Par Dino Zoo Pasaule

Dino Zoo Pasaule ir Baltijā lielākais centrs dzīvniekiem un viņu saimniekiem. Lielveikals piedāvā vairāk nekā 10 000 preču suņu, kaķu, putnu, grauzēju, reptiļu un akvāriju saimniekiem.

 

Tā ir vieta, kur pieejams Latvijā visplašākais zoopreču un dzīvnieku, putnu, zivtiņu sortiments no visas pasaules. Atšķirībā no citiem Rīgas lielveikaliem, Dino Zoo Pasaulē, Krasta ielā 52, laipni gaidīti tiek ne tikai cilvēki, bet arī viņu mājas mīluļi!

 

Dino Zoo Pasaulē ir izvietots zoopreču lielveikals, mājdzīvnieku frizētava, konferenču zāle, arēna, veterinārā klīnika un aptieka.

 

Mājdzīvnieku kopšana no saimnieka mēdz prasīt daudz pūles, tāpēc lielveikalā ierīkots moderns un mājīgs salons – Dino Zoo Frizētava, kurā var atstāt savu mīluli un tikmēr izbaudīt kafijas tasi, iepirkties lielveikalā vai vērot notikumus Arēnā. Frizēšana un trimmēšana, pinku ķemmēšana, mazgāšana un žāvēšana, dažādas higiēnas procedūras – austiņu tīrīšana, nadziņu griešana un citas, tiek sniegtas, izmantojot augstas kvalitātes aprīkojumu un profesionālo kosmētiku. Frizētavas profesionāļi piedāvā arī izstāžu grūmingu suņiem un kaķiem, kā arī konsultācijas par ikdienas kopšanu.

 

Ja Tavā ģimenē ir suns, sevišķi noderīgi būs apmeklēt kādu no Dino Zoo Suņu skolas nodarbībām. Suņu apmācības arēnā pasniedz augsti kvalificēti kinologi, un tās paredzētas jebkuras šķirnes un vecuma suņiem, sākot no trīs mēnešu vecuma. Suņu apmācību ilgums ir ļoti individuāls, bet vidēji šis process aizņem 2–3 mēnešus. Apmācību zālē ir ieklāts specializēts, amortizējošs segums, kas pasargā suņu locītavas un neļauj ķepām slīdēt, bet kolonnas sedz polsterējums. Izstāžu suņu labākai sagatavošanai zāles perimetru sedz spoguļsienas.

 

Nedēļas nogalēs Dino Zoo Arēnā notiek mājdzīvnieku izstādes un sacensības, ko aicināts apmeklēt ikviens dzīvnieku mīļotājs. Reizi mēnesī Dino Zoo Arēnā pulcējas arī dažādu suņu un kaķu šķirņu audzētāji, lai piedalītos Mājas mīluļu tirdziņā. Interesenti tirdziņā var ne tikai iegādāties noskatīto kucēnu vai kaķēnu, bet arī no audzētājiem iegūt informāciju par interesējošo šķirni, raksturu, audzēšanu, pareizu barošanu, apmācību veidiem un dzīvnieka vecumam piemērotas fiziskās slodzes nodrošināšanu. Ar šo iniciatīvu Dino Zoo vēlas nodrošināt Latvijas iedzīvotājiem iespēju drošā un ērtā veidā iegādāties veselus šķirnes mājdzīvniekus no audzētavām, kas ir sertificētas Latvijas Kinoloģiskajā federācijā vai Latvijas Felinoloģiskajā asociācijā “Felimur”.

 

Dino Zoo Pasaulē piedāvājam arī augstas kvalitātes veterināro servisu – neatliekamo palīdzību, ķirurģiju, anestezioloģiju, terapiju, vakcināciju, laboratoriskos izmeklējumus, digitālo rentgenu, ultrasonogrāfiju un dermatologa konsultācijas. Dino Zoo Klīnikā pieejams arī dienas stacionārs un vairāki unikāli, līdz šim Latvijā reti sastopami pakalpojumi – akupunktūra, eksotisko dzīvnieku terapija un ķirurģija. Ērtā atrašanās vieta un bezmaksas stāvvieta pie pašām Dino Zoo Klīnikas durvīm nodrošina klientiem draudzīgu piekļuvi. Turpat blakus esošā aptieka sniedz iespēju uz vietas iegādāties mīlulim nepieciešamos medikamentus.

 

Dino Zoo Pasaule – tā ir fantastiska vieta visai ģimenei, kur iepazīt dzīvnieku pasauli, apmeklēt izstādes un kopā ar savu mīluli piedalīties dažādās aizraujošās aktivitātēs.

Uz tikšanos Dino Zoo Pasaulē, Krasta ielā 52!