Labdien .Jautājums par parasto Gailīti , kādi dzīvošanas apstākļi viņam būtu vispiemērotākie? Vai ir vajadzīgs tikai parastais ūdens filtrs vai labāk tāds kas dzen burbulīši? Cik ilgi ir vajadzīgs ieslegts papildus akvārija apgaismojums ?vai ir normāli ,ja gailītis daudz laika pavada gruntī,paslēpies dzīvajās ūdens zālēs/mājiņā vai akvārijā dibenā/akmeņos? Paldies jau iepriekš .

Labdien,cik man zināms tagad visiem iekšējiem filtriem ir papildus gaisa padeves funkcija, cīnītājzivtiņai tas gan nav būtiski.Gaismai nevajadzētu degt ilgāk par 8h.Ja zivs ir visu laiku noslēpusies tad vai nu jūtas slikti,vai ir kāds faktors kas rada stresu un liek baidīties un slēpties.Atsūtiet zivs un akvārija fotogrāfijas-paskatīšos.Paldies.

Akvārijā viena dzeltena gūpija dzenā nost citas gūpijas, kā dulla metas virsū un neatstāj mierā. Sakiet lūdzu, vai tas ir normāli un vai tas var beigties bēdīgi!?

Labdien,gupiju tēviņiem tāda uzvedība ir raksturīga,parasti šīs zivis viena otrai nekādu nopietnu ļaunumu nenodara.

Vēlreiz par aļģu veidošanos - 25l akvārijā apgaismojums ir led, tas ir ieslēgts pa dienu apm. 12h(no 8:00-20:00), pa nakti izslēdzam. Zivis(gailītis un neoni) tiek barotas ar universālo barību katru dienu no rīta. Sākotnēji domājām, ka devām par daudz un pārpalikums izšķīda un veidojās nogulsnes. Akvāriju iztīrījām, barību dodam mazāk(cik var paņemt starp 2 pirkstiem), bet redzam , ka jau diezgan drīz aļģes atkal sāk veidoties. Kas ir nepareizi? Ko darīt?

Labdien.Samaziniet gaismas režīmu līdz 8h.Ja neoni ir pieauguši tad barojiet 1x divās dienās ar tādu barības daudzumu, lai tas 5 min laikā tiek apēsts pilnībā.Redzot ka aļģe sāk augt ,meiģiniet to mehāniski izņemt uzreiz un nedaudz nomainīt ūdeni.

Sveiki! Man akvārija ūdens ir ļoti duļķains... Man ir 5 zivis un 1 pundur vardīte. Es nomainiju ūdeni nekas tik un tā nemainijās. pēc tam es nomainiju pa visam un bija tīrs 1 nedēļu un sāka palikt duļķains. Man varbūt jāpērk cits filtrs? Jo man uz 30l ir TETRA easy crystal 250/300 filtrs.

Labdien,atsūtiet akvārija foto.Jāsaprot kāda veida duļķainība tā ir.Aprakstiet vēl, cik bieži un kā tīrat akvāriju,ar kādu barību barojat zivis.Paldies.

Labdien! Vēlos pajautāt, šorīt mana zivs peld pie ūdens virsmas un gāžas uz sāna, peldot uz dziļumu uzpeld uz augšu kā balons, katru dienu pareizi baroju un 2 dienas atpakaļ apmainīju ūdeni. Kas man būtu jādara?

Labdien, atsūtiet zivtiņas fotogrāfiju,paskatoties varēšu dot  padomu,pagaidām nebarojiet.

Скажите есть ли у вас в магазинах аксолотли и в какую цену?

Добрый день.К сожалению, этих животных, на данный момент в продаже нет и трудно прогнозировать когда будут. 

