Kristīne Dumpe

Kristīne Dumpe

Veterinārārste, Dino Zoo Klīnikas vadītāja

Kristīne pabeigusi studijas Latvijas Lauksaimniecības Universitātes Veterinārmedicīnas fakultāti. Līdz ar studiju uzsākšanu strādāja brīvprātīgo darbu mazo dzīvnieku klīnikās un papildināja savas zināšanas veterinārmedicīnas jomā. Interesē integratīvā medicīna, jo tā fokusējas uz dzīvnieku kā veselumu, ne tikai uz konkrētu slimību, bet uz ārsta un dzīvnieka īpašnieka savstarpējo uzticību un atbilstošas terapijas izmantošanu. Pašlaik apgūst fizioterapiju Dzīvnieku Fizioterapijas koledžā Apvienotajā Karalistē. Kristīnei mājās ir Cane Corso šķirnes suns Sairons, Amerikāņu Buldoga meitene Kāra, kā arī septiņpadsmitgadīgā Rex šķirnes kaķene Gangsterīša un Britu īsspalvainais kaķis vārdā Oskars.

Linda Muldiņa Stepanova

Linda Muldiņa Stepanova

Dino Zoo Klīnikas veterinārārste

Absolvējusi Latvijas Lauksaimniecības Universitātes Veterinārmedicīnas fakultāti. Nozarē strādā jau 12 gadus un ir praktizējusies pie pieredzējušiem nozares speciālistiem dažādās veterinārmedicīnas iestādēs. Linda specializējusies mazo dzīvnieku terapijā, slimību diagnostikā, iekšķīgo, nelipīgo slimību ārstēšanā un mīksto audu ķirurģijā, kā arī endokrinoloģijā. Regulāri interesējas par novitātēm nozarē un ievieš jaunumus arī savā ikdienas praksē. Kvalifikācija regulāri tiek paaugstināta dažādos semināros. Viņas mājdzīvnieks ir Jorkšīras terjera un Krievu toiterjera metiss vārdā Betmens.

Dina Magamedova

Dina Magamedova

Dino Zoo Klīnikas veterinārārste

Veterinārārsta izglītību guvusi Latvijas Lauksaimniecības Universitātes Veterinārmedicīnas fakultātē. Specializējas mazo dzīvnieku dermatoloģijā. Kvalifikācijas paaugstināšanas nolūkos 2016. un 2017. gadā mācījās un ieguva diplomu Veterinārās Dermatoloģijas skolā Tartu pie lektores DVM, DipECVD Svetlanas Belovas. Regulāri papildina savas zināšanas šajā jomā, stažējoties pie nozares speciālistiem un apmeklējot dažādus seminārus, konferences. Dina ir Eiropas Veterinārās Dermatoloģijas asociācijas biedrs (ESVD). 2019.gadā pabeigusi mācības Veterinārās Citoloģijas skolas 1.modulī Maskavā. Dinai ir 18 gadus vecs papagailis Korella vārdā Goša.

Konstantīns Krivoguzovs

Konstantīns Krivoguzovs

Dino Zoo Klīnikas veterinārārsts

Absolvējis Latvijas Lauksaimniecības Universitātes Veterinārmedicīnas fakultāti. Gan studiju laikā, gan pēc fakultātes beigšanas savas zināšanas papildinājis dažādos kursos, semināros un apmācībās veterinārmedicīnas jomā. Kopš 2007. gada strādājis par veterinārārstu mazo dzīvnieku klīnikās. Specializējies dzīvnieku ķirurģijā, ortopēdijā, rehabilitācijā, anestezioloģijā, slimību diagnostikā un profilaksē. Konstantīnam mājās ir kaķis un divi Vipeta šķirnes suņi.

Magdalēna Belicka

Magdalēna Belicka

Dino Zoo Klīnikas veterinārārste

Absolvējusi Latvijas Lauksaimniecības Universitātes Veterinārmedicīnas fakultāti. Ultrasonogrāfijas pamatus apguvusi ESAVS (European School for Advanced Veterinary Studies) kursos Luksemburgā 2018.gadā. Šobrīd paralēli darbam turpina mācības, stažējoties pie vadošiem speciālistiem šājā jomā Latvijā un ārzemēs. Šobrīd interesējošās jomas ir dzīvnieku uzturs, alternatīvā medicīna un rehabilitācija, kā arī onkoloģija. Magdalēnai ir divas kaķenītes - Milla un Madija, kā arī akvārijs ar tropiskajām zivtiņām un garneli Ēriku. 

 

Jana Saulīte

Jana Saulīte

Dino Zoo Klīnikas veterinārārste

Jana ieguvusi veterinārārsta izglītību studējot Latvijas Lauksaimniecības Universitātes Veterinārmedicīnas fakultātē. Veterinārmedicīnas jomā strādā jau vairāk nekā 11 gadus. Praktizējusi dažādās mazo dzīvnieku klīnikās, kur guvusi zināšanas un pieredzi mazo dzīvnieku iekšķīgo slimību diagnostikā un ārstēšanā, kā arī neatliekamajā palīdzībā un mīksto audu ķirurģijā. Strādā arī par anatomijas praktisko darbu pasniedzēju 1. un 2. kursa studentiem. Kvalifikācija regulāri tiek paaugstināta dažādos semināros un konferencēs. Darbā visaizraujošākais šķiet iespēja katru dienu strādāt ar dzīvniekiem un tiem palīdzēt būt veseliem un laimīgiem. Janai mājās ir divi Džeka Rasela terjeri un Britu īsspalvainās šķirnes runcis.