14. augusts

Graušanai paredzētas rotaļlietas

Lai izvairītos no vienatnē atstāta suņa radītiem postījumiem Tavā majoklī, ir jāatrod veidi, kā suni Tavas prombūtnes laikā nodarbināt. Šādam nolūkam labi noder dažādas graušanai paredzētas suņu rotaļlietas.

Vairāk
14. augusts

Kāpēc nevajag sodīt suni par lietu sagraušanu?

Piedāvājam noskatīties interviju ar kinoloģi Laumu Zuturi, kura atklās, kāpēc nevajadzētu sodīt suni par sadzīves priekšmetu sagraušanu.

Vairāk
14. augusts

Kāpēc suņi grauž?

Piedāvājam noskatīties interviju ar kinoloģi Laumu Zuturi, kura atklās, kāpēc suņi grauž sadzīves priekšmetus un, kā no tā varētu izvairīties.

Vairāk
14. augusts

Suņu apmācības

Dino Zoo kinologi stāsta par suņu apmācības iespējām, bet suņu saimnieki - par to, kā apmācības mainījušas viņu ikdienu un attiecības ar mājas mīluli. Piesaki arī Tu savu mīluli apmācībām Dino Zoo Suņu skolā!

Vairāk
14. augusts

Rotaļas un sportošana ar suni

Smelies iedvesmu, kā rotaļāties un sportot kopā ar savu uzticamo četrkājaino draugu! Ļoti noderīgi padomi no mūsu kinologa.

Vairāk
14. augusts

Kā mājās apmācīt suni?

Suni iespējams apmācīt arī mājas apstākļos. Viss, kas nepieciešams - gribasspēks un izpratne, kā sasniegt vēlamo rezultātu.

Vairāk
14. augusts

Kā atvēsināt suni karstajās vasaras dienās?

Vasaras tveicē karsti ir ne tikai mums - cilvēkiem, bet arī mūsu mīluļiem. Tāpēc esam sagatavojuši video par diviem jaunumiem mūsu veikalu sortimentā, kas palīdzēs Tavam mīlumim atvēsināties.

Vairāk
29. augusts

Auto sēdekļu pārvalks sunim Trixie

Ved suni ar auto cik vien nepieciešams, nedomājot par auto sēdekļiem! 

Vairāk