Rezultāti

#akvarijs (190 ieraksti)

Aļģe akvārijā.

Labvakar! Mans akvārija augs no saules gaismas trūkuma palika mazliet brūnīgs. Tajā akvārijā ir 2 zelta zivtiņas. Sakiet, lūdzu, vai var lietot LED auga lampu ar violeto gaismu (vai violetā gaisma nekaitēs zivīm)? Jau pateicos iepriekš!

Ihtiologs

Atbild Ihtiologs, Ihtiologs

Atbilde

Labdien,diez vai pie vainas būs saules gaismas trūkums.Būtu jauki ja Jūs atsūtītu akvārija foto.Vai šīs lampas ir paredzētas akvārija augiem?

6,8 l akvārijs.

Labdien. Interesē vai akvārijā 6.8 l(foto) var atrasties arī sami, 1 vai divi kopā ar Gailīti. Takā akvārijs ir jau aprīkots ar visu (TetraCascadeGlobeDuo),saprotu ka tīrīšana tā pat 1 reizi nedēļā 1/3 ūdens. Ja var sadzīvot tad kuru zivi laist pirmo ANCISTRUS samu/s vai Gailīti.

Ihtiologs

Atbild Ihtiologs, Ihtiologs

Atbilde

Labdien,tik maza tilpuma akvārijs būs piemērots tikai cīnītajzivtiņai.Ancistruss izaug diezgan liels,šāds tilpums būs tam par mazu.Akvārijs jatīra pēc vajadzības,1x nedēļā noteikti,bet iespējams arī biežāk.

Samiņa vēders.

Kapēc śāda krūtiņa balta, veselīgs saminś

Ihtiologs

Atbild Ihtiologs, Ihtiologs

Atbilde

Labdien,normāli tas nav,atsūtiet vēl kādu fotogrāfiju.Citādi uzvedībā viss kā parasti?Apetīte laba?

Akvārija iekārtošana cīnītājzivtiņai.

Sveiki. Kāda ir pareiz secībā gailiša akvarija iekārtošanai. Ūdens ir janostadina(cik ilgi) ? Kā sagatavot grunti?

Ihtiologs

Atbild Ihtiologs, Ihtiologs

Atbilde

Labdien,akvārijam domāto grunti skalo zem tekoša ūdens,lai izskalotos iepējamie netīrumi un akvārijs nepaliktu duļķains,ievieto akvārijā,tad iepilda ūdeni.Krāna ūdeni vēlams nostādināt vismaz 12h,ja lieto specālos līdzekļus akvārija startēšanai arī zivtiņu var ielaist pēc šāda laika.

Filtrs 25 l akvārijā.

Cik bieži jātīra filtrs 25l akvārijā?

Ihtiologs

Atbild Ihtiologs, Ihtiologs

Atbilde

Labdien,vadoties no filtra darbspējas,atkarībā no zivtiņu daudzuma un piesārņotības,1x nedēļā vai biežāk.

Akvārijs Tetra Cascade LED, melns, 6,8 l

Sveiki. Interesē kādas zivtiņas būtu piemērotas šim akvārijam-Tetra Cascade LED, melns, 6,8 l ? Tādas ko viegli kopt, jo paredzēts-mazam saimniekam kuram dikti zivtiņas patīk. Kā pirmās par ko rūpēties. Paldies

Ihtiologs

Atbild Ihtiologs, Ihtiologs

Atbilde

Labdien,akvārija kopšanas nianses ne tik daudz ir atkarīgas no zivju sugas ,kā no akvārija tilpuma,un diemžēl mazus akvārijus kopt ir sarežģītāk nekā lielus.Mazajam saimniekam noteikti vajadzēs Jūsu palīdzību akvārija tīrīšanā :).Konkrētajam akvārijam vispiemērotākais iemītnieks būs cīnītājzivtiņas tēviņš (Betta splendens) .Šīs zivtiņas dabā dzīvo ļoti mainīgos apstākļos un tādēļ tām nav augstas prasības ūdens kvalitātei.Tomēr uzmanīgi jāseko līdz, lai akvārijā nepaliktu neapēsta barība un jāveic 1/5 līdz 1/3 daļas ūdens maiņas regulāri 2x nedēļā,krāna ūdeni iepriekš nostādinot vismaz 12h.

Cīnītājzivtiņu tēviņi blakus akvārijos.

Labdien! Sakarā ar tagad ieviestajām attālinātajām mācībām, man tagad istabā ir ievietots dators, tāpēc man uz galda jau esošie 3 akvāriji bija jāsabīda ļoti cieši (aptuveni 1-2 cm. start akvārijiem) Pašos akvārijos man ir gailīši, saprotms katrā akvārijā pa 1. 1 pie manis jau dzīvo vairāk nekā gadu, otrs tūlīt būs gadu pie manis bet trešā zivtiņa pie manis ir tikai no šī gada marta. Un takā vecākās zivitņas abi ir tēviņi, piepeldot pie savu akvāriju malām, kas ir vistuvāk viena otrai, viņi visu laiku pūš vaigus, (es saprotu kapēc viņi tā dara, jo viņi ir ļoti terotoriāli u.t.t.) taču man tas kaut kā nepatīk. Mamma teica, ka viņi gan jau pieradīs, taču veljoprojām bieži redzu, ka viņi pūš vaigus. Arī esmu pamanījusi, ka pati vecākā zivtiņa gandrīz visu laiku uzturas pie tās akvārija malas, kur var redzēt savu kaimiņu un tikai gaida, kad tas parādīsies un varēs atkal pūst vaigus. Bet otrs gailīts jau ir mazliet pieradis pie fakta, ka viņi ir tik tuvu. Man ir mazliet bail, vai tas nenogurdina gailīti, ka viņš visu laiku pūš vaigus, jo tagad vecākā zivtiņa ir sākusi biežāk car muti Izlaisti mazus burbulīšus. Un vai man atstāt visu kā ir un viņi pieradīs viens pie otra, vai labāk varbūt ielikt kādu kartona gabaliņu starp akvārijiem, lai gaiļi nomierinās? Jau iepriekš saku paldies par atbildi. P.S. 1. bildē ir redzama atstarpe estar akvārijiem. 2. bildē redzamā zivtiņa ir pati vecākā. 3. bildē ir redzama otra vecākā zivtiņa.

Ihtiologs

Atbild Ihtiologs, Ihtiologs

Atbilde

Labdien,labāk būtu ja zivtiņas viena otru nevarētu redzēt,pretējā gadijumā "cīņas" režīms turpināsies vienmēr.Ilgtermiņā tas var radīt viņām veselības problēmas.

Plankumi barbēm uz muguras.

Labdien! Vakar iegādājos 8 skaistas zivtiņas. 3 pandas samiņus un 5 barbes. Esmu iesācēja zivju turēšanā. Vakar 2 reizes pa nelielam daudzumam pabaroju. Viss bija kartiba. Vieniga problema - nebiju sagatavojusi pietiekami daudz ūdeni, lai piepildītu pilnu jauno akvāriju. (Akvárijs 54l, pašlaik piepildīts 2/3) Šorīt pamostoties konstatēju, ka barbēm uz muguras ir melni plankumi. Visas zivtiņas parsvara peld tikai pa akvārija apakšu. Vai tas tāpēc ka ūdens nebija pietiekoši nostāvējies? Vai viņas peld pa apakšu tikai tāpēc, ka ūdens par maz? Un kas tie varētu būt par plankumiem?

Ihtiologs

Atbild Ihtiologs, Ihtiologs

Atbilde

Labdien,atsūtiet lūdzu zivtiņu fotogrāfijas,un akvārija kopskatu.