Atpakaļ

Ķīnas ūdens agāma

Sveiki! Vai Ķīnas zaļā agāma ir laba prieks vienas ķirzakas un apmēram cik lielam terārijam jābūt, kad viņa ir pavisam pieaugusi? Un vai viņas ir mīļas un vai viņām patīk, kad viņas tur rokās?

Rāpuļu speciālists

Atbild Rāpuļu speciālists,

Labdien!

Ķīnas ūdens agāmas pieaugušas va sasniegt vienu metru ar asti, tamdēļ terāriju ieteicams minimāli 150x60x150 cm lielu pieaugušai ķirzakai. Tāpat terāijā ieteicams ieīkot palielu baseinu un salikt dažāda resnuma zarus kāpšanai. Ūdens agāmas laika gaitā var pieradināt pie rokām, pēc dabas tās ir salīdzinoši mierīgas un piecieš cilvēkus labāk kā citas līdzīga izmēra ķirzakas. Būs nepieciešams lēnām, vairāku mēnešu laikā, radināt pie rokām, protams, pirmo mēnesi ļaujot adaptēties jaunajā dzīvesvietā.

Līdzīgi jautājumi

Mūsu eksperti spēs atbildēt uz jebkuru Jūsu jautājumu

Стерилизация кошка

Сколько стоит стерилизация кошки,переводняк.Возраст три года.

Veterinārārsts

Atbild Veterinārārsts, Veterinārārsts

Atbilde

Добрый день!

Стерилизация кошки стоит 65€. Послеоперационная жилетка начиная от 5,99€ (в зависимости от размера животного). Предварительно необходимо записаться по тел. 67327923.

Как приучить щенка к поводку

Добрый день, купили той терьера, ему 8 месяцев. Он жил в частном секторе и сейчас проблема вывести его на проводке. Он за нами не идет, сидит до упора. По сути выгуливает он нас, а не мы его. Очень редко может пойти за нами на поводке. Можно ли его научить у ваших трениров? Сколько это будет стоить? И как часто и долго нужно учить? Так же он пуглив довольно и не знает команды ко мне. Но знает слово «место». Мы в Риге находимся. Спасибо

Veterinārārsts

Atbild Veterinārārsts, Veterinārārsts

Atbilde

Добрый день!

Для того чтобы записаться в школу для собак, звоните по номеру 29390650 (по рабочим дням с 9:00 до 17:00).

Pelīte piežmiedz aci

Sveiki! Man ir divas pelītes kuras bija būrī veikalā kopā un tagad arī dzīvo kopā, drīz būs abām gadiņš. Vakar viss bija kārtībā, bet šodien vienai no pelēm ir līdz galam neatvērtas acis un no dibena rajona izdalās kautkas brūns. Pati pelīte arī neizskatās labi palikusi tāda kaulaina, bet otra ļoti dzīvelīga. Ko darīt? Un kas tas ir?

Veterinārārsts

Atbild Veterinārārsts, Veterinārārsts

Atbilde

Labdien!

Lai uzsāktu ārstēšanu, dzīvnieks ir pilnvērtīgi klīniski jāizmeklē, iespējams, ir nepieciešami papildus laboratoriskie izmeklējumi. Izveidot pierakstu pie veterinārārsta Jus varat piezvanot uz klīnikas tel. nr. 67327923.

 

Leoparda gekonam aizcietējums

Man leoparda gekons nav kakājis 1 nedēļu es varētu pajautāt kādai padomu

Veterinārārsts

Atbild Veterinārārsts, Veterinārārsts

Atbilde

Labdien!

Viens no iemesliem varētu būt neatbilstoša temperatūra, ja nav nodrošināts vajadzīgais siltums, sadzīves apstākļi. Tad jāpārliecinās vai gekonam ir nodrošināti visi nepieciešamie sildelementi un atbilstošs apgaismojums.

Aizcietējumam var palīdzēt silta vanna- trauciņš ar nelielu daudzumu silta ūdens 1-2 reizes dienā- pāris dienas. Ja situācijas neuzlabojas, tad gekons jāatrāda veterinārārstam, kurš specializējas ekositisko dzīvnieku ārstēšanā.

Kā pieradināt kaķēnu pie kastītes

Kā mazu kaķēnu 1-1,5 mēn.pieradināt iet kārtoties uz kastīti? Jo savas darisanas vins veic zem gultas. Un ja dzīvo pa mājām vai ir jātaisa potes?

