Sveiki. Galītis dzīvo 5litru akvārijā. Nu jau kādu laiku dzīvo tikai pa ūdens augšu. Barību ēd, bet ir ļoti mazkustīgs. Gandrīz vispār nepeld. Gandrīz gadu jauns. Vai ir nepieciešama kāda ārstešana, vai iemesls var būt, ka ūdens ir par aukstu?

Labdien,lai Jums varētu atbildēt,man jāzin kā kopjat akvāriju, ar ko zivtinu barojat un cik bieži.Ūdens temperatūra?Ja zivtiņa atrodas pastāvīgi  pie ūdens virsmas tas norāda ka viņai ir apgrūtinata elpošana,iemesli var būt dažādi.  

Sveiki! Es vēlos noskaidrot ko nozīmē "dzīvdzemdētājas"? Mūsu akvārijā dzīvo dzīvdzemdētājas,bail tīrīt akvāriju, nesaprotam kā viņas vairojas, ar ikriem vai vairojas jau kā attīstītas un kustību funkcionālas zivtiņas?

Labdien,atsūtiet zivtiņu foto,uzrakstīšu Jums nosaukumu un zivtiņu aprakstu.Bet ja kopumā ,tad "dzīvdzemdētājas" ir zivtiņas, kurām ikriņi attīstās organismā un pasaulē nāk jau noformējušās, maziņas zivtiņas.

Vai ampluārija ziemas periodā guļ? Vai tas vairs necelsies?

Labdien,tropiskie gliemeži ziemas miegu neguļ.Aprakstiet savu akvāriju,kāds tilpums ,kā kopjat ar kādu barību barojat ,kādi iemītnieki vēl dzīvo akvārijā.Kā gliemezis palika mazkustīgs? Paldies.

Akvārijs 220 itri, esošajām zelta zivtiņām pirms 2 nedēļām piepirkām no Jums klāt black moors goldfish. Tā tagad uzbrūk vecajām lielajām. Kož un trenkā tās. Ko tas nozīmē.

Labdien,esat nopirkuši zivtiņu ar raksturu :),zelta zivis parasti nav agresīvas.Domājams ar laiku saradīs.Cik zivju kopskaitā ir Jūsu akvārijā?

Labdien! Man ir četras koi zivis un esmu ieraudzījusi vienai no zivīm sarkanīgus un rozīgus plankumus uz ķermeņa. Kas tas varētu būt un kā es varu palīdzēt? Kādi ir Jūsu ieteikumi?

Labdien,aprakstiet lūdzu kādos apstākļos un tilpumā Jus turat šīs zivis,ar kādu barību un cik bieži barojat , atsūtiet arī vēl slimās zivtiņas fotogrāfijas un aprakstiet uzvedību.Paldies.

Labdien. Ievērojām, ka zivtiņai parādās tumšumi iekšējos orgānos un tagad ir pagājušas 3 nedēļas un to ir krietni vairāk. Otrai zivtiņai tādi nav uzradušies. Kas tam ir par iemeslu? Paldies.

Labdien,manuprāt tā ir pigmentācija,šīm zivtinam tāda novērojama bieži.

Labdien! Vai varētu pateikt, kas gailītim kaiš? Spuriņas noklātas ar kaut ko baltu. Prasījām veikalā, kur pirkām zivtiņu, bet viņa nemācēja atbildēt.

Labdien,izskatas kā sēnīte,bet iespējams viņai apakšā ir baktērija kas sabojājusi spuriņas,pameiģiniet

Tetra "General tonic",vadoties no ražotāja instrukcijas.

 

Labdien! Mums akvārijā dzīvoja šķepnesis un gliemezis. Baroju tikai ar zivju barību. Šodien palika vairs tikai gliemezis. No kā viņi pārtiek? Ar ko tos barot?

Labdien,gliemeži parasti tiek baroti ar to pašu sauso zivju barību + apēd dažādas aļģītes kas aug akvārijā,atmirušās augu lapas (ja ir dzīvie augi) u.c. organiskas izcelsmes atlikumus.

Labdien! Man akvārijā ir vairākas mazās zivtiņas, sugu nepateikšu, bet izmērā apmēram kā gūpijas. Dažas mammītes ir izteikti apaļiem punčiem, tapēc radās jautājums, cik ilgi mazajām zivtiņām- dzīvdzemdētājām ilgst grūsnība?

Labdien,atsūtiet lūdzu zivtiņu fotogrāfiju,tad uzrakstīšu gan to nosaukumu gan visu pārējo informāciju.Paldies.

Labdien! Mums ir uzdāvināta zelta zivtiņa, 5.5l burkas veida akvārijā, ar vienu mākslīgo augu. Interneta resursos ir grūti atrast pareizās atbildes. Jautājumi - vai akvārija lielums atļautu iegādāties vēl vienu zelta zivtiņu? Cik bieži jābaro un jāmaina ūdens? Vai obligāti nepieciešama mājiņa? Mūsu zivtiņa izteikti riņķo pa akvāriju. Kā arī, kā iespējams atpazīt dzimumu? Ja ūdens tiek liets no krāna (daudzstāvu māja pilsētā), vai nepieciešams pievienot kādu attīrošo ķīmiju? Paldies liels, gaidīšu atbildes

Labdien,ieteiktu iegādāties normāla tilpuma (vismaz 60L akvāriju ) savai zivtiņai.Zelta zivīm nav piemēroti šāda tilpuma akvāriji,tās izdala vairāk amonjaku u.c,nekā citas zivis, tāpēc mazos tilpumos parasti notiek pašsaindēšanās.5,5 l tilpuma akvārijā daļēja ūdens maiņa būtu jāveic katras 2 dienas,kontrolējot nitrītu līmeni.Kā jau noprotat - šādā tilpumā otru zivi kategoriski nē!Jūsu zivtiņa noteikti vēl ir maza,bet zelta zivīm nav pundurformu un viņai ir jāizaug lielai.Zelta zivtiņas var izaugt līdz 20 cm un dzīves ilgums tām ir vairāk par 10 gadiem.Neliels dzīves ilgums visbiežāk arī ir saistīts ar nepareiziem turēšanas apstākļiem.Jābaro būtu jaunu zivtiņu 2x dienā,pieaugušu 1x divās dienās...barības daudzumam jābūt tādam lai zivs 2min laikā visu ir apēdusi,neapēstā barība no akvārija jāizvāc uzreiz.