Rezultāti

#dinozooklinika (98 ieraksti)

Alerģija

Labdien, franču buldogam ir parādījušies sarkani pleķi , pumpas uz vēdera , vairāk padusēs. Arī tādi kā bumbulīši , vietām kreveles . Asaro acis , saprotu,ka tas ir no barības , kādu barību lietot? Kā barot ? Kucēns 5 mēneši

Veterinārārsts

Atbild Veterinārārsts, Veterinārārsts

Atbilde

Sveicināti!

Kucēns ir jāatrāda veterinārārstam-dermatologam. Tikai pēc dzīvnieka apskates var nozīmēt attiecīgu ārstēšanu un diētu. 

"Dino Zoo" klīnikā pieņem dermatologs, pie kura var pierakstīties, zvanot pa tālr. 67327923.

Žurciņa apgrūtināti elpo

Labdien, žurciņa elpo grūti, visu laiku dzirdu kaut kadu skaņu no elpceļiem, no mutes teca kaut kāds šķidrums. paldies par atbildi

Veterinārārsts

Atbild Veterinārārsts, Veterinārārsts

Atbilde

Sveicināti!

Žurciņa ar steigu ir jāatrāda veterinārārstam, kurš specializējas mazo grauzēju ārstēšanā. Šādi speciālisti pieņem "Dino Zoo klīnikā" un "Dr. Makarova klīnikā".

Trusim grūtības pārvietoties

Labdien. Manam pundurtrusim ir nepilns gadiņš. Pāris dienas atpakaļ pamanīju,ka viņam ir grūti nolikt kājiņu pie zemes,pārvietojas ar grūtībām. Kājiņai tuvāk papēža daļā caur spalvu redzams apsārtums ar krevelei līdzīgu pārklājumu, skatos otrai kājiņai līdzīgi. Kā varam palīdzēt trusītim?

Veterinārārsts

Atbild Veterinārārsts, Veterinārārsts

Atbilde

Labdien!

Ja trusim ir redzamas grūtības pārvietoties un diskomforts, viņu vajag atrādīt veterinārārstam.

"Dino Zoo" klīnikā pieņem veterinārārsts, kurš specializējies mazo grauzēju ārstēšanā. Pie  speciālista var pierakstīties, zvanot pa tālr. 67327923.

Alerģija kaķim

Sveiki! Mums ir kaķu meitene, kurai ir sākusies alerģija, bijām pie dermataloga un teica, ka ir pārtikas alerģija, izrakstija zāles un nomainijām barību, bet rezultāts sliktāks. Austiņas ir noplēsusi līdz asinīm un ap actiņām arī ir kreveles. Vai mēs varam vērsties pie jums ar šādu problēmu? Jo cik nopratu no vairāk vetārstiem, tad tur der kuri ir specilizējušies dermataloģijā.

Veterinārārsts

Atbild Veterinārārsts, Veterinārārsts

Atbilde

Labdien!

Jā, Jums būtu jāvēršas pie veterinārārsta-dermatologa. Ja pēc uzsāktās ārstēšanas dzīvnieka veselības stavoklī nav novērojamas izmaiņas vai ir pasliktinājums, noteikti jāvēršas pie speciālista, lai, izvērtējot iepriekšējo ārstēšanu un tās rezultātu, ārsts var koriģēt ārstēšanu un nozīmēt citu diētu. Arī "Dino Zoo" klīnikā pieņem veterinārārsts, kurš ir specializējies dermatoloģijā. Pie speciālista var pierakstīties pa tālr. 67327923.

Līdz ārsta vizītei būtu ieteicams dzīvniekam nēsāt apkakli (pārdodas veterinārajās aptiekās), lai kaķis vēl vairāk nesakasītu ausis.  

Ūdens bruņurupucis

Labdien! Man divus gadus ir ūdens bruņurupucis. Dzeltenausu. Nu jau nedēļu viņam ir cieta acis ar tādu kā baltu plēvi. Un izskatās aizpampušas. Atvēr nevar. Baroju tikai ar vistas gaļu. Bet kopš acis ir aizpampušas vispār nav ēdis. Kā man rīkoties? Ar cieņu,Roberts

Veterinārārsts

Atbild Veterinārārsts, Veterinārārsts

Atbilde

Labdien!

Bruņurupucis būtu jāatrāda veterinārārstam. 

"Dino Zoo" klīnikā pieņem veterinārārsts, kurš specializējas eksotisko dzīvnieku ārstēšanā. Pie ārsta varat pierakstīties, zvanot pa tālr. 67327923. 

kaķa kastrācija

Здравствуйте! Имеется не большая проблема и пару вопросов. 1. Когда лучше всего кастрировать кота? (Моему коту скоро 5 месяцев) 2. И проблема в том что у кота хоть и есть свой лоток и я его чищу , после каждого хождения в туалет кота. Но , кот иногда позволяет себе сходить на кулёк,либо в домике на мягком и самое главное это на одеяло(пуховые и мягкие). 3. Насколько это все может быть серьезным , если прямо сейчас не обратиться к ветеринару? 4. Хотела проконсультироваться для сдачи анализов на паразитов , либо мочи, нужно с собой приносить испражнения ? Кот у меня не отглистован и не привит.

Veterinārārsts

Atbild Veterinārārsts, Veterinārārsts

Atbilde

Labdien, 

Runča kastrāciju veic apmēram no 6 mēnešu vecuma. Lai saprastu kāpēc kaķis čurā ārpus kastītes, ieteicams nodot urīna analīzi un konsultēties ar veterinārārstu.

Pēc likuma dzīvniekam ir jābūt vakcinētam pret trakumsērgu, ieteicams veikt vakcināciju arī pret infekcijas slimībām, pirms vakcinācijas, jāveic attārpošana.

Lai pieteiktu urīna analīzes un konsultaciju pie veterinārārsta lūdzam zvanīt uz klīnikas talruni: 67327923

Izdalījumi no ausīm

Добрый вечер! Я взяла котёнка, мальчик 2,5 месяца. Он рос в деревне, наверное даже гулял по улице. Я его приютила к себе и обнаружила, что у него сильно грязные ушки. А я купила средство для чистки ушей, но так и не смогла нормально прочистить ушки и боялась сделать что-то не так, поэтому я хотела бы записать его на чистку ушей. Можете пожалуйста сказать, сколько по цене это обойдётся и когда можно записаться? Спасибо за внимание! Буду ждать Вашего ответа!

Veterinārārsts

Atbild Veterinārārsts, Veterinārārsts

Atbilde

Labdien, Lai saprastu kapēc ausīs ir šādi izdalījumi, būtu jāgriežas pie veterinārārtsa. Lai pierakstītos pie veterinārārsta un noskaidrotu cenas, lūdzu zvanīt uz klīnikas talr. 67327923

Korella

Labdien.man ir karella gribeju uzprasit cik maksas nagys vinam isak uztaisit.?

Putnu un grauzēju speciālists

Atbild Putnu un grauzēju speciālists,

Atbilde

Sveiki!

Nagu apgriešana putanm izmaksās ap 20 eur. Precīzi cenu varat uzzināt zvanot uz DINO Zoo Klīniku.