Ekspertu atbildes

Jums ir jautājumi? Mums būs atbildes. Dino Zoo Pasaule veikalā strādā pieredzējuši un zinoši ihtiologi, putnu un grauzēju speciālisti, kinologi, felinologi un daudzi citi speciālisti, kuri sniegs profesionālu padomu saistītu ar mājdzīvnieku turēšanu, kopšanu un veselību saistītos jautājumos.

Akvārija aerācija naktī.

Sveiki.Vai zivīm jz nakti drīkst slegt arā gaisa padevi?

Ihtiologs

Atbild Ihtiologs, Ihtiologs

Atbilde

Labdien.Nedrīkst!

Sami.

Pie manis nonāca šādi, ļoti aktīvi , šķiet koridori.. bet nevaru saprast kādi tieši .. ar izteiktu spuru. Ļoti neatlaidīgi dzenā divus palikušos bruņu samus, kuri izmēros pārsniedz šos pat 3 x.. palīdziet saprast , kas šie par samiņiem .. pat barbēm skrien pakaļ.

Ihtiologs

Atbild Ihtiologs, Ihtiologs

Atbilde

Labdien,pievienojiet lūdzu samiņu foto! :)

Ahatina gliemeži

Labdien! Paldies, saņēmu atbildi par zaļajām strīpām uz mana gliemeža. Vēlējos zināt, vai kalcijam var izmantot arī sasmalcinātas olu čaumalas?

Rāpuļu speciālists

Atbild Rāpuļu speciālists,

Atbilde

Labdien!

Ikdienas kalcija devas nodrošināšanai var izmantot nevārītas (izkaltētas) olu čaumalas.

Bet sākumā tomēr ieteicams kādu laiciņu izmantot pulverveida kalcija ar D3 barības piedevas, lai nodrošinātu šobrīdējo kalcija trūkumu organismā.

Dzīvnieku sortiments

Sveiki, gribēju zināt cik izmaksātu leopard gekons, un kur viņus var nopirkt?

Rāpuļu speciālists

Atbild Rāpuļu speciālists,

Atbilde

Labdien!

Leoparda gekoni šobrīd ir pieejami visos lielākajos Dino Zoo veikalos. Pats dzīvnieks maksā 139,- EUR. Nepieciešamais aprīkojums izmaksās 350,- EUR līz 550,- EUR.

Par detalizētāku informāciju varast vērsties jebkurā lielākajā Dino Zoo veikalā, kurā mūsu konsultanti pastāstīs un parādīs visu nepieciešamo dzīvnieka iegādei!

Dzīvnieku sortiments

Par cik var nopirkt vardi?

Rāpuļu speciālists

Atbild Rāpuļu speciālists,

Atbilde

Labdien!

Dino Zoo sortimentā ir pieejamas dažadu sugu vardes, kuras ieteicas turēt barā. Katras sugas pārstāvjiem nepieciešami atšķirīgi terāriji.

Vienas vardes cena, atkarībā no vardes sugas, svārstās no 35,- EUR līdz 75,-Eur.

Aprīkojuma cena ir ap 200-350 EUR.

Detalizētākai konsultācijai iesakām vērsties kādā no lielākajiem Dino Zoo veikaliem.

Gekoni

Labrīt! Ārēji eublefārs izskatās vesels, kustīgs un arī astīte "nav tukša". Bet pēšņi pasliktinājas estgriba un jau nedēļu neēd vispār.. skatās uz circeņiem un rapo prom

Rāpuļu speciālists

Atbild Rāpuļu speciālists,

Atbilde

Labdien!

Gekons iespējams ir pietiekami paēdis un šobrīd ēst nevēlas.

Ietecams ik nedēļas svērt gekonu, lai sekotu svara izmaiņām un ja rodas aizdomas par strauju svara kritumu, ieteicams vērsties pie eksotisko dzīvnieku vetārsta.

Ahatina gliemeži

Labdien! Man jau apmēram 3 mēnešus mājās ir divi ahatīnas gliemeži. Pēdējā laikā viņiem uz čaulas ir tādas zaļas strīpas, un tas nav netīrums, vēlējos zināt vai tas ir normāli šiem gliemežiem?

Rāpuļu speciālists

Atbild Rāpuļu speciālists,

Atbilde

Labdien!

Zaļas svītras var parādīties vietās, kur plānākai vai bojātai čaulas vietai cauri spīd āda un iekšējie organi. Tas nav nekas, par ko ļoti būtu jāuztraucas, bet būtu labi nodrošināt savus gliemežus ar tropisko UVB apgaismojumu un pie baribas pievienot pietiekami kalciju ar D3 vitamīnu, lai čaula veidotos bieza un veselīga!

urinēšanas problēmas kaķim

Manam kaķim bija pirms pusotra mēneša problēmas ar čurāšanu(sāka čurāt rozā).Vetārsts izrakstija antibiotikas un speciālo baribu.Tagad it kā viss ir labi.Ar ko man viņu barot tagad?Agrāk ēda Purinas barību.Vai es drīkstu tagad ar to barot?

Veterinārārsts

Atbild Veterinārārsts, Veterinārārsts

Atbilde

Labdien,

Jums ir jākonsultējas ar veterinārārstu, kurš ārstēja Jūsu dzīvnieku, jo nezinot kaķa slimības vēsturi un analīžu rezultātus, nevaram Jums sniegt turpmākos norādījumus par kaķa ēdināšanu.

 

Запись в парикмахерскую

Добрый день, когда можно записать мини Йорка на стрижку -Krastā , сколько будет стоить. Татьяна 26469913 (Собака очень боязливая )

Atbild Grūminga speciālists,

Atbilde

Добрый день!

Стоимость услуги 35 евро. Записаться можно по телефону 29390650 или же отправив заявку на frizetava@dinozoo.lv

Ancistruss

Labdien. Nopirku veikalā depo pārīti ancistru samiņus, mājās ievēroju, ka vienam no viņiem ir briesmīgi resns vēders. Vai viņu kaut kā vajadzētu ārstēt?

Ihtiologs

Atbild Ihtiologs, Ihtiologs

Atbilde

Labdien,foto ir tik miglains ka pēc viņa vadoties neko pateikt nevaru.Vai zivtiņai ir kādi uzvedības traucējumi(nevar normāli papeldēt,neņem barību utt.)?