Rezultāti

#sunuskola (21 ieraksti)

cik maksā nodarbības?

Sveicinati, cik maksa nodarbibas?)))

Kinologs

Atbild Kinologs, Kinologs

Atbilde

Labdien!

Ar nodarbību cenām var iepazīties šeit:

https://dinozoopasaule.lv/lv/sunu-skola/cenradis

 

Suns neiet uz pavadas

Добрый день, купили той терьера, ему 8 месяцев. Он жил в частном секторе и сейчас проблема вывести его на проводке. Он за нами не идет, сидит до упора. По сути выгуливает он нас, а не мы его. Очень редко может пойти за нами на поводке. Можно ли его научить у ваших трениров? Сколько это будет стоить? И как часто и долго нужно учить? Так же он пуглив довольно и не знает команды ко мне. Но знает слово «место». Мы в Риге находимся. Спасибо

Kinologs

Atbild Kinologs, Kinologs

Atbilde

Labdien!

Iesaku Jums sākt apmeklēt individuālas paklausības nodarbības. Nodarbības laikā trenere palīdzes Jums tikt galā ar esošo situāciju. Nodarbības cena ir 30 eur.

Pieteikties nodarbībai var pa telefonu 29390650 vai pa e-pastu arena@dinozoo.lv

Kādas komandas labāk izmantot?

Sveiki! Mums Ģimenē ir jaunpienācējs: Kucēns Velsas Korgijs Pembruks Dimis 29.04.2022 Plānojam apmeklēt DinoZoo suņu skolu, bet vēl nav pienācis laiks.. Plānoju kucēnu jau sākt apmācīt pats, vienīgais gribētu mācīt kucēnam komandas kuras tiks izmantotas arī suņu skolā. Tātad jautājums kādas komandas izmantot (kādus atslēgvārdus) Ja kko dara nepareizi saku NĒ ( kādu komandu labāk izmantot ? 1nē, 2nedrīkst 3fū?) Plānoju mācīt Sēdēt apgulties gaidīt nāc pie kājas. Gribu izmantot komandas kuras ir standarts un arī turpmāk tiks izmantotas suņu skolā. Paldies jau iepriekš par lieliskajiem ieteikumiem. Jauku dien vēlot. Toms

Kinologs

Atbild Kinologs, Kinologs

Atbilde

Labrdien!

Jūs varat izmantot tādas komandas, kuras Jums ir ērtāk. Mūsu suņu skolā nav nekādu komandu "standarti" :) Izmantojot tos vārdus, kurus Jums ir ērtāk izmantot. 

Ko darīt ja suns lec virsū?

Labdien! Ko darīt ja suns lec virsū, kož un neko nevar izdarīt. Vai ir jāved pie kinologa? Kāda ir treniņa cena Dīno pasaules arēnā?

Kinologs

Atbild Kinologs, Kinologs

Atbilde

Labdien!

Ja Jūs negribat lai šī darbība atkārtojas, tad regulāri un secīgi būs jāstrādā lai suns to nedara. :) 

Ar šo jautājumu rekomendējam apmeklēt individuālo nodarbību. Cena ir 25 Eur. Ar Dino Zoo klienta karti būs atlaide 10%.

Pieteikties uz nodarbību var pa telefonu 29390650.

 

Kucēns ir bardaka taisītājs

Labdien man ir 6 menešus vec kucens jaukteneis, vacu aitas suns ar haskiju, velejos uzjautat ko man darit man suns katru reizi ka izeju no majam suns vienmer apgriež maju ar kajam gaisā kautvaj viņam ir majas kompanjons ar ko speletiws jo man ir velviens suns pieaudzis bet zinu ka kucens ir bardaku taisitajs jo man darit un kā atmacit viņu no tā visa

Kinologs

Atbild Kinologs, Kinologs

Atbilde

Labdien!

Nodrošiniet suni ar fizisko un prāta slodzi. Lai suns Jūsu prombutnes laikā būtu noguris un viņam nebūtu domu taisīt bardaku.

Atstājiet rotaļlietu pildītu ar kārumiem, tas Jums palīdzēs novērst suņa uzmanību no Jūsu mantam.

Var izmantot būri. Jūsu gadījuma būs liels būris. Suni ir jāpieradinā pie tā, lai viņš nedomātu, ka tas ir kaut kas slikts. Un arī pirms atstāt suni būrī nodrošiniet suni ar fizisko un prāta slodzi, kā arī astājiet rotaļlietu pildītu ar kārumiem. Un noteikti ir jābūt ūdenim dzeršanai.

Nāciet uz Dino Zoo suņu skolu. Mūsu specialisti palīdzēs Jums tikt galā ar šo problēmu. Pieteikties nodarbībām var pa telefonu 29390650.

Напишите пожалуйста расписание занятий для собак по хендленгу средних и малых пород в spice home.

Kinologs

Atbild Kinologs, Kinologs

Atbilde

Добрый день!

В Спице Хоум не проходят занятия. Все занятия проходят в Dino Zoo Pasaule, Krasta iela 52.

Индивидуальные занятия проходят по вторникам и пятницам по предворительной записи. Занятия в группе по вторникам в 13:00 и воскресеньям в 11:00. Также по предворительной записи. 

Записаться можно по телефону 29390650.

Suņu skolas apmēklējums

Labdien! ar pirmo augustu varam apmeklēt suņu skolu. Kādos laikos notiek nodarbības?

Kinologs

Atbild Kinologs, Kinologs

Atbilde

Labdien!

Kas tieši interesē? Paklusības nodarbības grupā vai indviduāli? Kucēnu  skola? Sagatavošanās izstādēm?

Kāds suns Jums ir? Vecums?

Kā iemācīt suni neriet pilnīgi uz visu ?

Labdien! Kā iemācīt suni neriet pilnīgi uz visu izejot ārā viņs rej uz kaķiem un citiem suņiem dažreiz pat uz taureni utt.? Jo mēs vēlamies iegādāties degu pelīti. Paldies!

Kinologs

Atbild Kinologs, Kinologs

Atbilde

Labdien!

Noteikti ir jādodas uz suņu skolu, lai kinologs varētu novertēt kāpēc suns riet. Bailes? Agresija? Celoņi var būt dažādi. 

Pieteikties uz suņu skolu var pa telefonu 29390650.

Veiksmi!

Jauku dienu!