Sveiki! Mums ir trīs mēnešus jauns runcītis. Visu laiku runcītim viss bijis labi ar apetīti, bet pirms trīs dienām viņš vēma un pēc tās reizes vairs īsti negrib ēst, pavisam mazliet ieēd, lai arī ko viņam piedāvàjam. Spēlējas gan runcītis ar lielāko prieku, ir dzīvespriecīgs. Vai varētu būt, ka viņš negrib ēst, jo baidās no atkārtotas vemšanas?

Ja kaķis atsakās no barības, tad parasti tam ir kāds iemesls. Vemšana, kā simptoms, var parādīties pie dažādiem veselības traucējumiem. Drošības pēc ieteiktu tomēr kaķīti atrādīt veterinārārstam.

Kaķenei (17gadīgai)parādijies bumbulītis gandrīz kaučuka bumbas lielumā ,kas tas varētu būt?

Līdzīgas formas var būt jaunveidojumi, lipomas, abscesi u.c. veidojumi. Neredzot dzīvnieku grūti spriest par veidojuma izcelsmi.

Labvakar. Kaķene, nepilnus četrus mēnešus veca, jau trešo dienu neēd, dzer bet ļoti maz, vemj baltas un zaļas putas. Kas varētu būt pa vainu?

Lai noteiktu kas kaķenītei par vainu viņu ir jāizmeklē. Jums jādodas uz vizīti pie veterinārārsta. 

Labdien. Man ir sterelizēts runcis 8gadi. Ēd tikai sauso speciālo barību. Uz muguras it īpaši pie astes ir nedzudz mazāk spalva arī asāka viņa ir. Un tur ir tādas kā kreveles. Viņš guļ un pēkšņi viņam tur sāk takā kasīties un viņš ar mēli tur laiza.

Kaķi vajadzētu atrādīt veterinārārstam dermatologam.

Labvakar! Mums ir persietis-runcis (kastrēts) un ēd tikai sauso barību Royal Canin kas paredzēta kastrētiem kaķiem. Barība nav mainīta, bet parādījās caureja un nesaprotam no kā. Ko Jūs varētu ieteikt pret caureju??? Jau iepriekš paldies!!!

Labdien, 

Svarīgi būtu pārliecināties vai ir veikta dzīvnieka attārpošana, jo arī tas var būt kā caurejas cēlonis. Veterinārajās aptiekās ir plašs medikamentu klāsts kaķiem caurejas ārstēšanai, kur arī pastāstīs par konkrēta medikamenta lietošanu. Ja pēc minetajām procedūrām neredzat uzlabojumu vai veselības stāvoklis pasliktinās būtu jāpierakstas pie veterinārārsta uz vizīti.

Kaķis 31.01. visu dienu vairākkārt vēma. Mazliet apēda kaut ko. Padzēra ūdeni. Kad vakarā nepārgāja, braucām pie vetārsta, kur sagaidot Jauno gadu kaķim laida fizioloģisko šķidrumu. Arī šodien laida. Šodien nevēma, praktiski neēd, nedzer, uz tualeti nebija. Apātiski tup, izskatās, ka nevar arī iemigt un ieņaudas (ikdienā tā nedara). Paņēma analīzes. Aknas, nieres, viss normāli, tikai uzrāda kādu alerģisku reakciju- to jau sapratām, ka ar kaut ko saindējies (iespējams, veļas mīkstinātāja granulas vai petūnijas lapas, nezinām). Ja līdz rītam nepāries apātija un nesāks ēst, plānots rentgens. Tikmēr kaķis sāpēs nezin kurā stūrī sēdēt. Vai jums kā speciālistiem ir vēl kāda ideja? Kāda pieredze? Gribu domāt, ka kaķis ir labu speciālistu rokās, bet tomēr “divas galvas vienmēr gudrākas“.. Paldies jau iepriekš.

Kvalitatīvi uz jūsu jautājumiem varēs atbildēt ārsts kas dzīvnieku ir izmeklējis. Pēc stāstītā nevajadzētu izslēgt arī svešķermeņa iespējamību, visticamāk tāpēc arī plānojas rentgendiagnostika. Ja kaķim ir izteiktas sāpes, jāizvērtē dzīvnieka ievietošana klīnikas stacionārā.

Sveiki Vēlējos pakonsūltēties par Sfinksas kaķi Esam devuši jaunas mājas 8 gadus vecam Kanādas sfinksas kaķim Esmu pamanījusi,ka kaķim ik pa laikam uzmetas pumpas uz ķermeņa. No sākuma ādas krāsā,pēc tam paliek sarkanas un kaķis tās nokasa. Iepriekšējie saimnieki deva līdzi barību,ko kaķis ēd-Josera pieaugušiem kaķiem ar vistas gaļas garšu. Vet aptiekā ieteica dot viņam barību senioriem-tās pašas firmas,kas ir laba nierēm utt. Tad nu tagad dodu veco+piemaisu jauno,lai pierod Manuprāt,kaķim ir alerģija no barības! Kādu barību varat ieteikt,ja ir seniors ar alerģiju

Pumpas uz ķermeņa var liecināt gan par bakteriālu, virusālu, fungālu ādas infekciju, kā jūs paši arī minējāt- iespējams tā ir alerģijas izpausme. Ādas saslimšanas ir ļoti daudz un dažādas, ka arī to ārstēšana stipri atšķiras. Lai atrisinātu  šāda rakstura veselības traucējumus jums ir jāpierakstās pie veterinārārsta, kas specializējas dermatoloģijā. Vizītes laikā var noņemt paraugus no ādas un veikt to mikroskopiju, noskaidrot iespējamos alerģijas cēloņus gan barībā gan vidē, kur kaķis uzturas, un nozīmēt atbilstošu ārstēšanu.

Ar ko un kā vislabāk atblusot britu zilo kaķi ? Vai ir blusas redzet nevar , taču viņs kasās un novājē .

Labdien, veterinārajās aptiekās ir plašs medikamentu klāsts ko var izmantot kaķu dzimtas dzīvnieku apstrādei pret ektoparazītiem. Nieze ir simptoms, kas paradās ne tikai pie blusu invāzijas un progresējoša novājēšana var norādīt uz citām nopietnām saslimšanām. Jums ar kaķi būtu jāvēršas pie veterinārārsta.

Sveiki!Man ir 3 mēnešīgs puika.Viņš ar mani dzīvo jau 2 mēnešus.Vienu dienu es kārtīgi neaiztaisīju durvis un viņš izgāja no dzīvokļa,No tās dienas viņš katru dienu prasās ārā,uzlecot uz roktura mēģina atvērt durvis,līdz ar to viņš krīt un ievaino ķepiņas līdz asinīm.Kā man rīkoties?Es nopirku viņam kaķu māju,domāju kā pārstās to darīt un ieinteresēs mājiņa,bet nekas neizdevās,Viņš turpināja tā darīt.

Ja runa ir par kaķi- kaķis ir samērā ziņkārīgs dzīvnieks, kas mīl brīvību. Lai koriģētu radušos situāciju, var mēģināt pielietot feremonu preparātus, kam ir nomierinoša ierdarbība un kas ļauj kaķim noteiktā vidē justies komfortabli.

Kaķim ir urīnceļu problēmas, jālieto atbilstoša pārtika. Ik mēnesi nododam urīna analīzes. Ik pēc 2 mēnešiem urīnā parādās asinis (ar aci nevar redzēt) erotrocīti. Ko tas varētu liecināt?

Jums jākonsultējas ar ārstējošo veterinārārstu.