Veterinārā aptieka

Aptieku adreses meklē ŠEIT!

Dino Zoo veterinārās aptiekas 

Mēs, Dino Zoo uzņēmums, ar patiesām rūpēm par ik vienu mājdzīvnieku, vēlamies sniegt tikai pašu labāko jūsu mīlulim. 

 

Tieši tāpēc saviem klientiem nodrošinām ne tikai plašu zoo preču veikalu tīklu visā Latvijā, ērtu interneta veikalu, Baltijā lielāko zoo centru Dino Zoo Pasaule, profesionālu suņu skolu un suņu frizētavu, divas augstākā līmeņa veterinārās klīnikas Rīgā, bet arī plašu veterināro aptieku tīklu.

 

Vairāk kā 20 Dino Zoo veterinārās aptiekas Rīgā un citās Latvijas pilsētās piedāvā plašu veterināro līdzekļu sortimentu, lai kopīgi rūpētos par mājdzīvnieku veselību un labsajūtu. 

 

Mēs nemitīgi strādājam un attīstām Dino Zoo sniegtos pakalpojumus un preču klāstu, kā arī pievēršam īpašu uzmanību tam, lai mūsu klientiem sniegtu vienmēr pozitīvu pieredzi, saņemot augsta līmeņa apkalpošanu un iejūtīgu attieksmi.

 

Dino Zoo veterinārā aptieka ir vieta, kur jūs vienmēr saņemsiet pilnvērtīgu konsultāciju par aptiekās iegādājamo veterināro preču lietošanu, saņemsiet ieteikumus par mājdzīvniekam piemērotāko veterināro un kopšanas līdzekļu izvēli, kā arī citus, ar jūsu mīluļa aprūpi un veselību, saistītus padomus. 


Kāpēc veterinārā aptieka ir pirmā vieta, kur meklēt savam mīlulim nepieciešamos veterināros līdzekļus? 

 

Ne vienmēr veterinārārsta vizīte ir pieejama uzreiz, kad radušies jautājumi vai nepieciešams padoms par mājdzīvniekam nozīmēto veterināro medikamentu vai citu veterināro preču lietošanu un iedarbību. 

Veterinārā aptieka apvieno zinošus speciālistus un plašu veterināros līdzekļu sortimentu. 
Tādejādi jūsu mīlulis saņems atbilstošu ārstniecisko līdzekļu terapiju pēc iespējas ātrāk, savukārt jums tiks sniegta visa nepieciešamā informācija, lai veterināro medikamentu, vitamīnu, barības vai citu līdzekļu lietošana būtu droša un atbilstoša jūsu mājdzīvnieka vajadzībām un veselības stāvoklim. 

Mūsu speciālisti spēs sniegt arī padomus, kā  rīkoties situācijās, kad mājdzīvnieka veselības stāvoklis ir neskaidrs, vajadzības gadījumā iesakot veterinārās klīnikas apmeklējumu. 


Kvalitāte

Dino Zoo veterinārajās aptiekās visi produkti tiek uzglabāti atbilstoši normatīvo aktu noteikumiem par veterināro zāļu izplatīšanu, uzglabāšanu un regulāru kvalitātes kontroli. Tas nozīmē, ka iegādājoties veterināros līdzekļus mūsu aptiekās, mēs garantējam, ka tie ir uzglabāti pareizajā temperatūra un apstākļos, un jūs būsiet droši, ka tie ir droši jūsu mīluļa aprūpei. 


Dino Zoo veterināro aptieku sortiments 

Mūsu vetaptiekas piedāvā sekojošas veterinārās preces: 

  • Recepšu medikamentus
  • Ārstniecisko un diētisko barību
  • Dažādas barības piedevas un vitamīnus
  • Pretparazītu un attārpošanas līdzekļus
  • Plašu mājdzīvnieku higiēnas un kopšanas līdzekļu klāstu. 


Tāpat Dino Zoo aptieka piedāvā jaunumu Latvijas tirgū – ekstrudēto barību putniem. Mūsu aptieku sortimentā ir pieejamas arī preces reptiļiem, putniem un grauzējiem. 

 

Dino Zoo veterinārās aptiekas nodrošina iespēju iegādāties biežāk izmantojamos recepšu medikamentus, kā arī tos medikamentus, kurus savā praksē izmanto mūsu veterināro klīniku speciālisti. 

Gadījumos, kad kāds konkrēts recepšu medikaments vetaptiekas piedāvājumā nav pieejams, cenšamies rast risinājumu un to pasūtīt. Šādā gadījumā nepieciešamo medikamentu piegāde tiek nodrošināta aptuveni nedēļas laikā. 

Ja konkrētais medikaments nebūs pieejams, mūsu personāls piemeklēs līdzvērtīga sastāva un iedarbības medikamentu, lai jūsu mīlulim nodrošinātu pēc iespējas operatīvāku ārstēšanas kursa uzsākšanu.

Atšķirībā no Dino Zoo preču veikalos pieejamā barības, barības piedevām un vitamīniem, aptiekās pieejama profesionāla ārstnieciskā un diētiskā barība, kas pielāgojama konkrētu saslimšanu ārstēšanai un terapijai, un to lietošanu uzturā nozīmē veterinārārsts. 

