībai. Godīgums, augsta atbildības sajūta, neatlaidība un nemitīga vēlme profesionāli pilnveidoties un sekot jaunumiem nozarē ir tikai daži no aspektiem, kas ļauj savā darbā sasniegt augstus rezultātus. Polinas mājdzīvnieks ir faraonu suns Aira.

Svetlana Mirošņikova

Svetlana Mirošņikova

Kinoloģe, trenere DINO ZOO ARĒNĀ

Svetlana kinologa izglītību guvusi Latvijas Kinoloģisko Biedrību Asociācijā. Profesionāle suņu apmācībā ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi. Viņa regulāri apmeklē suņu paklausības, hendlinga seminārus gan Latvijā, gan Maskavā. Profesijas izvēle notikusi agri - septiņu gadu vecumā, kad ar savu pirmo mīluli - vācu aitu suni esot sapratusies no pirmā acu skatiena. Svetlanu motivē situācijas, kad suns ar viņu saprotas labāk, nekā tā saimnieks un nākās ieguldīt daudz darba un profesionālo iemaņu, lai panāktu vēlamo rezultātu. Svetlanai mājās ir veseli septiņi krievu toiterjeri un papiljons vārdā Puļa, kas ļoti palīdzot kinologa darbā – no viņiem vienmēr var uzzināt ko jaunu, risināt dažādas problēmas, ar kurām mēdz saskarties arī klienti.

Inna Sergejeva

Inna Sergejeva

Kinoloģe, trenere DINO ZOO ARĒNĀ

Inna kinologa diplomu ieguvusi Latvijas Kinoloģisko Biedrību Asociācijā. Viņa ir profesionāle ar vairāk nekā 20 gadu stāžu suņu apmācībā. Inna strādā ar visdažādākajām suņu šķirnēm un ir gandarīta, kad redz augstus apmācību rezultātus. Innu savā darbā visvairāk motivē apziņa, ka viņas spēkos ir pārvērst mazu kucēnu par gudru un paklausīgu suni. Innai ir labradors, kas apmācīts par neredzīgo/vājredzīgo cilvēku pavadoni.

Zaiga Zvirbule

Zaiga Zvirbule

Kinoloģe, trenere DINO ZOO Suņu skolā

Zaiga kinologa diplomu ieguvusi Latvijas Kinoloģiskajā federācijā. Savas trenera zināšanas un sportisko pieredzi ar prieku nodod saviem audzēkņiem, kas jau ir “izauguši” par veiksmīgiem sportistiem un laimīgiem, paklausīgu suņu saimniekiem. Viņa ir pārliecināta, ka apmācības process jābalstās uz savstarpējā kontakta dibināšanu un nostiprināšanu starp suni un tā saimnieku, izmantojot pozitīvo pastiprinājumu – kārumus, rotaļlietas, uzslavas un priecīgu treniņa gaisotni. Kopā ar saviem suņiem – Bernes ganu suņu lēdiju Dārtu un šiperkēm Ritmi un Flešu Zaiga aktīvi sporto gan Obedience, gan Canine Freestyle, gan Rally Obedience sporta veidos.

Adele Branceviča

Adele Branceviča

Kinoloģe, trenere DINO ZOO Suņu skolā, friziere DINO ZOO Frizētavā

Latvijas Kinoloģiskajā federācijā iegūtais sertifikāts un vairāk nekā 15 gadu profesionālā pieredze ir mudinājusi darboties ar mājas mīluļiem vēl vairāk - pievērsties grūminga apmācībām gan Latvijā, gan Lielbritānijā, stažēties pie viena no vadošiem Apvienotas Karalistes suņu frizieriem. Kopš pusaudzes gadiem, uzsākot hendleres gaitas, ļoti paticis izstādīt visus garspalvainos suņus un palīdzēt saimniekiem tos sagatavot. Adele smej, ka, iespējams tieši suņu spalvas trūkums bērnībā ietekmējis viņas profesijas izvēli un nu visvairāk patīkot klientiem nodrošināt brīnumainas pārvērtības, un vērot saimnieku sajūsmu. Viņa ir septiņu amerikāņu stafordšīras terjeru un audzētavas MIA ALBACHIARA īpašniece.

Irina Popjonoka

Irina Popjonoka

Kinologs – apmācību treneris LKF (Latvijas Kinoloģiskā federācija)

Irina nopietni nodarbojās ar suņu apmācību kopš 2006.gada.
Viņai ir 3 suņi: 2 labradori - Reiči un Skajs, un Border kollija kucēns Tjoma. Irinai kopā ar saviem suņiem patīk nodarboties sportu un kopš 2011. gada kopā ar saviem suņiem pārstāv Latvijas izlasi Obidience Pasaules čempionātos. Irina ir Obiedience trenere (starptautiskā paklausība), Paklausības rallija trenere un BH. 
Kopā ar savu labradoru Reiči nodarbojas ar meklēšanu un glābšanu un ir piedalījušies arī pazudušo cilvēku meklēšanā. 
Irina regulāri piedalās apmācībās un semināros Krievijā, Igaunijā un Somijā.
“Jebkurš sports sākas ar audzināšanu, savukārt audzināšana no pareizām, harmoniskām attiecībām starp cilvēku un suni, kuras ir dibinātas ar savstarpējo cieņu.”
“Trenera galvenais uzdevums – iemācīt suņa īpašnieku saprasties ar savu mīluli un ņemot vērā dzīvnieka raksturu - pareizi paskaidrot, ko tas vēlas. ”