Rezultāti

#dinozooklinika (104 ieraksti)

Kāmim apsārtusi actiņa

Labdien, kāmītim jau kādu laiku ir aizlipusi actiņa un arī nedaudz iznākusi uz āru. Ap actiņu ir tādas kā mazas, sārtas pumpiņas. Actiņa ir arī mazliet uzpampusi. Ar otru viss kārtībā. Sākumā actiņa bija tikai nedaudz aizlipusi, lai tā nebūtu mēs smērēju to ar kumelīšu tēju, bet tas neko daudz nemaina. Kas man būtu jādara?

Putnu un grauzēju speciālists

Atbild Putnu un grauzēju speciālists,

Atbilde

Labdien! 

Kamītis ar jāatrāda veterinārārstam, kurš specializējas mazo grauzēju ārstēšanā. 

Arī "Dino Zoo" klīnikā pieņem speciālists, pie kura var pierakstīties, zvanot pa tālr. 67327923. 

Alerģija

Labdien, franču buldogam ir parādījušies sarkani pleķi , pumpas uz vēdera , vairāk padusēs. Arī tādi kā bumbulīši , vietām kreveles . Asaro acis , saprotu,ka tas ir no barības , kādu barību lietot? Kā barot ? Kucēns 5 mēneši

Veterinārārsts

Atbild Veterinārārsts, Veterinārārsts

Atbilde

Sveicināti!

Kucēns ir jāatrāda veterinārārstam-dermatologam. Tikai pēc dzīvnieka apskates var nozīmēt attiecīgu ārstēšanu un diētu. 

"Dino Zoo" klīnikā pieņem dermatologs, pie kura var pierakstīties, zvanot pa tālr. 67327923.

Žurciņa apgrūtināti elpo

Labdien, žurciņa elpo grūti, visu laiku dzirdu kaut kadu skaņu no elpceļiem, no mutes teca kaut kāds šķidrums. paldies par atbildi

Veterinārārsts

Atbild Veterinārārsts, Veterinārārsts

Atbilde

Sveicināti!

Žurciņa ar steigu ir jāatrāda veterinārārstam, kurš specializējas mazo grauzēju ārstēšanā. Šādi speciālisti pieņem "Dino Zoo klīnikā" un "Dr. Makarova klīnikā".

Trusim grūtības pārvietoties

Labdien. Manam pundurtrusim ir nepilns gadiņš. Pāris dienas atpakaļ pamanīju,ka viņam ir grūti nolikt kājiņu pie zemes,pārvietojas ar grūtībām. Kājiņai tuvāk papēža daļā caur spalvu redzams apsārtums ar krevelei līdzīgu pārklājumu, skatos otrai kājiņai līdzīgi. Kā varam palīdzēt trusītim?

Veterinārārsts

Atbild Veterinārārsts, Veterinārārsts

Atbilde

Labdien!

Ja trusim ir redzamas grūtības pārvietoties un diskomforts, viņu vajag atrādīt veterinārārstam.

"Dino Zoo" klīnikā pieņem veterinārārsts, kurš specializējies mazo grauzēju ārstēšanā. Pie  speciālista var pierakstīties, zvanot pa tālr. 67327923.

Alerģija kaķim

Sveiki! Mums ir kaķu meitene, kurai ir sākusies alerģija, bijām pie dermataloga un teica, ka ir pārtikas alerģija, izrakstija zāles un nomainijām barību, bet rezultāts sliktāks. Austiņas ir noplēsusi līdz asinīm un ap actiņām arī ir kreveles. Vai mēs varam vērsties pie jums ar šādu problēmu? Jo cik nopratu no vairāk vetārstiem, tad tur der kuri ir specilizējušies dermataloģijā.

Veterinārārsts

Atbild Veterinārārsts, Veterinārārsts

Atbilde

Labdien!

Jā, Jums būtu jāvēršas pie veterinārārsta-dermatologa. Ja pēc uzsāktās ārstēšanas dzīvnieka veselības stavoklī nav novērojamas izmaiņas vai ir pasliktinājums, noteikti jāvēršas pie speciālista, lai, izvērtējot iepriekšējo ārstēšanu un tās rezultātu, ārsts var koriģēt ārstēšanu un nozīmēt citu diētu. Arī "Dino Zoo" klīnikā pieņem veterinārārsts, kurš ir specializējies dermatoloģijā. Pie speciālista var pierakstīties pa tālr. 67327923.

Līdz ārsta vizītei būtu ieteicams dzīvniekam nēsāt apkakli (pārdodas veterinārajās aptiekās), lai kaķis vēl vairāk nesakasītu ausis.  

Ūdens bruņurupucis

Labdien! Man divus gadus ir ūdens bruņurupucis. Dzeltenausu. Nu jau nedēļu viņam ir cieta acis ar tādu kā baltu plēvi. Un izskatās aizpampušas. Atvēr nevar. Baroju tikai ar vistas gaļu. Bet kopš acis ir aizpampušas vispār nav ēdis. Kā man rīkoties? Ar cieņu,Roberts

Veterinārārsts

Atbild Veterinārārsts, Veterinārārsts

Atbilde

Labdien!

Bruņurupucis būtu jāatrāda veterinārārstam. 

"Dino Zoo" klīnikā pieņem veterinārārsts, kurš specializējas eksotisko dzīvnieku ārstēšanā. Pie ārsta varat pierakstīties, zvanot pa tālr. 67327923. 

Žurciņa šķauda

Es gribēju uzzināt. Ko man ir jādara. Man zurcina šķauda un elpo ne tā. Un dažreiz aseno deguns

Veterinārārsts

Atbild Veterinārārsts, Veterinārārsts

Atbilde

Labdien!

Būtu ieteicams žurciņu atrādīt veterinārārstam. Pierakstīties pie speciālista var, zvanot pa tālr. 67327923. 

Žurciņa mazāk ēd

Labdien, žurka neēd un nedzer, vai arī nespēj, viņa it kā cenšas kost un paņemt ēdienu ar lūpām vairāk nekā ar zobiem, ja es kaut ko piedāvāju tā to paņem un aizmet ar galvas kustību. Esmu devusi tai graustu zarus ko tā ir spējusi grauzt bet pēc apmēram trīs kodiem tā apstājas. Žurka ļoti sen arī nav veikusi "bruxing" atvainojos nezinu kā pārtulkot. Vai Dinozoo klinikas piedāvā žurku zobu novīlēšanu, ja tāda nepieciešama?

Veterinārārsts

Atbild Veterinārārsts, Veterinārārsts

Atbilde

Labdien!

"Dino Zoo" klīnikā pieņem veterinārārsts, kurš specializējas mazo grauzējo ārstēšanā. Ja žurciņa ir sākusi mazāk ēst, viņa noteikti ir jāatrāda veterinārārstam, lai ārsts novērtētu problēmu, nozīmētu attiecīgo ārstēšanu un/vai, ja nepieciešams, apvīlētu zobus. 

Pierakstīties pie speciālista var, zvanot pa tālr. 67327923.