Tāpat arī dažāda veida vitamīni aptieku piedāvājumā ir ar augstāku minerālvielu un vitamīnu procentuālo daudzumu, lai vēl efektīvāk veicinātu jūsu mīluļa atlabšanu un nostiprinātu imunitāti saslimšanu laikā vai profilakses periodā. 


Mūsu darbinieki

 

Dino Zoo veterinārā aptieka ir vieta, kur jūs sagaidīs augsta līmeņa veterinārmedicīnas speciālisti. Mūsu aptiekās strādā vetrerinārārsti un veterinārārstu asistenti, kas regulāri apmeklē kvalifikācijas celšanas kursus un seminārus, lai papildinātu savas zināšanas un spētu sniegt visu ar mājdzīvnieku veselību, kopšanu un turēšanu nepieciešamo informāciju. 

Dino Zoo aptiekas darbinieki spēs sniegt konsultācijas par:

  • sortimentā esošo medikamentu pareizu lietošanu,
  • ārstnieciskajām diētām un piemērotāko veterinārās barības un barības piedevu izvēli,
  • veterināro vitamīnu sastāvu, iedarbību un lietošanu,
  • pretparazītu un attārpošanas līdzekļu pareizu izvēli un drošu lietošanu,
  • citiem ar dzīvnieku turēšanu un kopšanu saistītiem jautājumiem. 

Mūsu darbinieki zina, cik satraucošs un grūts var būt laiks, kad jūsu mīlulis nejūtas labi, iet cauri smagai atveseļošanās gaitai vai izjūt sāpes.

Tieši tāpēc, apmeklējot mūsu aptiekas, jūs saņemsiet ne tikai augsta līmeņa apkalpošanu un izsmeļošu konsultāciju, bet arī laipnu un iejūtīgu attieksmi, kas ir tik svarīga situācijās, kad mājas mīluli piemeklējušas kādas veselības problēmas. 

 

Pieejams un ērts darba laiks

Dino Zoo veterinārās aptiekas piedāvā apmeklētājiem ērtu un pieejamu darba laiku. Vairāk kā 10 Dino Zoo aptieku tīkls Rīgā nodrošina to, ka vetaptieka būs pieejama jums ērtā vietā, neatkarīgi no tā vai dzīvojat Rīgas centrā vai ārpus tā. 

Savukārt Dino Zoo aptiekas pārējās Latvijas pilsētās piedāvā iegādāties nepieciešamās veterinārās preces un medikamentus arī tiem klientiem, kas nedzīvo galvaspilsētā. 

Lielākā daļa mūsu veterinārās aptiekas ir atvērtas gan darba dienās, gan brīvdienās. Ar mūsu aptieku darba laiku aicinām iepazīties sadaļā Kontakti

Šeit atradīsiet arī aptieku tālruņa numurus, lai, nepieciešamības gadījumā, sazinātos ar kādu no mūsu aptieku darbiniekiem un uzzinātu nepieciešamo informāciju par medikamentu un citu preču aktuālo piedāvājumu un pieejamību. 


Akciju piedāvājumi un klienta karte 

Rūpējoties par to, lai mūsu preces būtu pieejamākas, regulāri piedāvājam dažādus akciju un atlaižu piedāvājums, kas jūsu iepirkšanos mūsu veterinārajās aptiekās padarīs vēl izdevīgāku. 

Tāpat kā Dino Zoo preču veikalos, arī Dino Zoo aptiekās darbojās mūsu Zelta klientu kartes sniegtās priekšrocības. Kļūstot par zelta klienta kartes īpašnieku, par katru pirkumu virs 3 eiro jūsu klienta kartē tiks ieskaitīta 3% atlaide, kuru varēsiet izmantot nākamajā pirkuma reizē. 

Klienta kartē var uzkrāties neierobežoti liela atlaide, taču vienā pirkuma reizē jūs varēsiet izmantot līdz 15% lielu atlaidi. 


Dino Zoo veterinārā aptieka rūpēs par ikviena mājdzīvnieka veselību

Veterinārā aptieka Rīgā vai kādā no citām Latvijas pilsētām – patiesās rūpēs par jūsu mīluļa veselību! 

Iegādājieties recepšu un bezrecepšu veterināros medikamentus, pretparazītu līdzekļus, diētisko un ārstniecisko barību, pārtikas piedevas un veterināros vitamīnus, kā arī dažādas higiēnas un kopšanas preces par vienmēr izdevīgām cenām! 

Dino Zoo aptieku piedāvājumā preces suņiem, kaķiem, putniem, grauzējiem, rāpuļiem un reptiļiem. 

Apmeklējiet kādu no Dino Zoo aptiekām vai piesakiet vizīti mūsu veterinārajās klīnikās Rīgā, Krasta ielā 52 vai Stirnu ielā 26, lai jūsu mājdzīvnieks saņemtu operatīvu slimību diagnostiku, augstākā līmeņa ārstēšanu un terapiju, ķirurģiskos pakalpojumus un profilaktiskas apskates. 

 

Dino Zoo veterinārā aptieka – Jūsu mīluļa veselība vienmēr ir mūsu prioritāte!