Rezultāti

#sunuapmaciba (8 ieraksti)

Kucēns ir bardaka taisītājs

Labdien man ir 6 menešus vec kucens jaukteneis, vacu aitas suns ar haskiju, velejos uzjautat ko man darit man suns katru reizi ka izeju no majam suns vienmer apgriež maju ar kajam gaisā kautvaj viņam ir majas kompanjons ar ko speletiws jo man ir velviens suns pieaudzis bet zinu ka kucens ir bardaku taisitajs jo man darit un kā atmacit viņu no tā visa

Kinologs

Atbild Kinologs, Kinologs

Atbilde

Labdien!

Nodrošiniet suni ar fizisko un prāta slodzi. Lai suns Jūsu prombutnes laikā būtu noguris un viņam nebūtu domu taisīt bardaku.

Atstājiet rotaļlietu pildītu ar kārumiem, tas Jums palīdzēs novērst suņa uzmanību no Jūsu mantam.

Var izmantot būri. Jūsu gadījuma būs liels būris. Suni ir jāpieradinā pie tā, lai viņš nedomātu, ka tas ir kaut kas slikts. Un arī pirms atstāt suni būrī nodrošiniet suni ar fizisko un prāta slodzi, kā arī astājiet rotaļlietu pildītu ar kārumiem. Un noteikti ir jābūt ūdenim dzeršanai.

Nāciet uz Dino Zoo suņu skolu. Mūsu specialisti palīdzēs Jums tikt galā ar šo problēmu. Pieteikties nodarbībām var pa telefonu 29390650.

Kā pareizi pieradināt kucēnu pie citiem sugas brāļiem?

Labdien, pekienišu kucēnam pirmajā pastaigā pie mājas ieķēra lielāks suns, tagad ir bailes no visiem suņiem, kā pareizi pieradināt kucēnu pie citiem sugas brāļiem?

Kinologs

Atbild Kinologs, Kinologs

Atbilde

LAbdien! 

Īsumā par to ir grūti pastāstīt. Vajag redzēt ko dara Jūsu suns, kā viņš uzvedas.

Piedāvāju Jums atnākt uz kucēnu socializācijas skolu. Kucēnu skola notiek ceturtdienās plkst 19:00(LV) un 20:00 (RU), sestdienās plkst 9:00 (LV) un 10:00 (RU) un svētdienās plkst 9:00 (LV) un 12:00 (RU)

Pievienoties grupai var sākot ar 10/07.

Pieteikties var pa telefonu 29390650.

 

Обучение собаки

Здравствуйте. У меня такой вопрос, у меня немецкая овчарка. Хочу отдать к вам, на занятие. Ему 3 месяца. Хотела спросить сколько стоит ? И сколько раз надо ходить?

Kinologs

Atbild Kinologs, Kinologs

Atbilde

Добрый день!

Стоимость индивидуального занятия 25 евро. Длительность 1 час. Начать заниматься в школе можно тогда, когда будут сделаны все прививки. Посещать занятия необходимо 1-2 раза в неделю. Ну и конечно же работать с собакой каждый день в домашних условиях.

Где можно купить удавку/ринговку для дрессировки собак?

Здравствуйте! Где можно купить удавку/ринговку для дрессировки собак?

Kinologs

Atbild Kinologs, Kinologs

Atbilde

Добрый день!

Приезжайте в Dino Zoo Pasaule, Krasta iela 52. Там представлен самый широкий ассортимент товара.

cik nodarbības ir nepieciešamas angļu buldoga kucēna paklausības apmācībai ?

Sveiki, cik nodarbības ir nepieciešamas angļu buldoga kucēna paklausības apmācībai ? Paldies.

Kinologs

Atbild Kinologs, Kinologs

Atbilde

Labdien!

Tas ir ļoti individuāli. Tas ir ļoti atkarīgs gan no suņa, gan no viņa saimnieka. Ja Jūs regulāri un secīgi strādāsiet ar suni arī mājās katru dienu, tād tas varētu būt 10-12 nodarbības. Vidēji 2-3 mēneši.

Vai franču buldogs viegli pakļaujas dresūrai?

Sveiki. Ļoti vēlos iegādāties franču buldogu. Gribētu uzzināt vai šī šķirne viegli pakļaujas dresūrai? Jo pēc suņu iegādes plānota doties uz suņu skolu. (Protams privāti)

Kinologs

Atbild Kinologs, Kinologs

Atbilde

Labdien!

Visi suņi ir apmācāmi. Ar vieniem ir vieglāk ar citiem vairāk jāpastrādā.  Amācības process ir atkarīgs netikai no suņa, bet arī no viņa saimnieka. Ja Jūs strādāsiet tikai treniņos, bet mājās neko nedarīsiet, tād diemžēl pozitīvu rezultātu Jūs nesagaidīsiet tik ātri, cik vēlētos. Varbūt arī vispār nesagaidīsiet.

Suņu skolu var sākt apmeklēt kād kucēnam būs veiktas visas vakcinācijas.

Lai pieteiktos nodarbībām, zvaniet pa telefonu 29390650

Будет ли собака кусать детей?

У меня амстафф мальчик ему 1 год и 2 месяца у меня трое деток средниму 12 лет его собака кусила за руку на окне стояла мясо и ребенок хотел погладить.Будет ли он в предь кусать детей с которыми живет? Если 1 раз кусил значет будет его еще кусать? Как поступить чтоб он неагресировал на детей?

Kinologs

Atbild Kinologs, Kinologs

Atbilde

Добрый день!

Рекомендуем прийти на консультацию к кинологу. Ситуация может быть неоднозначной. Очень часто бывает что ребенок не нарочно провоцирует собаку на агрессию.

В данной ситуации собака охраняла еду. Вследствии этого получился конфликт. 

Приходите к нам на консультацию с собакой и старшим ребенком. Мы Вам расскажем о языке тела собаки, о том как правильно вести себя ребенку в той или иной ситуации, на что необходимо обратить внимание родителям и т.д.

Kā savest kopā divus suņus?

Labdien. Vēlamies savā ģimenē vēl vienu suni. Uz doto brīdi mājās mums viens suns (1,9 gadi) un kaķene (9 gadi). Suns Hugo ir mednieks - Bavārijas asinsspēdu dzinējs.. vīram liels palīgs medībās.. Nesen Facebookā ieraudzījām ka tiek piedāvāta meitene, 1,5 gadu veca, tādas pašas šķirnes kā mūsējais suņuks. Jautājums: kā viņus savest kopā? Kā labāk rīkoties? Hugo visus suņus mīl, agresijas viņam iekšā laikam vispār nav, bet.. tā lai tai meitenei labāk un mazāk stresa. Tomēr jauna māja, sveši cilvēki..

Kinologs

Atbild Kinologs, Kinologs

Atbilde

Labdien!

Pavaicājiet iepriekšējam saimniekam par suņa rakstura īpatnībām. Vai suns labi sadzīvo ar citiem dzīvniekiem un t.t.

Ļaujiet suņiem iepazīties neitrālajā teritorijā. Tādā veidā suņi būs vienlīdzīgi. Savukārt ja iepazīšanās būs mājas apstākļos var nostrādāt aizsardzības instinkti. Suns, pie kura ir atnācis svešinieks, var sākt sargāt savu teritoriju. Neļaujiet dominēt sunim virs otra suņa. Aizstāvējiet vajāko un aizrādiet tam, kas dominē. Cenšaties vienādi veltīt uzmanību abiem suņiem. Vienmēr kontrolējiet situāciju kad suņi ir kopā.