Veterinārārsts

Atbild Veterinārārsts, Veterinārārsts

Atbilde

Labdien!

1) Cik ilgi kaķēns ir pie jums? Vai viņš zina, kur atrodas kastīte (iespējams dzīvoklis/māja ir liela un dzīvnieks tajā vēl labi neorientējas)? Jūs varat pamēģināt novietot kastīti istabā, blakus gultai, un pakāpeniski, ar dažu dienu intervālu, bīdīt to uz tam paredzēto vietu. Papildus varat apsmidzināt kastīti ar aerosolu ar kaķumētru, lai pievilinātu kaķēnu.

2) Vakcinācija pret trakumsērgu Latvijā ir obligāta visiem suņiem un kaķiem. Vakcinācija pret vīrusālām saslimšanām (pret kaķu kalici, herpes un panleikopēnijas vīrusu) nav obligāta, bet ļoti ieteicama arī dzīvniekiem, kas nestaigā ārā, jo infekciju viegli var ienest mājās arī ar apaviem un apģērbiem. Vīrusi ir īpaši bīstami jauniem dzīvniekiem, kuriem vēl nav pilnīgi attīstījusies imunitāte.

Konsultācija ar grauzējiem

Вы пренимайте крыс?

Veterinārārsts

Atbild Veterinārārsts, Veterinārārsts

Atbilde

Добрый день! Да, принимаем. Предварительно необходимо записаться на приём по номеру 67327923.

Agāmai melna bārda

Sveiki! Manai bārdainajai agamai ir 5 gadi pēdējo nedēļu viņam visu laiku ir melna bārda, izņemot tad kad ir aizmidzis. Ēst piedāvāju, bet atsākās, vēdera izeja ir katru otro dienu, dzer ūdeni katru dienu, bet paņemot viņu rokās, svaru šķiet nav zaudējis, vēders apaļīgs. Mēģināju maigi patsustīt vēderu, nekādu bumbuļu un ciets nekas nebija. Kas varētu būt par problēmu, nekad nav bijusi melna bārda ikdienas?

Veterinārārsts

Atbild Veterinārārsts, Veterinārārsts

Atbilde

Sveicināti!

Melna bārda agāmai var būt stresa vai diskomforta pazīme. Vai apkārtējā vidē nav nekas mainījies, kas varētu šādi viņu ietekmēt? Jāņem arī vērā, cik ilgi viņa atsakās no ēdiena. Tā kā agāmai ir samazinājusies ēstgriba, ieteicams viņu atrādīt veterinārārstam. 

Gekons

Labdien! Vai banānēdāj gekoniem derēs šāda izmēra terārijs?- 40x40x70?

Rāpuļu speciālists

Atbild Rāpuļu speciālists,

Atbilde

Labdien! 

Parasti vienam gekonam iesakāms ne mazāks par 45x45x60 cm, bet arī 40x40x70cm var piemērot vienam pieaugušam banānēdājam gekonam. 

Gekonam zilganvioletas ķepas

Leopard gekon ķepas ir zilgan vijoletas ko darīt?

Veterinārārsts

Atbild Veterinārārsts, Veterinārārsts

Atbilde

Labdien!

Lai zinātu ko Jums ieteikt, Jūs varat atsūtīt foto. 

Zivtiņas iegāde

Labdien! Šis ir ļoti steidzams jautājums, jo zemāk minētā zivtiņa būs dzimšanas dienas dāvana kādam. Ļoti vēlētos iegādāties zelta zivtiņas ar kroni (Oranda vai Lauvasgalva) kā attēlā. Der jebkāda krāsa! Sakiet, lūdzu, vai jūsu veikalā ir šādas zivtiņas? Ja ir, cik maksā? Ja nav, tad varēsiet, lūdzu, ieteikt kādu vietu Latvijā, kur var šādas zivtiņas nopirkt (varu arī no privātpersonām pirkt)? Jau pateicos iepriekš!

Ihtiologs

Atbild Ihtiologs, Ihtiologs

Atbilde

Labdien!

Steidzamā jautājumā par pārdošanā pieejamām zivtiņām veikalā "Dino Zoo Pasaule", zvaniet pa tālr. 67305942.