Rezultāti

#kakaveseliba (84 ieraksti)

kaķēnam bumbulis

Sveiki, Pie Mums mājās divas dieniņas ir jauns ģimenes loceklis, mazs kaķu puika, trīs ar pus mēnešu vecumā. Šovakar čubinot kakliņu, sajutu bumbulīti, ta ka cilvēkiem limfmezgls. Mazliet satraucos, jo nav bijusi šāda pieredze, kaķēns, ēd, rotaļājas, bet vai tomēr labāk vērsties pie Jums/speciālista? ❤️

Veterinārārsts

Atbild Veterinārārsts, Veterinārārsts

Atbilde

Labdien,

Ja dzīvnieks jūtas labi, satraukumam nav pamata, taču,  ja ir uztraukums, vai veidojums paliek lielāks ieteicams kosultēties ar veterinārārstu.

Izdalījumi no ausīm

Добрый вечер! Я взяла котёнка, мальчик 2,5 месяца. Он рос в деревне, наверное даже гулял по улице. Я его приютила к себе и обнаружила, что у него сильно грязные ушки. А я купила средство для чистки ушей, но так и не смогла нормально прочистить ушки и боялась сделать что-то не так, поэтому я хотела бы записать его на чистку ушей. Можете пожалуйста сказать, сколько по цене это обойдётся и когда можно записаться? Спасибо за внимание! Буду ждать Вашего ответа!

Veterinārārsts

Atbild Veterinārārsts, Veterinārārsts

Atbilde

Labdien, Lai saprastu kapēc ausīs ir šādi izdalījumi, būtu jāgriežas pie veterinārārtsa. Lai pierakstītos pie veterinārārsta un noskaidrotu cenas, lūdzu zvanīt uz klīnikas talr. 67327923

Labdien! Paņēmām kaķēnu 4 mēn. Atbraucot mājās visu laiku šķaudija un tecēja puņķi. Cilvēks kas pārdeva, teica, ka pie viņiem viss bija labi, varbūt pierod pie gaisa, bet visu ceļu uz mājām kaķēns škaudija. Pēc 5 dienām aizvedu pie vetārsta un noteica diagnozi - rinīts (bez temperatūras, tikai ar iesnām un asarojošām actiņām nedaudz) Izrakstīja zāles un visu ko, bet tā arī nepaskaidroja, vai ar kaķēnu būs labi, tas taču ārstējas?! Tomēr uztraukums! Vai man stipri uztraukties?

Felinologs

Atbild Felinologs, Felinologs

Atbilde

Labdien! 
Rinīts ir kaķu iesnas un tas ārstējas ar antibiotikām, tikai ir jāzin kura spektra antibiotikas derēs un kādu devu jāpielieto. 
 

Kaķis čurā gultā

Labdien, kaķēnam 2,5 mēneši, iet uz kastīti, bet nu jau trešo reiz piečurāja mums gultu. Ierodoties mājās nabadziņš bija ar caureju, 2x gājām pie ārsta. Tagad ir nedaudz labāk, dzeram probiotiķus un enzīmus, ēdienkarte royal canin kaķēniem un tikai bez improvizācijas, bet līdz galam caureja nav pārgājusi (nu jau nedēļu). Tika uztaisīts arī izmeklējums uz asins parazītiem, negatīvs. Vai nākamreiz esot pie daktera man vajadzētu apjautāties par urīna analīzēm? Vai novelt to uz kaķēna vecumu un mēģināt audzināt?

Veterinārārsts

Atbild Veterinārārsts, Veterinārārsts

Atbilde

Labdien,

Lai izslēgtu urīnceļu iekaisumu vai citas problēmas, var nodot urīna analīzes. Čurāšana gultā var liecināt gan par uzvedības problēma, gan veselības problēma. Ieteiktu Jums sazināties ar Jūsu ārstējošo veterinārārstu, ja tomēr vēlaties pieteikt vizīti Dino Zoo klīnika, lūdzam zvanī pa tālruni 67327923

Asaro actiņas

Labdien! Esmu no Daugavpils novada strādāju Raiņa muzejā , esam netālu pie vasarnīcām. Katru gadu rudenī ziemā pie mums ieklīst kaķi jo viņu saimnieki tos atstāj! Šoreiz pieklīda manuprāt īsspalvainais eksots, viņam asaro acis ! Ar ko man tās apstrādāt? Paldies jums ! Laimīgu Jauno gadu! Paņēmu mājās jo atcetējos par kaķīša dzirnaviņām! Ceru ka noteicu šķirni pareizi!

