5. februāris

SMART DOG grupu nodarbības

SMART DOG grupu nodarbības paredzētas suņiem, kas jau apguvuši pamatlietas, labas manieres, un viņu saimniekiem, kuriem jau radusies izpratne par to, kā suns jāapmāca. Šo prasmju kopums ļauj turpināt mācības kopā ar citiem suņiem. Dažiem suņiem tas būs īsts pārbaudījums, jo nodarbības notiek grupā un būs jākoncentrējas un jāstrādā citu suņu klātbūtnē - dažiem suņiem tas būs īsts izaicinājums. Suns iemācas atšķirt darba laiku no rotaļu laika. Darba laikā viņš koncentrējas, pilda uzdevumus, un, kad saimnieks dod komandu, ka viņs ir brīvs, tad suns var darīt, ko vēlas. Tādējādi suns iemācās būt patstāvīgs.
Suņa uzdevums ir iemācīties komunicēt ar citiem suņiem – arī gadījumos, ja citi suņi ir pārāk uzbāzīgi, bailīgi vai agresīvi.

Vairāk
5. februāris

Kucēnu skola

Kucēnu skola paredzēta kucēniem vecumā no 3,5 līdz 6 mēnešiem (pēc pēdējās kompleksās vakcinācijas jāpaiet vismaz 10 dienām un tad var doties mācīties).
Kucēnu skolā apvienota gan socializācija, gan pirmo iemaņu apgūšana kucēnam un viņa saimniekam. Nodarbības veidotas tā, lai kucēni iemācītos draudzīgi komunicēt savā starpā un iepazītos ar citiem dažāda auguma, rakstura kucēniem, kā arī satiktu dažādus cilvēkus. Īpaši noderīga šāda apmācība ir suņiem, kuri dzīvo pilsētā un, kuriem ikdienā nāksies sastapt daudz dažādus suņus un cilvēkus, kā arī suņiem, kuri piedalīsies izstādēs (viņiem ir ļoti svarīgi jau laicīgi pierast pie citiem suņiem un cilvēkiem).

Vairāk
5. februāris

Suņu hendlinga nodarbības

Kas ir hendlings un hendleris? 
Tulkojumā no angļu valodas hendlings nozīmē „vadīšana”, bet hendleris ir cilvēks, kas vada suni un izrāda jeb demonstrē to izstādes ringā. Katram sunim ir individuālas īpatnības, kuras hendlerim ir jāņem vērā un jāizrāda (jāeksponē)  dzīvnieks, akcentējot viņa labās īpašības un pēc iespējas, neizceļot tā trūkumus. Suņa īpašnieks ne vienmēr ir spējīgs tikt galā ar šo sarežģīto uzdevumu.

Vairāk
12. maijs

Suņu apmācība Dino Arena

Šomēnes intervija ar vienu no kinologiem, kas vada nodarbības Dino Arena! 

Vairāk
12. maijs

Adžiliti: veiklums un daudz pozitīvu emociju

Pēc sava nosaukuma suņu sporta veids adžiliti, kas angliski nozīmē “veiklums, žiglums”, pie mums ir pazīstams, bet ko tas īstenībā nozīmē un kam der? Par to stāsta kinoloģe un trenere Svetlana Krēsliņa, kura ar adžiliti nodarbojas jau kopš 1998. gada un ir daudz sasniegusi: ir adžiliti starptautiskā tiesnese, vadošā Latvijas sportiste, Pasaules čempionātā bronzas medaļas ieguvēja, Eiropas čempione un vēl daudzu prestižu sacensību laureāte. Pašlaik viņa piedalās sacensībās ar savu borderkolliju Listu un šeltiju Ru, kā arī apmāca borderkollija kucēnu Salsu. 

Vairāk
11. aprīlis

Suņu skola Dino ARENA

Suņu skola Dino ARENA

Pirmajos darbības gados Dino ARENA ir kļuvusi par iecienītu treniņu laukumu dzīvnieku mīļotājiem. DINO ARENĀ tiek apmācīti jebkuras šķirnes suņi vecumā no trīs mēnešiem gan individuāli, gan grupās. Dzīvnieks pamatkomandas pietiekami labi saprot un izpilda jau pēc 12 pusstundu garām nodarbībām. Savukārt nedēļas nogalēs notiek ar dzīvniekiem saistīti pasākumi – suņu un kaķu demonstrējumi, izstādes un apmācības.

Vairāk
11. aprīlis

Satikšanās vietu mainīt nedrīkst - Dino ARENA

Dino ARENA atklāta 2012. gadā T/c Spice Home veikala DINO ZOO telpās. Tā ir 350 kv/m plaša zāle ar neslīdīgu un amortizējošu grīdas klājumu, kas mazina slodzi suņu locītavām, un spoguļsienu labākiem treniņiem.

Vairāk
30. augusts

Apmācība

Ikvienam suņa īpašniekam ir dabiska vēlēšanās ne tikai saprast savu suni, bet panākt arī, lai četrkājainais draugs saprot viņu. Tāpat kā pasaulē nav divu pilnīgi vienādu cilvēku, nav arī pilnīgi vienādu suņu.

Vairāk