Suņu skolas

Rīgā: Krasta iela 52 un Stirnu iela 26.

Zvanīt

 

 

Dino Zoo Suņu skola 

 

Kompanjons un biedrs, draugs un mīlulis, un daudziem pat ģimenes loceklis – suns cilvēka dzīvē ienes ļoti īpašu draudzību un pieķeršanos. Tomēr vienlaikus rūpes par četrkājaino mīluli paredz arī atbildību. Jo to, kāds veidosies suņa raksturs un uzvedības paradumi, lielākajā mērā nosaka tieši saimnieka izpratne un vēlme veltīt savam mīlulim laiku un pacietību, apmācot to ar atbalstošām, iejūtīgām un mūsdienīgām audzināšanas metodēm. 

Suņu skola ir vieta, kur profesionāls kinologs, sadarbībā ar saimnieku, palīdzēs sunim apgūt dažādas pamatkomandas, prasmi iet blakus saimniekam, rotaļāties un socializēties ar citiem suņiem un cilvēkiem, kā arī citas svarīgas iemaņas. 

Tomēr primāri suņu skolā tiek strādāts tieši ar pašu saimnieku. Daļa saimnieku domā, ka pietiek vien atvest savu mīluli uz nodarbībām un kinologs paveiks visu darbu. Tomēr tā nebūt nav. Suņu skolā arī saimniekam palīdz kļūt par uzmanīgu, rūpīgu un iejūtīgu saimnieku, kas apguvis prasmes sajust un saredzēt sava mīluļa īpašo raksturu, vēlmes un vajadzības. 

Nodarbību laikā suņu saimniekiem tiek skaidrots, kāpēc apmācības procesā svarīgi ievērot secīgumu, pacietību, regularitāti un taisnīgumu. 

 

 

Dino Zoo Suņu skolas kinologi 

 

Dino Zoo Suņu skola ir radīta ar mērķi panākt savstarpēju saprašanos starp suni un viņa cilvēku. Lai tas izdotos, talkā nāk mūsu zinošie kinologi, kuri saimniekam māca izprast suņa ķermeņa valodu un to, kā motivēt savu suni strādāt dažādos apstākļos. 

Varam lepoties, ka mūsu komandā strādā izcilu profesionāļu komanda desmit kinologu sastāvā. Lai sekotu līdzi aktualitātēm dzīvnieku kopšanas, audzināšanas un aprūpes jomā, mūsu kinologi regulāri paplašina savas zināšanas un prasmes dažādos semināros un meistarklasēs.

 

 

Dino Zoo Suņu skolas piedāvātie pakalpojumi 

 

Dino Zoo Suņu skolu var apmeklēt gan šķirnes, gan bezšķirnes suņi no 3,5 mēnešu līdz pat seniora vecumam. Apmācāmi ir visi suņi, galvenais ir saimnieka vēlme, pacietība un iejūtība. 

Dino Zoo Suņu skolā tiek izmantotas mūsdienīgas apmācības metodes, kuras motivē suni strādāt no brīvas gribas, nevis piespiedu kārtā.

 

Īpaši noderīgi un svarīgi apmeklēt suņu skolu ir tādos gadījumos, ja

 • Suns tiek gatavots izstādēm un sacensībām; 

 • Suns ikdienā dzīvos ģimenē ar maziem bērniem vai citiem mājdzīvniekiem; 

 • Mīlulis ir adoptēts no suņu patversmes; 

 • Gadījumos, kad notikusi saimnieka maiņa vai iepriekšējais saimnieks ir miris; 

 • Sunim vērojamas negatīvas vai agresīvas iezīmes, piemēram, regulāra, nepamatota riešana, astes ķeršana, pavadas raustīšana pastaigu laikā, saimnieka komandu ignorēšana, agresijas izrādīšana pret citiem dzīvniekiem un cilvēkiem u.c.; 

 • Suns iepriekš ilgstoši turēts pie ķēdes. 

 

Dino Zoo Suņu skola piedāvā: 

 • Individuālas nodarbības un konsultācijas par suņu audzēšanu un audzināšanu;

 • Kucēnu socializācijas skola, kas paredzēta kucēniem no 3,5 līdz 6 mēnešu vecumam;

 • Hendlings – sagatavošana izstādēm un izstāžu karjeras plānošana;

 • Suņu paklausības nodarbības individuāli un grupās;

 • Suņu fitness;

 • Dino Zoo Arēnas vai tās daļu rezervēšana – pieejama noma treniņiem un izglītojošiem pasākumiem vai svinībām.

