Kaķu un suņu frizētavas

Zvanīt

Suņu un kaķu frizētava 

 

Mājdzīvnieka kopšana un ikdienas higiēnas ievērošana no saimnieka mēdz prasīt daudz pūļu un dažkārt var šķist, ka tas ir teju neiespējami paveicams darbiņš. 

Lielai daļai mīluļu ūdens vai nagu šķērītes nav labākais draugs. Dzīvniekam kažoka un nagu apkope var radīt pastiprinātu stresu, turklāt ikdienas kopšanu veicot nepareizi (nepiemērotu mazgāšanas līdzekļu izmantošana, pārāk īsi nogriezti nagi, ādas traumēšana) dzīvniekam var radīt ne tikai negatīvas asociācijas, kas apgrūtina regulāru dzīvnieka higiēnas un apkopes veikšanu, bet  radīt arī nopietnas veselības problēmas. 

Tāpēc arvien biežāk saimnieki šo darbiņu izvēlās uzticēt profesionāļiem. 

Dino Zoo suņu un kaķu frizētava ir profesionāla dzīvnieku frizētava, kas piedāvā plašu suņu un kaķu kopšanas pakalpojumu klāstu. 

Dino Zoo frizētavā savu mīluli varēsiet droši atstāt mūsu gādīgo un profesionālo meistaru rokās, lai tam tiktu veiktas visas nepieciešamās frizēšanas un higiēnas procedūras, tikmēr pats varēsiet doties savās ikdienas gaitās, iepirkties turpat esošajā lielveikalā vai aptiekā, nobaudīt kafiju atpūtas zonā vai vērot notikumus suņu apmācības arēnā. 

Mūsu frizētavu aicinām nebaidīties apmeklēt arī saimniekus ar mājdzīvniekiem, kas pie frizēšanas procedūras nav tikuši radināti no maza vecuma. 

 

Mūsu suņu un kaķu frizētava piedāvā sekojošus pakalpojumus: 

 

  • frizēšanu un trimmēšanu; 

  • pinku ķemmēšanu; 

  • mazgāšanu un žāvēšanu; 

  • higiēnas procedūras – ausu tīrīšanu un nagu griešanu. 

 

Grūmings suņiem un kaķiem 

 

Dino Zoo frizētavā tiek nodrošināts arī izstāžu grūmings suņiem un kaķiem

Grūmings ir pakalpojums, kura laikā tiek nodrošināta pilna mājdzīvnieka aprūpe. Šī procesa laikā tiek veiktas visas apkopes procedūras – ķemmēšana, mazgāšana, žāvēšana, frizēšana, trimmēšana, kā arī nagu un ausu apkope. Šo pilno procedūru bieži vien izvēlās tie saimnieki, kas vēlas sagatavot savu mīluli dažādām sacensībām un izstādēm, taču tā ir nepieciešama jebkuram dzīvniekam, lai nodrošinātu dzīvnieka higiēnu. 

Grūmings ir piemērots ne tikai garspalvainiem, bet arī īsspalvainiem dzīvniekiem, īpaši siltajos gada mēnešos, jo ar nepienācīgi apkoptu kažoku dzīvniekam vasarā ir ļoti karsti. 

 

Konsultācijas par ikdienas kopšanu 

 

Frizētava dzīvniekiem ir ne tikai vieta, kur veikt profesionālu dzīvnieka apkopi, šeit saimnieks var gūt arī vērtīgu informāciju par sava mīluļa kažoka un ādas stāvokli, lai, vajadzības gadījumā, dzīvniekam varētu tikt nozīmēta apskate turpat uz vietas esošajā Dino Zoo klīnikā. 

Mūsu frizētavas profesionāļi regulāri apmeklē dažādus seminārus un meistarklases, lai papildinātu savas prasmes un zināšanas un varētu pielietot tās savā ikdienas darbā. 

Jebkurš Dino Zoo frizētavas kaķu vai suņu frizieris spēs sniegt pilnvērtīgu konsultāciju par ikdienas mājdzīvnieka higiēnu un kopšanu, ieteiks nākamās vizītes vēlamo apmeklējuma laiku, kā arī ieteiks dzīvniekam atbilstošākos ikdienas kopšanas līdzekļus. 

 

Moderns aprīkojums un profesionāla kosmētika 

 

Mūsu kaķu un suņu frizētavas ir aprīkotas ar augstas kvalitātes aprīkojumu un kopšanas procedūrās tiek izmantota tikai profesionāla kosmētika. 