Felinologs

Atbild Felinologs, Felinologs

Atbilde

Labdien! 
Ja kaķim asaro actiņas tad varētu būt arī vīrusa slimības kur arī asaro actiņas un tek deguns. Prasti eksotiem ir īss deguns un palielas acis tadēl arī varētu asarot, jo tas ir tipiski šai šķirnei un tādas actiņas var apstrādāt ar kumelīšu tēju. Bet ja ir iespēja tad drošības dēļ būtu labāk atrādīt veterinārārstam, jo kaķīts ir pieklīdis no āras, kur ir ļoti daudz dažādu vīrusu.

Kaķis badīgi rij

Septiņus mēnešus vecs kaķis. Kaķim ir problēmas ar ēšana. Kaķis visu ēdienu badīgi rij. Konservus ēd burtiski ar visu šķīvi. Sauso barību paņem pilnu muti un norij. Uzbrūk citiem kaķiem, lai atnemtu viņu ēdienu. Tie vairs neēd vienā telpā ar mazo kaķi, jo tas kļūst agresīvs, ja aprijis savu, atņemt lielo kaķu ēdienu. Šobrīd tiek barots atsevišķā telpā. Ir izmēģināts dot mazām porcijām, bet biežāk. Traukos, no kuriem ēdienam grūtāk tikt klāt. Izvairos dot konservus, lai izvairītos no agresijas. Ja kavējas ar ēst došanu, sāk ēst kartonu, plastmasu, puķes. Ja sajūt gaļu, jebkādu, kļūst agresīvs. Gribu saprast vai tā ir veselības problēma, vai tomēr raksturs un, ko var darīt. Dzīvojot pie mammas, ir barots ar cilvēku ēdienu, tai skaitā maizi. No sasteigtās ēšanas rodas gremošanas problēmas, šķidra vēdera izeja.

Felinologs

Atbild Felinologs, Felinologs

Atbilde

Labdien! 
Jums noteikti vajadzētu kaķīti atrādīt veterinārārstam, ja tā nevajadzētu uzvesties ar ēšanu, iespējams varētu būt kādas veselības problēmas.

Sarkani veidojumi uz aizmugurējām ķepām

Sveiki, gadu esmu donas sfinka īpašnieks. Diemžēl pēdējos mēnešos kaķim visu laiku parādās uz aizmugurējām ķepām, tieši vietās uz kurām kaķis sēž, sarkani veidojumi, kas nav jēli. Bijām pie vetārsta, bet teica, ka tie ir tikai sasitumi, un uz tiem vajagot smērēt speciālu krēmu. Tomēr šķiet, ka tie nav parasti sasitumi, jo to izskats neatgādina parastus sasitumus.

Felinologs

Atbild Felinologs, Felinologs

Atbilde

Labdien!

Par cik sfinksa kaķiem nav apmatojuma, tadēļ tiem uz kājām vietāskur ir vairāk slodze veidojas izgulējumi, nospiedumi no ķermeņa smaguma. Iespējams ka kaķis arī mēģina gulēt un sildīties uz radiatoriem un tad  no karstuma veidojas šie sārtie veidojumi.

Kaķis visu laiku ņaud

Kāpēc kaķis VISU LAIKU ņaud? Viņa neņaud tikai tad, kad guļ. Tik tiešām nepārslpīlējot. Ēdiens ir, ūdens svaigs, tualete tīra.

Felinologs

Atbild Felinologs, Felinologs

Atbilde

Labdien!

Iespējams ja kaķis ir šķirnes, tad tas varētu būt šķirnes īpatnība. Otrs variants ir tas, ka kaķis pieprasa uzmanību, jo iespējams ka lielāko daļu laika pavada viens pats. Un pēdējais varētu būt kādas veselības problēmas, kuras kaķis mēģina izrādīt ņaudot. Vajadzētu kaķi atrādīt veterinārāstam lai izslēgu variantu par veselības stāvokļa pasliktināšanos.