Piedāvājam arī iespēju kopā ar treneri blakus esošajā zoopreču lielveikalā izvēlēties mīlulim piemērotākos produktus un aprīkojumu treniņiem.

 

 

Profesionāli aprīkotas treniņu arēnas 

 

Nodarbības notiek Dino Zoo Arēnā Rīgā, Krasta ielā 52 un Rīgā, Stirnu ielā 26. Arēna ir speciāli pielāgota suņu drošībai un ērtībām. 1500 m2 lielajā zālē ir ieklāts speciāls amortizējošs segums, kas saudzē suņu locītavas un neļauj ķepām slīdēt, bet kolonnas sedz polsterējums. 

Lai izstāžu suņus varētu pēc iespējas labāk sagatavot, nodarbību zāles perimetru sedz spoguļsienas. Lielā zāle ir atdalīta ar starpsienām, līdz ar to vienlaicīgi var strādāt pieci kinologi ar saviem audzēkņiem. Vasaras periodā ir pieejams arī āra laukums, līdz ar to siltajās dienās treniņu procesā var baudīt svaigu gaisu. Ziemā telpas tiek apsildītas.

Domājot par suņu saimnieku ērtībām, nodrošinām plašu bezmaksas autostāvvietu. Ēkā pieejamas arī labierīcības.  

 

 

Kucēnu socializācijas skola 

 

Kucēnu socializācijas skolā kucēns ar savu saimnieku apgūst pirmās svarīgās iemaņas, atrod pareizo motivāciju, iemācās spēlēties. Kucēni mācās draudzīgi komunicēt gan savā starpā, gan arī ar citiem suņu saimniekiem, iepazīstas ar dažādiem priekšmetiem, skaņām, virsmām un smaržām.

Paklausīgs suns ir tāds suns, ar kuru tā īpašniekam ikdienā ir viegli saprasties. Vislabāk suņus sākt apmācīt jau no kucēnu vecuma, bet būtībā to darīt nekad nav par vēlu, tikai jārēķinās ar to, ka gados vecāks suns mācās lēnāk, tāpēc saimniekam būs jāvelta apmācībai lielāka uzmanība un pacietība.

 

 

Suņu fitness 

 

Tāpat kā mums, cilvēkiem, arī mūsu četrkājainajiem draugiem nepieciešamas vecumam un veselības stāvoklim atbilstošas fiziskās aktivitātes. Neskatoties uz to, ka katrai suņu šķirnei vēlamās aktivitātes un pielāgojamā slodze mēdz būt individuāla, tomēr fiziskās aktivitātes, nenoliedzami, ir nepieciešamas ikvienam sunim, lai tas nodzīvotu ilgu un veselu mūžu. 

Šobrīd suņu saimnieku vidū populārs kļuvis tieši suņu fitness. Tas ir dažādu vingrojumu komplekss, kas tiek individuāli pielāgots katram sunim, un tā mērķis ir uzturēt un saglabāt optimālo dzīvnieka fizisko formu. 

Suņu fitnesa nodarbības īpaši iecienījuši saimnieki, kas gatavo savus mīluļus izstādēm un sacensībām. Tāpat suņu fitness ir ļoti noderīgs dzīvniekiem rehabilitācijas periodā, pēc dažādiem mugurkaula un kāju savainojumiem, kā arī tiem suņiem, kam nepieciešamas pareizas un sabalansētas fiziskās aktivitātes liekā svara gadījumos. 

Mūsu fitnesa zāle ir aprīkota ar FitPaws trenažieriem, Professional Fit Fur life skrejceliņu, kavaletti un citiem trenažieriem. 

 

 

Dino Zoo Suņu skola aicina – dāvā savam sunim labākās audzināšanas nodarbības!  

 

Aicinām pieteikties uz nodarbībām, zvanot pa tālr. 29390650 (darba dienās no 9:00 – 17:00).

Dino Zoo Suņu skola Rīgā, Krasta ielā 52 un Stirnu ielā 26 aicina ikvienu suņu saimnieku ar savu mīluli, lai kopīgi apgūtu suņu audzināšanas iemaņas un prasmes, jo ikviens suns ir pelnījis gādīgu, saprotošu un zinošu saimnieku!