Atpakaļ

Напишите пожалуйста расписание занятий для собак по хендленгу средних и малых пород в spice home.

Kinologs

Atbild Kinologs, Kinologs

Добрый день!

В Спице Хоум не проходят занятия. Все занятия проходят в Dino Zoo Pasaule, Krasta iela 52.

Индивидуальные занятия проходят по вторникам и пятницам по предворительной записи. Занятия в группе по вторникам в 13:00 и воскресеньям в 11:00. Также по предворительной записи. 

Записаться можно по телефону 29390650.

Līdzīgi jautājumi

Mūsu eksperti spēs atbildēt uz jebkuru Jūsu jautājumu

как можно почистить и закапать уши агрессивной собаке?

Добрый день! Подскажите, пожалуйста, как можно почистить и закапать уши агрессивной собаке? Намордник в процессе надевается, но собака все равно не дается. Спасибо!

Kinologs

Atbild Kinologs, Kinologs

Atbilde

Добрый день!

Обратитесь за помощью к ветеринарному врачу. Возможно перед данными процедурами стоит дать собаке успокоительные. 

Paldies par atbildi, bet gribu precizēt par kakla siksniņu. Tiklīdz es to uzlieku, piem., spēlējoties, sunīte aizskrien, palien zem gultas un viss. Mēģināju likt, pirms došanās ārā. Uzliku, sunīte nogāžas, guļ, līdzi nenāk, paliek iekšā. Nezinu, ko darīt?

Kinologs

Atbild Kinologs, Kinologs

Atbilde

Un cik ilgi viņa guļ? Vai slēpjas zem gultas?

Ilgi guļ. Izlien, pārskrien istabai pāri ar noliektu galvu atkal krīt zemē, veļas uz priekšu.Šorīt nesu ārā, lai pačurā. Noliku zālē, viņa noguļas. Es izlikos, ka eju staigāt, viņa palika guļot. Nācu atpakaļ, viņa sēdēja. iekšā ieskrēja pati, bet tūliņ ātri migā un atkal veļas pa grīdu. Pirms tam,kad nebija siksniņa, ejot uz darbu nebija iespējams saģērbties, viņa skrēja klāt, rotaļāties, tagad guļ un vēro, smilkst. Ko darīt?

Kinologs

Atbild Kinologs, Kinologs

Atbilde

Es pareizi saprotu ka kucēns visu laiku ir siksniņā? Vai ta gadijumā nav pretblusu siksniņa? Vai nav parāk smaga siksniņa?

Nevar būt ka siksniņa ir parāk savilktā? vai iespiesta spalva? vai kas cits roda diskomfortu?

Noņemiet siksniņu un pavērojiet kā suns uzvedās. Iespējams ka celonis ir cits...

Nepatīk kad ķemmē

Mums ir punduršpics. Kad iegādājāmies viņai patika, kad ņemē, bet aptuveni 2 nedēļas atpakaļ vairs neļauj to darīt, ko mums darīt, lai viņai patiktu, kad mēs ķemmējam?

Kinologs

Atbild Kinologs, Kinologs

Atbilde

LAbdien!

Iespējams ka sunim ir bijusi negatīva pieredze, sakarā ar to viņam sāka nepatīkt šī procedūra.

Sakarā ar to ka bez regulāras kopšanas un ķemmēšanas šī šķirne nevar iztikt, turpiniet ķemmēt un kopt. Ļoti svarīgi lai tiek izmantotas pareizās  ķemmes. Ja sunim ir izveidojis savēlums, likvidējiet viņu tā, lai sunim nebūtu sāpīgi. Ja rodas sarežģījumi, aicinām griezties pie friziera.

Vai var vest uz frizētavu kucēnu, kam nav visas potes

Mums ir gandrīz 3 mēnešus vecs kucēns, bet pēdējā pote būs tikai pēc nedēļas. Vai ir droši vest suni uz suņu frizētavu ja nav saņemta vēl pēdējā pote?

Veterinārārsts

Atbild Veterinārārsts, Veterinārārsts

Atbilde

Nevakcinētam kucēnam pirms veiktas visas potes, kā arī 3 nedēļas pēc otrās vakcinācijas nevajadzētu apmeklēt vietas, kur var nonākt kontaktā arī ar nevakcinētiem dzīvniekiem, kā arī nevajadzētu iet pastaigās ārā.

Kā savest kopā divus suņus?

Labdien. Vēlamies savā ģimenē vēl vienu suni. Uz doto brīdi mājās mums viens suns (1,9 gadi) un kaķene (9 gadi). Suns Hugo ir mednieks - Bavārijas asinsspēdu dzinējs.. vīram liels palīgs medībās.. Nesen Facebookā ieraudzījām ka tiek piedāvāta meitene, 1,5 gadu veca, tādas pašas šķirnes kā mūsējais suņuks. Jautājums: kā viņus savest kopā? Kā labāk rīkoties? Hugo visus suņus mīl, agresijas viņam iekšā laikam vispār nav, bet.. tā lai tai meitenei labāk un mazāk stresa. Tomēr jauna māja, sveši cilvēki..

Kinologs

Atbild Kinologs, Kinologs

Atbilde

Labdien!

