Nodarbības

Zvanīt
Paklausības rallijs jeb “Rally Obedience”

Paklausības rallijs jeb “Rally Obedience”

Rallijs ir jauns, bet diezgan populārs un aizraujošs sporta veids kopā ar suni, kura pamatā ir suņa paklausība. Liela nozīme ir suņa un viņa pavadoņa sadarbībai un kontaktam. Pāra galvenais mērķis ir iziet trasi, kura sastāv no dažādiem uzdevumiem un vingrinājumiem.

Vairāk
Suņu fitness

Suņu fitness

Pēdējos gados suņu fitness kļuvis arvien populārāks. Tas sevišķi aktuāls tiem suņiem, kas regulāri piedalās izstādēs. Tāpat kā cilvēku fitnesā, suņu fitness ietver sevī spēka un izturības vingrinājumus, lai uzlabotu ķermeņa formu.  Daudzi suņu saimnieki domā, ka parastās ĪSLAICĪGĀS ikdienas pastaigas vai skriešana pakaļ mantiņai nodrošina nepieciešamo aktivitāšu daudzumu, tomēr ar speciālām fitnesa nodarbībām suns var uzlabot savu fizisko formu ievērojami ātrāk.

Vairāk
Kucēnu skola, grupa

Kucēnu skola, grupa

Kucēnu skolā apvienota gan socializācija, gan pirmo iemaņu apgūšana kucēnam un viņa saimniekam. Nodarbības veidotas tā, lai kucēni iemācītos draudzīgi komunicēt savā starpā un iepazītos ar citiem dažāda auguma, rakstura kucēniem, kā arī satiktu dažādus cilvēkus. Īpaši noderīga šāda apmācība ir suņiem, kuri dzīvo pilsētā un, kuriem ikdienā nāksies sastapt daudz dažādus suņus un cilvēkus, kā arī suņiem, kuri piedalīsies izstādēs (viņiem ir ļoti svarīgi jau laicīgi pierast pie citiem suņiem un cilvēkiem).

Vairāk
Hendlings, grupa

Hendlings, grupa

Tulkojumā no angļu valodas hendlings nozīmē „vadīšana”, bet hendleris ir cilvēks, kas vada suni un izrāda jeb demonstrē to izstādes ringā. Katram sunim ir individuālas īpatnības, kuras hendlerim ir jāņem vērā un jāizrāda (jāeksponē)  dzīvnieks, akcentējot viņa labās īpašības un pēc iespējas, neizceļot tā trūkumus. Suņa īpašnieks ne vienmēr ir spējīgs tikt galā ar šo sarežģīto uzdevumu.

Vairāk
Paklausība, individuāli

Paklausība, individuāli

Labi audzināts suns ir paklausīgs suns.  Vislabāk suņus sākt apmācīt jau no kucēnu vecuma, bet būtībā to darīt nekad nav par vēlu, tikai jārēķinās ar to, ka gados vecāks suns mācās lēnāk, tāpēc saimniekam būs jāvelta apmācībai lielāka uzmanība un pacietība.

Vairāk