Rezultāti

#sunuapmaciba (10 ieraksti)

kad un kādu apmācību mums uzsākt?

Labdien. Mūsu ģimenē pirms nepilna mēneša ir ienācis Vācu īsspalvainais putnu suns. Dzimis 17.05.2022. Pirms nedēļas saņēmis trakumsērgas poti. Jautājums- kad un kādu apmācību mums uzsākt? Kā labāk/pareizāk izvēlēties no piedāvātajiem kinologiem? Pēc izlasītajiem aprakstiem uzrunāja Irina Popjonoka, vai viņa būtu piemērota? Noteikti vēlamies socializēšanos un paklausības apmācību. Kas ir kucēnu skola?

Kinologs

Atbild Kinologs, Kinologs

Atbilde

LAbdien!

Suņu skolu var apmeklēt kad ir pagājušās vismaz 10 dienas pēc pedējas potes.

Ja tas ir pirmais suns, vai sunim ir grūti koncentrēties uz Jums vai ir kaut kāda veida sadzīves problēmas un jautājumi, tad labāk sākt ar individuālo nodarbību.

Socializācijai ļoti labi derēs kucēnu skola.

Irina ir ļoti labs specialists šajā nozarē.

Labdien! Iegādājos šeltija kucēnu 2 mēnešus jaunu. Iemācījām kārtoties uz paladziņa, reizēm protams gadījās arī citur dzīvoklī, tad tika sabārts. Taču tagad 3 mēnešu vecumā uz paladziņa neiet, ir piečurājis gultu, šodien atļāvās nokārtoties savā gultiņā, pie reizes arī turpat blakus pakakāja. Sakiet, lūdzu, kas notika, ka mainījās kucēna uzvedība? Un vēl, viņš ik pa laikam ēd savas izkārnījumus. Paldies!

Veterinārārsts

Atbild Veterinārārsts, Veterinārārsts

Atbilde

Labdien!

Par to kā iemācīt kucēnu nokārtoties tikai ārvidē, Jums būtu jākonsultējas pie kinologa.

Kucēns ir bardaka taisītājs

Labdien man ir 6 menešus vec kucens jaukteneis, vacu aitas suns ar haskiju, velejos uzjautat ko man darit man suns katru reizi ka izeju no majam suns vienmer apgriež maju ar kajam gaisā kautvaj viņam ir majas kompanjons ar ko speletiws jo man ir velviens suns pieaudzis bet zinu ka kucens ir bardaku taisitajs jo man darit un kā atmacit viņu no tā visa

Kinologs

Atbild Kinologs, Kinologs

Atbilde

Labdien!

Nodrošiniet suni ar fizisko un prāta slodzi. Lai suns Jūsu prombutnes laikā būtu noguris un viņam nebūtu domu taisīt bardaku.

Atstājiet rotaļlietu pildītu ar kārumiem, tas Jums palīdzēs novērst suņa uzmanību no Jūsu mantam.

Var izmantot būri. Jūsu gadījuma būs liels būris. Suni ir jāpieradinā pie tā, lai viņš nedomātu, ka tas ir kaut kas slikts. Un arī pirms atstāt suni būrī nodrošiniet suni ar fizisko un prāta slodzi, kā arī astājiet rotaļlietu pildītu ar kārumiem. Un noteikti ir jābūt ūdenim dzeršanai.

Nāciet uz Dino Zoo suņu skolu. Mūsu specialisti palīdzēs Jums tikt galā ar šo problēmu. Pieteikties nodarbībām var pa telefonu 29390650.

Kā pareizi pieradināt kucēnu pie citiem sugas brāļiem?

Labdien, pekienišu kucēnam pirmajā pastaigā pie mājas ieķēra lielāks suns, tagad ir bailes no visiem suņiem, kā pareizi pieradināt kucēnu pie citiem sugas brāļiem?

Kinologs

Atbild Kinologs, Kinologs

Atbilde

LAbdien! 

Īsumā par to ir grūti pastāstīt. Vajag redzēt ko dara Jūsu suns, kā viņš uzvedas.

Piedāvāju Jums atnākt uz kucēnu socializācijas skolu. Kucēnu skola notiek ceturtdienās plkst 19:00(LV) un 20:00 (RU), sestdienās plkst 9:00 (LV) un 10:00 (RU) un svētdienās plkst 9:00 (LV) un 12:00 (RU)

Pievienoties grupai var sākot ar 10/07.

Pieteikties var pa telefonu 29390650.

 

Обучение собаки

Здравствуйте. У меня такой вопрос, у меня немецкая овчарка. Хочу отдать к вам, на занятие. Ему 3 месяца. Хотела спросить сколько стоит ? И сколько раз надо ходить?

Kinologs

Atbild Kinologs, Kinologs

Atbilde

Добрый день!

Стоимость индивидуального занятия 25 евро. Длительность 1 час. Начать заниматься в школе можно тогда, когда будут сделаны все прививки. Посещать занятия необходимо 1-2 раза в неделю. Ну и конечно же работать с собакой каждый день в домашних условиях.

Где можно купить удавку/ринговку для дрессировки собак?

Здравствуйте! Где можно купить удавку/ринговку для дрессировки собак?

Kinologs

Atbild Kinologs, Kinologs

Atbilde

Добрый день!

Приезжайте в Dino Zoo Pasaule, Krasta iela 52. Там представлен самый широкий ассортимент товара.

cik nodarbības ir nepieciešamas angļu buldoga kucēna paklausības apmācībai ?

Sveiki, cik nodarbības ir nepieciešamas angļu buldoga kucēna paklausības apmācībai ? Paldies.

Kinologs

Atbild Kinologs, Kinologs

Atbilde

Labdien!

Tas ir ļoti individuāli. Tas ir ļoti atkarīgs gan no suņa, gan no viņa saimnieka. Ja Jūs regulāri un secīgi strādāsiet ar suni arī mājās katru dienu, tād tas varētu būt 10-12 nodarbības. Vidēji 2-3 mēneši.

Vai franču buldogs viegli pakļaujas dresūrai?

Sveiki. Ļoti vēlos iegādāties franču buldogu. Gribētu uzzināt vai šī šķirne viegli pakļaujas dresūrai? Jo pēc suņu iegādes plānota doties uz suņu skolu. (Protams privāti)

Kinologs

Atbild Kinologs, Kinologs

Atbilde

Labdien!

Visi suņi ir apmācāmi. Ar vieniem ir vieglāk ar citiem vairāk jāpastrādā.  Amācības process ir atkarīgs netikai no suņa, bet arī no viņa saimnieka. Ja Jūs strādāsiet tikai treniņos, bet mājās neko nedarīsiet, tād diemžēl pozitīvu rezultātu Jūs nesagaidīsiet tik ātri, cik vēlētos. Varbūt arī vispār nesagaidīsiet.

Suņu skolu var sākt apmeklēt kād kucēnam būs veiktas visas vakcinācijas.

Lai pieteiktos nodarbībām, zvaniet pa telefonu 29390650