Akvārijs ir aptuveni mēnesi,Dinozoo veikala ieteicu,ka labak visu darit sakuma sagtavojam visu akvariju pirms ielaidam zivis, tad pa priekšu ielaidam 4 samus un augu kura nosaukumu nepateikšu, augs galīgi neiedzīvojās, tad pec nedelas krasainas mazas zivtiņas un pec 2 nedēļām 6 neonus, tad augam parādijās brūnaļģes un cauras lapas,augu izmetām un nopirkām jaunu ar nosaukumu "Ludviga perennis" krāsajnsd zivis 4 nomira jau pirms jaunā auga,šonedēļ nomira gan abi sami,gan neons... akvāriju tīru 1x nedēļā pievienoju klāt kondicionieri,kā arī kad ieliku jauno agu pieliku baktērijas klāt...Zivis visu laiku ir aktīvas arī samiem viss bija kārtībā,tagad tie 2 sami,kas palikuši ir bailīgi pat ēst neiet...

Labdien,būtu labi ja Jūs nofotogrāfētu akvāriju un zivis un atsūtītu foto.Jespējams tad es varētu ko ieteikt.Nesen ierīkotos akvārijos nav bioloģiskā līdzsvara,attiecīgi var ātri veidoties kaitīgi ķīmiskie savienojumi kas var izraisīt zivtiņu bojāeju + nevar izslēgt arī kādas saslimšanas iespējamību.Neredzot atbildēt nevaru.Atrakstiet arī lūdzu kā tīrat akvāriju,kādu daļu ūdens mainat utt.

Добрый день, у тритона испанского на спине темное пятно. Что делать?

Labdien,izskatās pēc sēnītes.

Var mēģināt ar Fungistop vai citu akvārija zivīm domātu pretsēnīšu līdzekli. 

  Var pievienot ūdenim akvārijā, vai
 arī, kas labāk, dzīvnieciņu atsēdināt atsevišķā traukā bez grunts
 u.c., un paturēt vairākas dienas, ik dienu šķīdumu mainot. 


 
 

Vai akvarija gaisma pa nakti jasledz ārā?

Labdien,jā,lampām naktī jābūt izslēgtām!Akvārija apgaismojumam jādeg vidēji 8h diennaktī.

Labdien, man ir 30l akvārijs, 4 samiņi,6 neoni un 8 maziņas krāsainas zivtiņas, akvāriju tīru 1x nedēļā, visas zivis aktīvas, sākuma nomira pāris krāsainās zivtiņas, tad nomira pēkšņi 1 sams, tsd nomira 1neons, un šodien nomira vēl viens sams, viņš ļoti aktīvi pa dienu peldēja pa akvāriju, atnācu pēc kādas stundas un viņš bija miris. Kas varētu būt par vainu šādai zivju mirstībai?

Labdien,meiģiniet nofotogrāfēt akvāriju un zivis,neredzot nevaru atbildēt,iemesli var būt daudz un dažādi.Un atrakstiet- cik ilgu laiku Jums ir akvārijs ,un kad sākās problēmas.Vai pirms tās sākās ievietojāt ko jaunu akvārijā (dzīvo augu,zivi)?

Sveiki! Nopirkām zooveikalā spurlapi, pēc nedēļas, tajā pašā zooveikalā, no tā paša akvārija, nopirkām vēl vienu. Tikai mājās atbraucot sapratām, ka zivtiņas ļoti atšķiras. Melnā, ko nopirkām pirmo, pa šiem 2 mēnešiem nav paaaugusies necik, toties baltā jau vismaz 2x apsteigusi pirmo izmērā. Baltā maina krāsu, tai pazūd melnās strīpas uz sāniem, un gaismā tā mirdz neona krāsās. Melnajai ir priekšējās spuras, baltajai nē.Visas pārējās zivis zooveikala akvārijā ir kā pirmā ko nopirkām. Kāda ir atšķirība, un kas tās par šķirnēm? Pievienošu bildes.

Labdien,izskatās ka Jūsu iegādātā gaišā spurlape ir jau piedzimusi bez apakšējām spurām,tā nav šķirne,tā reizēm gadās.Krāsa (pigmentācija) augošām zivīm var mainīties,tas ir normāli.

Sveiki, manai cīnītājzivtiņai parādijās kaut kas dīvains, ko es agrāk nepamanīju uz viņa. Vai šis ir normāli vai ko man darīt?

Labdien,fotogrāfija ļoti neskaidra,pameiģiniet atsūtīt vēl kādu.Cik sen tas parādijās?Kāda ir zivtiņas uzvedība?

Akvārijs 50 l. Vairākus gadus dzīvo 2 skalārijas un divi samīši. Jau kādas dienas vienam samītim uz muguras pie pie galvas parādījas balta pūka. Pēc pāris dienām pūkas vietā brūce. Izdkatās sarkanīga. No kā varētu būt. Ko darīt tālāk

Labdien,tas var būt mehāniski iegūts bojājums ,kā arī bakteriālas dabas iekaisums.Pūka ir sēnīte,bieži uzmetas uz audu bojājumiem.Atsūtiet samiņa fotogrāfiju ,un atrakstiet kā un cik bieži kopjat akvāriju.Pagaidām var iegādāties un akvārija ūdenim pievienot firmas "Sera" līdzekli "Bactopur" vai "Bactopur direct" vadoties pēc ražotāja instrukcijas.

Sveiki, nedēļu atpakaļ iegādājāmies platspuru molinēzijas 4gb,no visām izdzīvoja tikai viena. Vai viņas ir agresīvas? Vienkārši viņas gaiņaaja viena otru,nesaprotam nāves iemeslu. Pēdējā jūtas ļoti labi.

Labdien,molinēzijas nav agresīvas,viena otru patrenkāt vinas var,bet nodarīt ļaunumu -nē.Arī es neatbildēšu kapēc zivtiņas gāja bojā,iemesli var būt ļoti dažādi.

Sveiki, nedēļu atpakaļ iegādājāmies platspuru molinēzijas 4gb,no visām izdzīvoja tikai viena. Vai viņas ir agresīvas? Vienkārši viņas gaiņaaja viena otru,nesaprotam nāves iemeslu. Pēdējā jūtas ļoti labi.

Labdien,molinēzijas nav agresīvas,viena otru patrenkāt vinas var,bet nodarīt ļaunumu -nē.Arī es neatbildēšu kapēc zivtiņas gāja bojā,iemesli var būt ļoti dažādi.

Sveicināti! Pamanīju, ka mūsu Gailītim ir uzpūties apvidus virs tā saucamās "bārdas". Kas tas varētu būt? Vai viņam kas kaiš?

Labdien,fotogrāfijā neko patoloģisku neredzu,varbūt zivtiņa ir labi paēdusi.Ja Jums tomēr liekas ka kaut kas nav kārtībā,atsūtiet vēl fotogrāfijas ,būtu vēlams no dažādiem rakursiem.