Dino Zoo frizētavā ir četri darba galdi, tāpēc vienlaikus iespējams apkalpot četrus klientus. Mūsu darba galdi ir paredzēti dažāda lieluma suņiem – no čivavas līdz pat sanbernāram, kā arī kaķiem, un vienlaikus var strādāt gan suņu, gan kaķu frizieris. Tā kā frizētavās ir ierīkotas atsevišķas suņu un kaķu zāles, tad dzīvniekiem process nesagādās satraukumu, – suņi un kaķi apmeklējuma laikā nesatiekas. 

Frizētavā ir ierīkotas trīs vannas istabas ar izbūvētu neslīdošo grīdu, lai dzīvnieki nejustu nekādu diskomfortu un procedūru gaitā tiem neslīdētu ķepas. Vannām ir iespējams regulēt augstumu, līdz ar to arī liela auguma vai dzīvnieks gados pats varēs iekāpt vannā bez jebkādām neērtībām. 

 

Ozonterapija 

Piedāvājam arī speciālu ozona vannu, kurā dzīvnieks var izbaudīt mikromasāžu, vienlaikus šī procedūra palīdz uzlabot dzīvnieka ādas veselību un kažoka kvalitāti. Ozonterapijas laikā tiek dezinficēta dzīvnieka āda, tā tiek dziļi attīrīta un bagātināta ar skābekli. Procedūrai piemīt arī pretsēnīšu iedarbība, tā samazina ādas kairinājumu un palīdz dziedēt brūces. 

 

Žāvēšana 

Pēc kažoka mazgāšanas ir nepieciešams to pilnībā izžāvēt, tāpēc Dino Zoo suņu un kaķu frizētava ir aprīkota ar “Phoenix Universal” fēniem. 

Dažkārt maza un vidēja izmēra dzīvniekiem ir bail no fēna, tādēļ pie mums ir pieejams arī speciāls žāvētājs, kurā dzīvnieku var ievietot. Dzīvnieka kažoks komforta temperatūrā tiks izžāvēts 0,5–1 stundas laikā. 

 

Profesionāla kosmētika 

Skaistam un koptam kažokam nepieciešami arī profesionāli kopšanas līdzekļi. Ikdienas kopšana un grūmings kaķiem un suņiem tiek veikts izmantojot kvalitatīvu un pārbaudītu profesionālo zīmolu kosmētiku, un katram dzīvniekam tiek pielāgoti individuālajām vajadzībām un ādas un kažoka stāvoklim atbilstošākie kopšanas līdzekļi. 

 

Pareizi izvēlēti, profesionāli kopšanas līdzekļi būs ne tikai droši dzīvnieka veselībai, bet arī nodrošinās to, lai dzīvnieka kažoks pēc procedūrām iegūtu veselīgu spīdumu un spalva būtu mīksta un vieglāk ķemmējama arī ikdienā. 

 

Dino Zoo frizētavās strādājam ar tādiem zīmoliem kā: 

  • “Groom Professional”; 

  • “Dezynadog”; 

  • “Groomers Goop”; 

  • “Chris Christensen”; 

  • “Baldecchi”. 

 

Apmeklējiet mūsu Dino Zoo kaķu un suņu frizētavas Rīgā – Dino Zoo Pasaulē, Krasta ielā 52, kā arī Purvciemā, Stirnu ielā 26. 

Šeit atradīsiet arī suņu skolu, veterināro klīniku, aptieku un zoo preču lielveikalu ar vairāk kā 10 000 preču dažādu sugu dzīvniekiem un to saimniekiem. 

Jūs varēsiet iegādāties visus mājdzīvniekam nepieciešamos kopšanas līdzekļus un aksesuārus turpat uz vietas, turklāt higiēnas preču izvēle būs daudz vienkāršāka, jo gan frizētavas personāls, gan aptiekas un veikala konsultanti spēs ieteikt tieši jūsu mājdzīvnieka ādas un kažoka stāvoklim atbilstošākos līdzekļus. 

Turpat blakus pieejama arī plaša bezmaksas autostāvvieta, lai ikvienam klientam būtu ērta piekļuve mūsu frizētavai. 

 

Pierakstu veiciet zvanot pa tālruni 29390650. Dino Zoo suņu un kaķu frizētava laipni aicina jūs un jūsu mīluli! 

 

Dino Zoo suņu un kaķu frizētava – profesionālas rūpes par Jūsu mīluli!