Sveiki! Kā jums šķiet spriežot pēc šī attēla, vai gupiju mammīte ir stāvoklī? Un ja jā, apmēram kurā stadijā? Jo iegādājos zivtiņas dažas dienas atpakaļ un nevaru salīdzināt, kāda šī gupija bija pirmstam, ar vai bez liela vēdera.

Labdien,iespējams... tikai  tad pašā sākuma stadijā :),jums vēl laiks jāgaida.Gupijām šis process ilgst pat līdz 40 dienām,atkarībā no ūdens temperatūras.

Sveicināti, ir divi akseloti, pēdējā laikā galīgi zudusi apetīte, vai jūs nezināt kas ir noticis?

Labdien!

Akselotu ēstgribas zaudēšanai var būt vairāki iemesli. Pirmais būtu pārāk silts ūdens. Ja ūdens temperatūra pārsniedz 18 grādus, dzīvniekam palēninās vielmaiņa un rodas dažādas veselības problēmas. Otra lieta varētu būt norīts akvārija substrats vai kāds cits svešķermenis, kas aizsprosto gremošanas traktu. Pirmā palīdzība būtu atdzesēt akselotus zem 16 grādu temperatūrai, vismaz vairākas reizes dienā. Turēt kristāldzidrā, vesā, labi filtrētā ūdenī un iespēju gadījuma ieteicams aizvest akselotus pie zinoša vetārsta. Labi vetārsti pieejami Dino Zoo klīnikā Krasta ielā 52, iepriekš piesakoties pa tālruni 67327923.

Šodien ievēroju ka gailīša augšējā spuriņa daļēji ir pazudusi... tikpat kā nogruzta. Kas varētu būt pie vainas? Vēl akvārijā dzīvo lapsiņas,neoni un gliemezītis. Visi sadzīvo draudzīgi.Akvārijā, 54l, dzìvie augi,filtrs,sildītājs. Baroju ar speciālo bettas sauso barību un kaltētiem tārpiņiem. Pievienoju arī attēlu.

Labdien, spura izskatās kā nolūzusi,foto nekādu iekaisumu redzēt nevar.Pavērojiet zivtiņu - ja vaina neprogresē,spura ataugs.Ja parādās vēl kādi bojājumi ,vai arī ja tomēr vēlaties nodrošināt profilaksi pret bakteriālu iekaisumu, varat lietot "Tetra Gerneral tonic",ievērojot ražotāja pievienoto instrukciju.

Sveiki! Zivs krusta barbuss, ~ 7 gadi vecs. Šodien ievēroju, ka peld uz augšu, grūtības noturēties lejā pie grunts. Uzpeld pie ūdens virsmas un sēž tur. Kas vainas? Vai kaut kas ar peldpūsli? Akvārijā ir viens, 60 L, ir filtri, sildītājs 25 grādi, dzīvie augi. Tūlīt došos pārmainīt ūdeni. Kā vēl palīdzēt? Kādas zāles? Paldies!

Labdien,7 gadi ir pieklājīgs vecums,ja nepastāv iespēja ka akvārija ienesusies kāda infekcija zāles lietot nevajadzētu.Ūdens daļēja maiņa ir pareiza rīcība.

Labdien! Kāpēc akvārijam nepieciešams aerators? Zivīm vai arī citiem akvārija iemītniekiem? Paldies!

Labdien,gaisa padeve akvārijā ir vajadzīga visiem akvārija iemītniekiem :),ir atsevišķas zivis kuras ir mazāk prasīgas, tāpēc katram akvārijam kompresora nepieciešamība ir jāizskata atsevišķi,vadoties no tā cik un kādas zivis tajā dzīvos,vai būs dzīvie augi,filtrs utt.

Nosūtu papildus bildi. Kukainīši ļoti maziņi, bildē var redzēt garneļu mazuli ap nedēļu vecumā. Kā tos izņemt mehaniski?

Labdien,var meiģināt ar caurulīti nosūkt,vai izcelt ar visu augu un noskalot, ķert ar smalku sietiņu...regulāri to darot to populācija ja arī neizzudīs pavisam ,tad noteikti būtiski samazināsies.

Labdien!Man ir zivtiņas viens Gailitis viena Vistiņa vins taisa gaisa burbulīsus un trenkā vistiņu ,nezinu vai ir ikri vai nav kā to var redzēt?Viņi janošķir vai ne?

Labdien,ja ikriņi ir iznērsti tēviņš tos ievieto ligzdiņā-burbulīšos.Ja tas ir noticis mātīte ir jāatsēdina atsevišķi.

Labdien! Akvārija parametri: 25 l garneļu akvārijs. Temperatūra 23 grādi, filtrs. Ūdens maiņa 1/4 reizi nedēļā, divās. Iemītnieki ir tikai garneles un melanijas gliemeži. Akvārijs darbojas 2 gadus. Pirms pāris mēnešiem pamanīju, ka akvārijā ir mazi kukainīši, bet ļoti nedaudz, tādēļ nepievērsu uzmanību, taču šobrīd tie jau ir manāmi savairojušies. Kas tie ir un kā no tiem tikt vaļā? Paldies!

Labdien,attēls ir ļoti neskaidrs,identificēt es Jūsu kukainīšus nevaru :),visticamāk tās ir kādas ūdens sīkbūtnītes.Domāju nekādu kaitējumu nodarīt tie nevar,visticamāk ienesušies ar kādu augu un atbrīvoties no  tiem varēs tikai mehāniski,tos izvācot no akvārija.Ja vēlaties precīzāku infotmāciju kas tie tādi ir, meiģiniet atsūtīt vēl kādu attēlu.

Labdien, man ir gailītis kurš dzīvo 5 litrīgā akvārijā, vēlos iegadaties lielāku akvāriju un salaist vairākas zivtiņas, gribēju uzzināt kādas zivtiņas es drīkstu gailītim laist klāt lai tie nesakautos?

Labdien,parasti cīnītājzivtiņas nav agresīvas pret citu šķirņu zivīm,drīzāk jāuzmanās lai iepriekšminetās nenoplūkā to skaistās spuras,jebkurā gadijumā tām būtu jābūt neliela izmēra ,miermīlīgām zivīm,un pareizāk būtu, ja Jūs izvēlētos zivis kuras gribētu savā akvārijā un tad uzdotu jautājumu vai tās sadzīvos :).

Labdien! Pirms aptuveni gada iegādājamies akvāriju, kura vākā ir integrēts apgaismojums. Apgaismojums pazuda. Nomainījām lampu (pēc speciālista/ pārdevēja ieteikuma; un ar tādiem pašiem parametriem kā identiskam akvārijam veikalā) Apgaismojums neatjaunojās. Dzirdēju nostāstus par drošinātājiem. Izpētīju vāku. Manuprāt, mehāniski vāku atskrūvēt nevar un vāka iekšienē nevar iekļūt? Vai ir garantija šādiem gadījumiem? Garantijas termiņš? Vai pieejams akvārija vāka (ar integrēto apgaismojumu) serviss/ remonts? Ja jā, tad kur?

Labdien,ieteiktu griezties veikalā (ja Jums saglabājies čeks) kurā iegādājāties akvāriju.