Labvakar! Man ir 1 zz, 1 samiņš un 1 teleskops. Akvārijs 40 l. Nezinu kas par lietu, bet teleskopam noplūkāta aste un uz skausta pirms divām dienām ieraudzīju, ka vairs nav zvīņu. Vai tur pie visa ir vainīga zz? Vai tā ir teleskopam slimība?

Labdien,atsūtiet zivtiņas foto un aprakstu kā kopjat savu akvāriju,būtu vēlams arī samiņa nosaukums vai bilde.Tad varēšu atbildēt :).

Labdien. Man ir akvarijs ar zelta zivtiņam. Pēdējās nu jau 3 dienas viņas guļ akvarija lejā . Iepriekš vienmēr bija aktīvas. Ko darīt un kad viņam noticis

Labdien,lūdzu atsūtiet zivtiņu un akvārija fotogrāfiju, un aprakstiet kā kopjat un cik sen Jums ir šis akvārijs,kad sākās problēmas,vai pirms tām tika kas mainīts akvārijā,pievienotas jaunas zivis vai augi?Ko var darīt uzreiz.... ieteiktu nomainīt 1/3 daļu akvārija ūdens, un,ja akvārijā nav dzīvo augu,pievienot(pakāpeniski) iepriekš izšķīdinātu vārāmo rupjo sāli - 1ēdamkarote uz 10 l akvārija ūdens.Tas varētu uzlabot zivtiņu pašsajūtu.

Labdien! Esam beidzot iegādājušies pirmo akvāriju-nano 10l.Mums viņā sadzīvo 1ancistrus, 2koridoras pandas un krevetes. Vai šādā akvārijā vēl varētu ielaist gailīti, vai vietas būs par maz?

Labdien,ir iespēja ka cīnītājzivtiņa (gailītis) var nodarīt pāri krevetēm,varbūt labāk pievienot kādu neonzivtiņu vai danio,bet runājot par tilpumu -Jums ir jāizvērtē pašiem vai akvārijā ir pietiekoša telpa vēl kādai zivtiņai :).

Labdien! Akvārijā mīt mazās zivtiņas (neoni, danio, ternetijas), kā arī divi gliemeži (ampulārijas). Gliemeži jūtas labi un nu jau ir veseli 4 ikru ķekari. Pirmie jau uz akvārija malas virs ūdens ir apmēram 1 mēnesi. Vai no tiem vēl ir gaidāmi gliemezīši? Cik ilgā laikā pēc ikru iznēršanas izšķiļas gliemezīši? Kā zināt, ka ikri nav beigti?

Labdien,gliemezīšu šķilšanās laiks ir atkarīgs no temperatūras, pie 24-26 grādiem tas varētu būt apmēram 2 nedēļas ,pie zemākām 3 nedēļas un vairāk.Ikriņiem jābūt mitrumā,tādēļ tos ieteicams pāris reizes dienā apsmidzināt ar akvārija ūdeni.Ja tie atradīsies vietā kur ir nepietiekams mitrums un netiks smidzināti,tie aizies bojā.

VAI MAINOT AKVĀRIJĀ ŪDENI, KATRU REIZI JĀLEJ KLĀT ŠĶĪDUMS, KAS PAREDZĒTS KRĀNA ŪDENIM?

Labdien,jā,ir ieteicams svaigajam ūdenim, kuru Jūs lejat klāt akvārijam, pievienot ūdens kondicionieri.

Kā apturēt samu vairošanos? Viņi vairojas kā negudri un akvārijs nav bezizmēra

Labdien,Jums ir veselīgas zivis :).Lai tās nevairotos vienīgais variants ir akvārijā turēt viena dzimuma zivtiņas.

Ir dekoratīvā piranja,bet paliek neevoza kad iesledz gaismu akvārijā un tai ir sarkana pavēdere ar katru dienu pavēdere kļūst vairāk sarkana. Kā pareizāk baeot šo zivi vai varat ieteikt kaut-ko paldies jau iepriekš.

Labdien,atsūtiet lūdzu zivtiņas fotoattēlu ,lai zinu kura no piraijām tā ir.Barošana var atšķirties.

Labdien! Mēs nopirkām gailīti,viņš dzīvo apaļā akvarijumā(3 litru ). Lūdzam padomi: cik bieži mainīt ūdeni? Vai visu ūdens mainīt, vai tikai daļēji? Paldies!

Labdien,parasti tik mazus tilpumus tīrot maina visu ūdeni ,iepriekš to nostādinot vismaz 12h un pievienojot ūdens kondicionieri ,1x nedēļā.

Labadieniņa! Man akvārijā dzīvoja 2 aksoloti, vienam tika traumēta galva,laikam tika iekosts.Lasīju, ka aksolotiem ataug pat nokostas ekstremitātes...,bet sakostais aksolots pēc nedēļas nomira.Kāpēc?

Labdien,diemžēl neredzot dzīvnieku,neveicot sekciju un analīzes,dzīvnieka bojāejas cēloni noteikt nevar.Ja trauma bija nopietna ,varēja veidoties iekaisums un organisma saindēšanās, kas var novest pie letālām sekām.

Labdien.Jautājums saistīts ar barību akvārija zivtiņām.Zooveikalā barojot zivis metās virsū kā trakas ,bet mums tā nav.Barojam reizi dienā un nelielu šķipsniņu kā teica zooveikalā.Barība mums ir JBL plāksnes color. Skatos, ka ir kā ar muti paķer ,bet arī ļoti daudz spļauj atpakaļ. No zivtiņām mums ir 2ternēcijas,2,pecīlijas,2fantomi un 2 tetras.Ja ir nepieciešams nomainīt barību ,iesakiet lūdzu uz kuru! Vai arī varbūt vajadzīgs adaptācijas laiks?Pie mums zivtiņas ir vienu nedēļu.

Labdien,ja zivtiņas pirms tam ir barotas ar citu barību,parasti paiet kaut kāds laika sprīdis kamēr tās pieņem jauno.JBL ir laba izvēle.Ja akvārijā nav problēmu ar ūdens kvalitāti un pašu zivju veselības stāvokli,zivis pie barības pieradīs.