Pavaicājiet iepriekšējam saimniekam par suņa rakstura īpatnībām. Vai suns labi sadzīvo ar citiem dzīvniekiem un t.t.

Ļaujiet suņiem iepazīties neitrālajā teritorijā. Tādā veidā suņi būs vienlīdzīgi. Savukārt ja iepazīšanās būs mājas apstākļos var nostrādāt aizsardzības instinkti. Suns, pie kura ir atnācis svešinieks, var sākt sargāt savu teritoriju. Neļaujiet dominēt sunim virs otra suņa. Aizstāvējiet vajāko un aizrādiet tam, kas dominē. Cenšaties vienādi veltīt uzmanību abiem suņiem. Vienmēr kontrolējiet situāciju kad suņi ir kopā.

 

Будет ли собака кусать детей?

У меня амстафф мальчик ему 1 год и 2 месяца у меня трое деток средниму 12 лет его собака кусила за руку на окне стояла мясо и ребенок хотел погладить.Будет ли он в предь кусать детей с которыми живет? Если 1 раз кусил значет будет его еще кусать? Как поступить чтоб он неагресировал на детей?

Kinologs

Atbild Kinologs, Kinologs

Atbilde

Добрый день!

Рекомендуем прийти на консультацию к кинологу. Ситуация может быть неоднозначной. Очень часто бывает что ребенок не нарочно провоцирует собаку на агрессию.

В данной ситуации собака охраняла еду. Вследствии этого получился конфликт. 

Приходите к нам на консультацию с собакой и старшим ребенком. Мы Вам расскажем о языке тела собаки, о том как правильно вести себя ребенку в той или иной ситуации, на что необходимо обратить внимание родителям и т.д.

Kāda būtu viss labākā ēdienkarte špica kucēnam?

Labdien! Esam jaunienācēji suņuka audzināšanai. Ar kazočina/zobu utt. kopšanai viss ir noskaidrots. Vai ir iespēja kaut kur uzzināt, kā labāk un ar ko barot vācu mazo špicu. Kāda būtu viss labākā ēdienkarte šīs sugas pārstāvjiem.

Kinologs

Atbild Kinologs, Kinologs

Atbilde

Labdien!

Principā par ēdināšanu ir jākonsultējas ar kucēna audzētāju. Ir jānoskaidro ar ko tika barots kucēns un viņa mamma.

Mūsu veikalos var igādāties super premium klases sauso un mitru barību Ontario. ONTARIO – ir augstvērtīga SUPER PREMIUM klases produkcija, kas izstrādāta pēc oriģinālas kanādiešu receptes, tāpēc ir sevišķi piemērota mūsu klimatā dzīvojošiem dzīvniekiem. Barību ir izstrādājuši vadošie Kanādas veterinārārsti. Produkcijas izgatavošanā tiek izmantotas augstākā labuma izejvielas, kas gādā par mājas mīluļa veselību, nenoslogo organismu un nodrošina ar visām nepieciešamajām barības vielām, kas apmierina visas viņa vajadzības.

Vai kucēns drīkst skriet pa trepēm

Labdien.Man ir mini joksiras terjera kucens kurs ir 7 men vecs.Mes dzivojam 4 stava un mazais ir tik aktivs ka pats grib gan skriet leja gan auksa pa trepem.Bet man teica ka lidz gada vecumam nekada gadijuma to kucenam nevar atlaut,jo mugurkaulu varot traumet.Vai ta tiesam ir taisniba un mazo janes roka?paldies jau ieprieks pa atbildi.

Veterinārārsts

Atbild Veterinārārsts, Veterinārārsts

Atbilde

Ja kucēns ir veselīgs, ikdienas staigāšanai pa trepēm nebūtu jārada veselības traucējumus. Ļoti aktīvs dzīvnieks var satraumēties ne tikai staigājot pa trepēm, bet arī skrienot un rotaļājoties. Ja dzīvnieks ir neveikls, to droši var nest arī rokās.

Kucēnam pūšas vēders

Labdien , mums ir 2 mēnešu vecs kucēns. Viņam šovakar sāka pusties vēders , un viņa sāka laist gāzes , vai tas ir normāli priekš viņas vecuma? Iedevām Royal Canin sauso barību mazliet , priekš kucēniem .. vai ir iespēja ka no tā nāk gāzes viņai?

Veterinārārsts

Atbild Veterinārārsts, Veterinārārsts

Atbilde

Kucēna vecumā biežākie gremošanas traucējumu cēloņi ir endoparazīti, disbakterioze sakarā ar attārpošanas medikamentu lietošanu vai barības maiņu, strauja barības nomaiņa, barības nepanesamība, izmaiņas gremošanas sistēmā dēļ citām blakus esošām saslimšanām, iekaisuma izmaiņas u.c. Lai saprastu kas kucēnam ir radījis pastiprinātu meteorismu jāņem vērā vairāki faktori- kāda barība kucēnam dota līdz šim, vai šāda barība tiek dota pirmo reizi, kāds ir šīs un iepriekšējās barības sastāvs, vai kucēns ir attārpots, kad veikta attārpošana u.c.