Sveiki, man ir 3 mēnešus vecs pigmeju pundurezītis(puika), vēlējos pajautāt cik bieži un vai vispār ir viņš jāaizved pie ārsta pārbaudīt veselību un kur to var izdaerīt? Un kur var dabūt miltu tārpus biju 2dino zoo veikalos ne vienà ne otrā tādi nebija?

Labdien!

Pundurezīšus ir ieteicams vismaz reizi gada aizvest uz profilaktisku pārbaudi, to var izdarīt Dino Zoo klīnikā Krasta 52, Rīgā, ar iepriekšēju pieteikšanos pa tālruni 67327923.

Dzīvus miltu tārpus iespējams pasūtīt uz lielākajiem Dino Zoo veikaliem. Kaltēti tārpiņi šobrīd pieejami arī Dino Zoo Pasaule veikalā Krasta iela 52.

Labdien! Man ir 1 džungārijas kāmis viņs katru nakti skraidīja pa ratu ,bet pēdejo laiku viņs vairs neskraida. Kapēc tā varētu būt?

Sveiki!

Vispirms pārliecinieties, ka ar kāmi viss ir kārtībā  - laba ēstgriba, nav izmainīta vēdera izeja, dienas vai vakarpuses laikā tas ir aktīvs, nav savainotas ķepas, acis, deguns un mute ir tīra (nav pietūkusi, aplipusi ar izdalījumiem). Ja kāmja veselība ir teicama un kāmis jūtas labi, tad jāpārbauda pats rats (varbūt ir kādi asumi, kas kāmim traucē pa to skriet). 

Ja kāmis nejūtas labi, tad noteikti atrādiet to klātienē veterinārārstam.

Sveiki ir tada lieta ka jurascucina saka mazliet klepot. Ko var iedot lai klepus pazud?

Labdien!

Dzīvnieks jāved pie veterinārārsta, jo visdrīzāk tam  vajadzēs dot antibiotikas, kas tiek nozīmētas uz konkrēta dzīvnieka svaru, iepriekš to izmeklējot.

 

Labdien! Man ir jautājums! Vai šinšilla var sadzīvot ar trusi vienā būrītī?

Labdien!

Vienā būrī gan tomēr abus neturiet, jo trusis ir dienas dzīvnieks un aktīvs dienas laikā, bet šinšilla aktīvāka ir vakaros un naktīs. Kā arī katrai sugai ir sava specifiskā barība. Vienā telpā tie abi noteikti var atrasties, bet kopā vienā būrī neieteiktu turēt. 

Kāmītim būrī tārps, kā rīkoties? Attēlā protams tārps attēlots jau nospiests.

Labdien!

Diemžēl, attēls nav pievienots!

Tārpu no būra izņemiet, būri dezinficējiet, nomainiet jaunus pakaišus. Drošības pēc varat atrādīt kāmi veterinārārstam. 

Man ir šinšilla, smuks aktīvs puisītis. Ļoti mīlam grauzt kociņus, bet pēdējā laikā( arī dino zoo) kociņi ir pazuduši no sortimenta. Gribēju zināt, vai drīkst dot paša sažāvētus ābolu un aveņu kociņus? Un vai der vienkārši izžāvēti vai ir speciāli jāapstrādā? Avenes un ābolu koki nav apstrādāti ar ķīmiju.

Labdien!

Protams, ka varat dot pašas sarūpētus zariņus, tikai tos nevajag kaltēt, droši var dot svaigus. Vēlams, tikai lai nav mitri, slapji (tulīt pēc lietus/sniega). 

Drīzumā jau atkal zariņi būs pieejami Dino Zoo veikalos (vasarā tos ir pagrūti savākt un uzgabāt, jo kokiem ir lapas). 

 

 

Ar kuru grauzēju degū sadzīvotu viss labak ja dzivotu vienā būri? vai zurku?

Labvakar!

Vēlams vienā būrī turēt vienas sugas dzīvniekus. Dažādām sugām ir dažādas barības, dažāda mikroflora fēcēm, urīnam. Dažādu sugu pārstāvjiem atšķiras aktivitātes. Degu ar žurku kopā neieteiktu turēt. Degu varētu sadzīvot ar trusi vai šinšillu, bet tā kā pieaugušu dzīvnieku izmēri ir diezgan atšķirīgi, tad lielākais mazāko var nejauši satraumēt. 

Ja degucim gribat kompāniju, tad vislabāk tas būtu otrs degu. 

Sakiet lūdzu, kādēļ pēdējo gadu laikā tik krasi samazinājies burunduku piedāvājums?! ... tie taču tādi diezgan parasti zvēri... (Jūsu minējumi..)

Labvakar!

Tā kā Dino Zoo nenodarbojas ar burunduku audzēšanu, tad varam tikai atsaukties uz ES audzētavu teikto : ''Neesot izdevīgi burundukus audzēt". 

Cik maksā kāmji ?

Sveiki!

Pundurkāmji un Sīrijas kāmji sākot no 4.99 eur.

Labdien! Kādas trīs nedēļas atpakaļ nopirkām degu. Tagad viņam uz muguras ir nogājuši spalva. Nevaram saprast kas tas varētu būt? Paldies!

Labdien!

Degu ir jāredz klātienē, lai pateiktu, kas īsti vainas. Vai degucim nerīvējas mugura gar ritens malu vai mājiņas/tuneļa malu??? Ieteiktu atrādīt degu veterinārārstam klātienē.