Rezultāti

#akvarijatilpums (80 ieraksti)

6,8 l akvārijs.

Labdien. Interesē vai akvārijā 6.8 l(foto) var atrasties arī sami, 1 vai divi kopā ar Gailīti. Takā akvārijs ir jau aprīkots ar visu (TetraCascadeGlobeDuo),saprotu ka tīrīšana tā pat 1 reizi nedēļā 1/3 ūdens. Ja var sadzīvot tad kuru zivi laist pirmo ANCISTRUS samu/s vai Gailīti.

Ihtiologs

Atbild Ihtiologs, Ihtiologs

Atbilde

Labdien,tik maza tilpuma akvārijs būs piemērots tikai cīnītajzivtiņai.Ancistruss izaug diezgan liels,šāds tilpums būs tam par mazu.Akvārijs jatīra pēc vajadzības,1x nedēļā noteikti,bet iespējams arī biežāk.

Apaļš akvārijs.

Labdien, vēlamies iegādāties mazu zivtiņu apaļā akvārijā, kāda zivtiņa vis labāk iedzīvotos parastā, apaļā akvārijā?

Ihtiologs

Atbild Ihtiologs, Ihtiologs

Atbilde

Labdien,jautājums - kāds tilpums būs šim traukam?Ja vispārēji,tad šādos akvārijos ir grūti ievietot akvārija tehnisko aprīkojumu un tie parasti ir maza tilpuma,tādēļ gandrīz vienīgais iemītnieks varētu būt cīnītājzivtiņa (gailītis).

112l akvārijs

Ir doma 112l akvārijā salikt zebra danio un neon tetra zivis. Cik no katras šķirnes zivis var ielaist?

Ihtiologs

Atbild Ihtiologs, Ihtiologs

Atbilde

Labdien,noteiktas formulas zivju skaitam akvārijā nav,nozīme ir dekoru un augu daudzumam akvārijā,ieteikums ielaist apmēram 20 gab no katra vieda un novērtēt vizuāli vai ir pietiekoši vai vēlaties vairāk :).

Ancistrussams.

Sveiki! Vēlos iegādāties Ancistrus albīno samiņu, kādi būs viņam nepieciešamie apstākļi? (piem, akvārija tilpums, barības veids un viss cits, ko man vajadzētu zināt? :) Kurā akvārija daļā šis sams dzīvos un kāpēc? Vai to ir iespējams turēt kopā ar citām zivīm, gliemjiem? Kādas ir attiecības ar augiem? Kāda vispār ir šīs zivs uzvedība, "rakstura iezīmes"? Liels paldies par atbildēm jau iepriekš! :))

Ihtiologs

Atbild Ihtiologs, Ihtiologs

Atbilde

Labdien,šī zivtiņa specifiskus apstākļus neprasa,tomēr akvārija tilpumu ieteiktu no 50 l,samiņš var izaugt līdz 15 cm,un Jūs noteikti vēlēsieties pievienot akvārijā vēl zivis.Ar citām zivīm sadzīvo labi,nav agresīvs.Ir gadijumi kad mēdz augiem grauzt jaunās lapiņas,tādēļ akvārijā ieteicama  koka sieksta (dabīgs koka dekors),kura kalpos gan kā slēptuve gan "rubināmais materiāls" + papildbarība,koka sieksta satur vielas kas vajadzīgas šo samiņu organismiem.Barošana-speciālās samu tabletes.Zivtiņa pārvietosies pa visu akvāriju,bet noteikti atradīs sev arī kādu konkrētu vietu kurā uzturēsies biežāk,jo būtībā visas zivis ir teritoriālas:).

Thoracatum sami.

Labdien! Vai Jums veikalā ir pieejams sams Thoracatum, labprāt vēlētos iegādāties. Vai viņi var dzīvot vieni, vai mīl kompāniju. Man 125l akvārijs. Paldies!

