Rezultāti

#sunuskola (18 ieraksti)

Ko darīt ja suns lec virsū?

Labdien! Ko darīt ja suns lec virsū, kož un neko nevar izdarīt. Vai ir jāved pie kinologa? Kāda ir treniņa cena Dīno pasaules arēnā?

Kinologs

Atbild Kinologs, Kinologs

Atbilde

Labdien!

Ja Jūs negribat lai šī darbība atkārtojas, tad regulāri un secīgi būs jāstrādā lai suns to nedara. :) 

Ar šo jautājumu rekomendējam apmeklēt individuālo nodarbību. Cena ir 25 Eur. Ar Dino Zoo klienta karti būs atlaide 10%.

Pieteikties uz nodarbību var pa telefonu 29390650.

 

Kucēns ir bardaka taisītājs

Labdien man ir 6 menešus vec kucens jaukteneis, vacu aitas suns ar haskiju, velejos uzjautat ko man darit man suns katru reizi ka izeju no majam suns vienmer apgriež maju ar kajam gaisā kautvaj viņam ir majas kompanjons ar ko speletiws jo man ir velviens suns pieaudzis bet zinu ka kucens ir bardaku taisitajs jo man darit un kā atmacit viņu no tā visa

Kinologs

Atbild Kinologs, Kinologs

Atbilde

Labdien!

Nodrošiniet suni ar fizisko un prāta slodzi. Lai suns Jūsu prombutnes laikā būtu noguris un viņam nebūtu domu taisīt bardaku.

Atstājiet rotaļlietu pildītu ar kārumiem, tas Jums palīdzēs novērst suņa uzmanību no Jūsu mantam.

Var izmantot būri. Jūsu gadījuma būs liels būris. Suni ir jāpieradinā pie tā, lai viņš nedomātu, ka tas ir kaut kas slikts. Un arī pirms atstāt suni būrī nodrošiniet suni ar fizisko un prāta slodzi, kā arī astājiet rotaļlietu pildītu ar kārumiem. Un noteikti ir jābūt ūdenim dzeršanai.

Nāciet uz Dino Zoo suņu skolu. Mūsu specialisti palīdzēs Jums tikt galā ar šo problēmu. Pieteikties nodarbībām var pa telefonu 29390650.

Напишите пожалуйста расписание занятий для собак по хендленгу средних и малых пород в spice home.

Kinologs

Atbild Kinologs, Kinologs

Atbilde

Добрый день!

В Спице Хоум не проходят занятия. Все занятия проходят в Dino Zoo Pasaule, Krasta iela 52.

Индивидуальные занятия проходят по вторникам и пятницам по предворительной записи. Занятия в группе по вторникам в 13:00 и воскресеньям в 11:00. Также по предворительной записи. 

Записаться можно по телефону 29390650.

Suņu skolas apmēklējums

Labdien! ar pirmo augustu varam apmeklēt suņu skolu. Kādos laikos notiek nodarbības?

Kinologs

Atbild Kinologs, Kinologs

Atbilde

Labdien!

Kas tieši interesē? Paklusības nodarbības grupā vai indviduāli? Kucēnu  skola? Sagatavošanās izstādēm?

Kāds suns Jums ir? Vecums?

Kā iemācīt suni neriet pilnīgi uz visu ?

Labdien! Kā iemācīt suni neriet pilnīgi uz visu izejot ārā viņs rej uz kaķiem un citiem suņiem dažreiz pat uz taureni utt.? Jo mēs vēlamies iegādāties degu pelīti. Paldies!

Kinologs

Atbild Kinologs, Kinologs

Atbilde

Labdien!

Noteikti ir jādodas uz suņu skolu, lai kinologs varētu novertēt kāpēc suns riet. Bailes? Agresija? Celoņi var būt dažādi. 

Pieteikties uz suņu skolu var pa telefonu 29390650.

Veiksmi!

Jauku dienu!

Nevaldāms kucēns

Sveicināti! Mani vecāki iegādājās krustojumu beļģu + kaukāza aitu suns. Kucēnam ir 2,5 mēneši, tas ir nevaldāms, visiem kož. Ēd visu pēc kārtas un, kad mēģina kucēnu atņemt no draņķu ēšanas, tas ļoti saniknojas. Visam klāt, pie vecākiem pa vasaru, dzīvojās māsas dēls, kurš kucēnam neliek mieru. Ir redzēts, ka baksta sunēnu ar koka rungu, sper kucēnam pa purniņu. Protams, suns tagad kož māsas dēlam bez apstājas, un tiek sodīts. Saimniece to aiz skausta aiznes un ieliek voljērā. Es nespēju uz to visu skatīties un gribu kaut kā palīdzēt sunēnam, citādi iznākums var būt bēdīgs. Jau iepriekš, paldies! Attēlā kucēns vēl pavisam mazs. Tika iegādāts 6 nedēļu vecumā.

Kinologs

Atbild Kinologs, Kinologs

Atbilde

Labdien!

