12. aprīlis

Kā barot suni?

Suņa barošana ir ļoti nopietns jautājums. Katrs saimnieks grib, lai viņa mīlulis būtu vesels un dzīvespriecīgs, savukārt tas atkarīgs no tā, cik pareizs un sabalansēts ir suņa uzturs.

 

Vairāk
18. septembris

Kā izbēgt no vētras suņu frizētavā?

DINO ZOO PASAULE frizētavas suņu frizieres Adeles Brancevičas ģimenē gandrīz 20 gadus turēti tikai amerikāņu Stafordšīras terjeri, pēdējā desmitgadē arī audzētavas statusā. Taču kā nācies, ka šīs īsspalvainās šķirnes mīluļu saimniece pievērsusies suņu frizēšanai?

Vairāk
1. septembris

Likumdošana

Latvijas dzīvnieku aizsardzības likums, veterinārmedicīnas likums un Ministru Kabineta noteikumi.

Vairāk
31. augusts

Kucēna iegāde

Šis jautājums jāpārdomā, jāpārrunā un jāizlemj priekšlaikus. Mazo šķirņu sunīšiem starp dzimumiem nav vērā liekama atšķirība ne augumā, ne spēkā, ne uzvedībā.

Vairāk
19. jūnijs

Odu un knišļu repelents- THERMACELL Black

Odu un knišļu repelents- THERMACELL Black

Bezkontakta repelents, kas pasargā no jebkuriem insektiem, īpaši no odiem, knišļiem, ērcēm. Portatīvs, viegls un kompakts. Darbības rādiuss 21 m2, Pārnēsājams un darbojas bez skaņas

Vairāk
22. maijs

SNIEGBALTĪTES SKOLA KUCĒNIEM

Dino Arena kinoloģes Jūlijas Siņicinas vadītā Kucēnu socializācijas skoliņa ir pamatbāze, lai saimnieks ar suni veidotu abpusēji saprotošu un saliedētu komandu. Patiesībā skoliņas nozīme ir daudz plašāka – jo kurš gan negribētu, lai mums būtu tikai sabiedrībā integrēti un labi audzināti suņi!

Vairāk
15. maijs

Ceļojumi ar lidmašīnu

Dzīvnieku pārvadāšanas noteikumi izmantojot gaisa transportu

IATA (Starptautiskā gaisa transporta asociācija) dzīvnieku noteikumi ir visas pasaules standarts attiecībā uz dzīvnieku pārvadāšanu, izmantojot gaisa transportu. Katra atsevišķā aviokompānija vadās pēc šiem noteikumiem. Būra izmēriem jābūt tādiem, lai dzīvnieks transportēšanas laikā tajā varētu brīvi stāvēt, apgriezties un gulēt. IATA noteiktie būra iekšpuses izmēri dzīvnieka transportēšanai

 

Vairāk
15. maijs

Ceļošanai ar mājdzīvnieku nepieciešamais

Kas jāzina, ja ceļojot vēlaties ņemt līdzi savu istabas (mājas) dzīvnieku

Ja ceļojumā uz ārzemēm vēlies doties sava mazā mīluļa - suņa, kaķa vai, Latvijā pagaidām mazāk populārā mājdzīvnieka, seska pavadībā, Tev jāzina, ka arī Tavam ceļabiedram ir nepieciešama pase un, atkarībā no valsts, uz kuru dodies, būs jākārto arī citas formalitātes.

Vairāk
12. maijs

Gribi sapņu suni – marš, uz suņu skolu!

Suņu apmācība Dino Arena.
Nodarbības vada kinologs IVARS LIELPĒTERIS.

Vairāk
12. maijs

Lai mūsu suns būtu dzīvespriecīgs!

10 jautājumi DINO ARĒNAS klientiem - Lienei un Gvido Bergiem.

Reti, kuram sunim ir iespēja justies kā kāzu dāvanai – divus gadus vecā Klēra pievienojās Bergu ģimenei tieši saistībā ar šo svinīgo notikumu. Tomēr Liene un Gvido lolo šo lielo meiteni ne tikai kā dārgu dāvanu, bet daudz vairāk kā draugu un ģimenes locekli. Kā tas notiek ikdienā, stāsta saimnieki.

Vairāk