Labdien! Akvārijs 25l ar filtru, tajā apm1,5 mēn ilgi dzīvo gailītis un 4 neoni. Ūdens tiek mainīts apm.1/3 no apjoma 1x nedēļā. Ūdeni pirms tam 1-2 dienas nostādinām. Bet pēdējā laikā redzams, ka dekoratīvie (mākslīgie) augi, gliemežvāki un akmeņi paliek brūni- tā kā nosūb. Kas tas varētu būt? Kas pie vainas? Kāpēc tas notiek? Ko vajadzētu darīt? Vai tas kaitē zivīm? Paldies jau iepriekš! Pievienoju bildi. Var redzēt, ka stikla bumbas ir nosūbējušas , augam arī tādas brīnas maliņas un priekšpusē gliezežvāka augšpuse ir brūna, kas pirms tam bija balta.

Labdien,tā ir aļģe,zivīm nav kaitīga un tas ka tā paradās zināmā mērā ir norma.Ūdeni nostādināt nav nepieciešams ilgāk par 12h :).Kāds Jūsu akvārijā ir gaismas režīms?Cik h ir ieslēgts apgaismojums?Tas ir led vai dienasgaismas?No dekoriem aļģi var nomazgāt mehāniski,var lietot pretaļģu preparātus,bet labākais variants ir atrast iemeslus kapēc aļģe sāk pastiprināti augt,un novērst tos.Aprakstiet arī zivju barošanas režīmu-cik bieži un ar ko barojat. Paldies.

Sveiki! Vēlos iegādāties Ancistrus albīno samiņu, kādi būs viņam nepieciešamie apstākļi? (piem, akvārija tilpums, barības veids un viss cits, ko man vajadzētu zināt? :) Kurā akvārija daļā šis sams dzīvos un kāpēc? Vai to ir iespējams turēt kopā ar citām zivīm, gliemjiem? Kādas ir attiecības ar augiem? Kāda vispār ir šīs zivs uzvedība, "rakstura iezīmes"? Liels paldies par atbildēm jau iepriekš! :))

Labdien,šī zivtiņa specifiskus apstākļus neprasa,tomēr akvārija tilpumu ieteiktu no 50 l,samiņš var izaugt līdz 15 cm,un Jūs noteikti vēlēsieties pievienot akvārijā vēl zivis.Ar citām zivīm sadzīvo labi,nav agresīvs.Ir gadijumi kad mēdz augiem grauzt jaunās lapiņas,tādēļ akvārijā ieteicama  koka sieksta (dabīgs koka dekors),kura kalpos gan kā slēptuve gan "rubināmais materiāls" + papildbarība,koka sieksta satur vielas kas vajadzīgas šo samiņu organismiem.Barošana-speciālās samu tabletes.Zivtiņa pārvietosies pa visu akvāriju,bet noteikti atradīs sev arī kādu konkrētu vietu kurā uzturēsies biežāk,jo būtībā visas zivis ir teritoriālas:).

Labdien! Vēlos iegadāties zivtiņu gailīti jau 27.martā. Vai varat lūdzu iztāstīt ko darīt lai gailītis justos ērti jaunajās mājās?

Labdien,vai akvārijs jau ir iekārtots?Ja nē,tad pareizi būtu vispirms iegādāties akvāriju(mans ieteikums būtu sākot no 10 litriem tilpumā) ,ievietot dekorus,grunti un aprīkojumu (sildītājs,maziņš filtriņš),ieliet ūdeni un ļaut akvārijam dienu "padzīvot"un tad vest zivtiņu uz jau iekārtotu mājvietu.Zivtiņa jutīsies labi ja akvārijā būs slēptuve kur atpūsties,tiks uzturēta piemērota ūdens temperatūra ap +25 grādiem,akvārijs tiks regulāri tīrīts (vismaz 1X nedēļā),tiks dota piemērota barība.Lai izdodas!

vai vienā akvārijā var turēt Hemichromis šķirnes zivtiņu un Zebras šķirnes zivtiņu?

Labdien,cihlīdas var turēt kopā ja tās ir apmēram vienāda izmēra. Lai atbildetu konkrētāk vajadzētu zināt zivju pilnu nosaukumu un akvārija tilpumu.