Jums steidzami ir jādodās pie kinologa kā minimums uz konsultāciju un ir jāizglito visu ģimeni. Šķirņu sajaukums ir ļoti nopietns. Ja Jūs neko nedarīsiet viss var beigties ar traģēdiju. Ja Jūs netiekat galā ar kucēnu un neplānojāt ieguldīt viņā savu laiku, uzmanību un līdzekļus, padomājiet vai viņš tiešām Jums ir vajadzīgs? Varbūt ir vērts piemeklēt viņam citu māju...

Kucēns kož bērnam, jo tādā veidā mēģinā sevi aizstāvēt, jo viņš zin ka bērns darīs viņām pāri. Ir jāizglīto bērns, ir jāstāstā bērnam ko drīkst darīt un ko nē. Ja bērns ir mazs, tād nekādā gadijumā nedrīkst atstāt bērnu un suni bez uzraudzības. Ir ļoti daudz gadījumu ar sakropļotam sejam, nokostiem pirkstiem un t.t.

Pieteikties uz konsultāciju var pa telefonu 29390650.

Bailīgs kucēns, ko darīt?

Labdien, ko ieteicams darīt ar kucēnu (austrumeiropas aitu suns), lai atbrīvotos no viņa bailēm? Viņš ir 2 mēnešus jauns un tikai trešo dienu dzīvo jaunajās mājās - baidās no it visa, it sevišķi, no skaņām!

Kinologs

Atbild Kinologs, Kinologs

Atbilde

Labdien!

Pēc iespējas ātrāk  jāsāk socializēt kucēnu. Kamēr nav veiktās visas potes droši ejiet pastaigās ar suni tajās vietās, kur ir maza dzīvnieku koncentrācija. Kād būs veiktās visas potes droši nāciet pie mums uz kucēnu skolu.

Kucēnu skola paredzēta kucēniem vecumā no 3,5 līdz 6 mēnešiem (pēc pēdējās kompleksās vakcinācijas jāpaiet vismaz 10 dienām un tad var doties mācīties).

Ko kucēnu skolā var iemācīties?
Kucēnu skolā apvienota gan socializācija, gan pirmo iemaņu apgūšana kucēnam un viņa saimniekam. Nodarbības veidotas tā, lai kucēni iemācītos draudzīgi komunicēt savā starpā un iepazītos ar citiem dažāda auguma, rakstura kucēniem, kā arī satiktu dažādus cilvēkus. Īpaši noderīga šāda apmācība ir suņiem, kuri dzīvo pilsētā un, kuriem ikdienā nāksies sastapt daudz dažādus suņus un cilvēkus, kā arī suņiem, kuri piedalīsies izstādēs (viņiem ir ļoti svarīgi jau laicīgi pierast pie citiem suņiem un cilvēkiem).

Nodarbībās tiks apgūtas pirmās iemaņas un saņemti ieteikumi apmācībai. Katra nodarbība ir veltīta kādai konkrētai tēmai, piemēram, tiks apgūta piesaukšanas komanda vai tiks iemācīts, kā kucēnam draudzīgā veidā “paskaidrot” komandu – “Nedrīkst!”. Katru reizi saņemsiet sev kādu noderīgu padomu! Tiks uzdoti arī mājasdarbi, kurus pildot spersiet pirmos soļus suņu apmācībā.

Kucēnu socializācijas skoliņa sastāv no 6 nodarbībām.

Katra tēma ir ļoti interesanta un noderīga. Lai gan kopumā paredzētas 6 nodarbības, nodarbību skaits atkarīgs no kucēna uzvedības. Cenšamies pielāgot kursu katram kucēnam individuāli.

Nodarbību tēmas:

  1. Pirmās pamata komandas – Sēdi!/Guli!/ Stāvi!
  2. Pamata iemaņas, lai iemācītu sunim iet blakus
  3. Piesaukšana. Biežākas kļūdas, ko pieļauj saimnieks
  4. Gaidīšana un pacietība. Spēles nozīme un kādas spēles pastāv
  5. Aizliegums, robežas un signāls “Nē!”/”Nedrīkst!”
  6. Kucēna ķermeņa apskate un higiēna

Pieteikties uz kucēnu skolu var pa telefonu 29390650.

Suns 9 gadi. Ejot àrà pastaigàties krit visiem virsù.

Sveiki. Suns 9 gadi. Ejot àrà pastaigàties krit visiem virsù. Verot àra durvis, jau rej koridorà.

Kinologs

Atbild Kinologs, Kinologs

Atbilde

Labdien!

Sakiet lūdzu šāda uzvedība parādījās tikai nesen? Vai ir bijusi visu mūžu?

Ja parādījās nesen, tas var liecināt par to ka sunim iespējams ir veselības problēmas, iespējams kaut kas sāp vai sagādā diskomfortu. Sakarā ar to suns var kļūst nervozs un citreiz arī agresīvs. Šajā situācija rekomendējam griezties veterinārajā klīnikā.

Savukārt ja šāda uzvedība sunim ir visu dzīvi, tād Jums ir jāsāk skolot suni, nākt uz nodarbībām, lai kinologs pastāstītu un parādītu kā Jums rīkoties šajā situācijā.

Pieteikties uz klīniku var pa telefonu 67327923

Pieteikties uz suņu skolu var pa telefonu 29390650