Labdien! Mums ir skotu stāvausu kaķenīte, 1 gads un 8 mēneši. Potēta, sterilizēta, viss kā nākas. Ēd sauco barību (Purina vai Royal sterlizētiem), mitro ēd tika Sheba, nevienu citu diemžēl neatzīst. Jautājums - visu laiku krīt ārā spalva un pēdējos mēnešu arī šķeļās nagi, ko atrodu ik pa laikam uz grīdas. Nagus griežam reizi mēnesī. Sakiet,lūdzu, kas varētu būt par vainu? Vairbūt nepieciešamo kādi vitamīni, bet kādi? Ļoti priecāšos par Jūsu atbildi. Jauku dienu, Endija

Labdien,

ja dzīvniekam nav pastiprinātas niezes, un problēma ir matu izkrišanā, varat palietot vitamīnus ar Omega taukskābēm, minimums 1 -2 mēnešus. Ja parādās citas sūdzības - nieze, izsitumi, tad jāpierakstās uz konsultāciju pie veterinārārsta. Mūsu veterināras klīnikas talrunis 67327923

labdien,velos jums pajautat vai kakenite drikst dzemdet ja vina slima ar divertikulu

Labdien,

Pēc jūsu jautājuma nevar spriest par konkrētu diagnozi , jo nav minēts, kurā vietā ir divertikuls. Vislabāk būtu konsultēties ar ārstu, kurš Jūsu dzīvniekam uzstādīja diagnozi.

Labdien! Pēdējās nedēļas laikā, pēc katras ēdienreizes, kaķis cenšas no mutes ar ķepām kaut ko izvilkt. Bāž ārā mēli, iegriež galvu, it kā no viena vaidziņa, tad no otra kaut ko kā vilktu ārā, bet neko neizvemj. Kļuvusi izteikti miegaināka. Guļ tālāk no cilvēka vai ielien dīvāna iekšpusē.

Labdien!

Jums nepieciešams pierakstīties uz konsultāciju pie veterinārārsta. Ja velaties pierakstīties pie speciālista mūsu klīnikā, lūdzam zvanīt pa tālruni 67327923

Labdien!Vai var pārot skotu nokarenausu ar britu isspalvaino?

Labdien!

Par pārošanas jautājumiem Jums jājautā  klubā , kur dzīvniekam izsniegti ciltsraksti.  Ja dzīvniekam nav ciltsraksti, iesakām to sterilizēt/ kastrēt.  Dzīvnieku pārošana ir nopietns solis, un sapārojot dzīvniekus bez zināšanām, iznākums var būt bēdīgs - slimi kaķēni. Tādēļ noteikti neiesakām veikt pārošanu.

Labdien! Man ir 5 mēnešu vecs kaķēns. Jau 2 ned lāga need, ēd tikai škidrumu no slapjās barības, strauji elpo. Tiek dotas antibiotikas, vakar 1x vēma.Neaktīvs.Vietējais vetārsts 3x skatījis, Iešpricē antibiotikas, vitamīnus.Attārpots.Svars vecumam neatbilst, apm 2 kg.

Labdien,

Lai dzīvniekam nozīmētu ārstēšanu un noteiktu, kas ir par iemeslu sliktai pašsajūtai, dzīvnieks jāved pie veterinārārsta. Ja vēlaties pieteikties uz konsultāciju pie veterinārārsta "Dino Zoo klīnikā", lūdzu zvaniet pa tālruni 67327923

Sveicināti. Manam kaķim ir paradījušās blaugznas(sausa āda)kaķis sterelizēts. Kāds iemesls varētu būt šim?

Labdien,

iemesli varētu būt visdažādākie - ādas , vielmaiņas slimības. Lai  varētu noteikt diagnozi un , ja  nepieciešams ārstēšanu, lūdzam jūs pierakstīties uz konsultāciju pie veterinārārsta " Dino Zoo klīnikā" pa tālruni 67327923

Sveiki! Uzņēmām runcīti mājās. Godīgi dodas uz kastīti, bet tā urīna smaka ir traka pat tajā pašā kastītē. Sabijāmies, ka sāks 'špricēt' savu smaku pa lietām un vietām ārpus savas wc kastītes, aizvedām izkastrēt. Tad nu pēc cik ilga laikperioda tā asā runča urīna smaciņa pazudīs. Vai būtu kāds labs, iedarbīgs līdzeklis, kurš to kaķa labierīcību smaciņu nomāktu? Paldies!

Labdien!

Pēc kastrācijas spēcīgajai urīna smakai mazināties vajadzētu mēneša laikā. Lai mazinātu smaku kastītē zoo veikalos ir speciāli pūderi, kurus pievieno pakaišiem. Smaku mazina arī tas, ka kaķa tualete ir slēgta kastīte, parasti kastītes jumta daļas sānos ir aktivētās ogles filtri, tas nomāc aso smaku. 

Labdien! Kaķenītei 5 gadi un šodien pamanīju, ka ir izkritis zobs, apkašējais ilknis. Vai jāsatraucas un jāved pie daktera, vai tomēr tā mēdz gadīties? Pats kaķis jūtas labi, nekādu izmaiņu uzvedībā nav.

Labdien,

Veselam dzīvniekam noteikti tā nevajadzētu būt.  Labāk tomēr atradīt kaķi veterinārārstam. Tālrunis pierakstiem 67327923.

Labdien! Lūdzu, dodiet kādu padomu. Kaķim pēc katras tualetes apmeklējuma reizes jāmazgā dibens. Neatkarīgi no izkārnījuma konsistences, vienmēr pamanās nosmērēt spalvas un pat asti. Labi, ka kaķis to dara vēlu vakaros vai agri no rīta, kad esam mājās un varam veikt apkopšanu. Kaķis ir balts un garspalvains, jautājot citiem garspalvaino kaķu saimniekiem, tāda problēma neesot. Nezinu, ko iesākt kaķa vannošana jau ir izveidojusies par ikdienas rutīnu gada garumā, kas protams aizņem daudz laika. Ceru uz kādu ieteikumu. Paldies! Ar cieņu, Anda.

Labdien! 
Iespējams ka Jūsu kaķim nav piemērota lieluma tualete vai arī kādas fizioloģiskas īpatnības. Jums vajadzētu pavērot kā viņš to dara, jo iespējams ka pēc vizuālas apskates būs kādi secinājumi. Otrs variants ir, ka kaķim ir garas spalvas ap anālo atveri un vienkārši tās salīp ap fekālijām un tad vajadzētu apmeklēt kaķu frizierus Dino Zoo Frizētavā lai varētu spalvas veiksmīgi apgriezt vajadzīgā garumā lai natraucētu kaķim apmeklēt tualeti.

Sveiki! Velējos jautāt, vai drikst 9. nedēļu vecam kaķēnam dot royal canin barību kaķēniem(kitten), nevis royal canin mother&babycat?

Labdien! Ja kaķēns šo barību ēd un nav novērotas problēmas ar vēdera izeju, tad šo barību var dot kaķēnam, vienīgi tas ka šai barībai ir lielākas granulas nekā Baby barībai.