Ihtiologs

Atbild Ihtiologs, Ihtiologs

Atbilde

Labdien,diemžēl uz doto brīdi ir tikai divi gab. mūsu tīkla veikalā TC "Damme",iespējams aprīļa sakumā būs pieejami arī citur.Šie samiņi var dzīvot gan vieni, gan citu (piemērotu) zivju kompānijā.Kādas vēl zivis Jūs plānojat ,vai arī tās jau dzīvo Jūsu akvārijā?

30l akvārijs 2.

Sveiki! Atbildu uz jūsu jautājumiem par 30l akvāriju un par to.Akvārijs - Tetra AquaArt Explorer 30l un tur ir gan gaisma LED un filtrs un man jau ir zivis-Gailītis,2gūpijas,MACROPODUS OPERCULARIS,XIPHOPHORUS HELLERI un kādus dzīvos augus jūs iesakāt turēt un vēl viens jautājums vai šādā akvārijā varētu turēt Betegera pundurvardīte (HYMENOCHIRUS SP. BOETTGERI)? Paldies!:)

Ihtiologs

Atbild Ihtiologs, Ihtiologs

Atbilde

Labdien,akvārijs ir maziņš ar augiem nepielāgotu apgaismojumu,tādēļ ieteiktu mazprasīgus augus kā  microsorum pteropus,var meiģināt arī kādu mazo formu valisnēriju (valisneria asiatica).Par vardīti-ir iespēja ka macropodus var nodarīt tai pāri.

30l akvārijs.

Sveiki! Man ir 30l akvārijs un man ir vidēji smalka grunts un man ir visslielākais jautājums ir, kādus dzīvos augus var turēt akvārijā, ja filtrs ir virs ūdenslīmeņa un ir neliela straume.:)

Ihtiologs

Atbild Ihtiologs, Ihtiologs

Atbilde

Labdien,kāds augstums ir Jūsu akvārijam?Un kāds būs apgaismojums?30 litros sevišķi izvērsties nevarēs...Tad vēl ir jautājums kādas zivtiņas plānojat turēt.Gaidu atbildes:).Paldies.

10l akvārijs.

Labdien! Gadu atpakaļ iegādājos pirmo akvāriju-man tur dzīvoja 5garneles(viņas pazuda),2 koridoras samiņi(kādu pusgadu atpakaļ nomira-no rīta vienkārši gulēja uz grunts miris-no sākuma viens, pēc kāda mèneša otrs). Vēl man ir Gailītis un ancistrus samiņš, kuri nu jau vairākus mēnešus ir vienīgie akvārija iemītnieki.Akvārijs-10l. Kamēr vēl bija garneles-es viņas baroju "sera" barību krevetēm-tādi graudiņi, samiņiem devu samiņu čipšus, bet gailītim- barību gailīșiem-tādus mazus graudiņus kuri negrimst. Gan gailītis, gan sami neēda savu barību,bet gan krevešu granulas-savas atstāja neskartas. Tagad ,kad man palikušas tikai 2 zivtiņas, es viņas turpinu barot ar granulām ,kas domātas krevetēm, jo savu barību tās neèd -gailītis arī iemācījies ļoti veikli uzķert no grunts granulas. Reizēm tām dodu odu kāpurus tos viņas ēd. Gribu uzzināt, vai zivtiņām nekait ,ka tās baroju ar krevešu barību, varbūt mani koridoras samiņi dēļ tā nomira, kaut gan līdz nāvei bija ļoti aktīvi? Vēl man interesē,vai es 10l akvārijā vēl varu paņemt klāt vienu ancistrusu(pirmais man arī gada laikā nav diez ko liels izaudzis)? Jā, pirms man nomira samiņi -gailītis tos ļoti dzenāja kā spēlējoties.

Ihtiologs

Atbild Ihtiologs, Ihtiologs

Atbilde

Labdien,Jūsu akvārijs ir ļoti maziņs,no sākuma, pirms pievienojat vēl kādu dzīvu radību ir jāsaprot kapēc aizgāja bojā Jūsu zivtiņas.Atsūtiet lūdzu aprakstu kā un cik bieži tīrat savu akvāriju, un ja iespējams arī akvārija foto.Paldies.