Labdien, mūs ir uzgājusi tāda problēma, mans runcis (britu zilais, 3,5 gadi, kastrēts) ir jau 2 reizes piečurājis mūsu pieaugušo gultā. Līdz šim kaķis ir skaisti gājis uz savu tualeti, un nekad nečurāja gultā. Nezinu ko domāt, ko darīt! Esmu dusmīga uz kaķi, jo vienmēr ir bijis tāds tīrīgs, bet še Tev sācis čurāt gultā. ar ko tas varētu būs saistīts - greizsirdība? - bet nav jau uz ko..... atriebība? - īsti nesaprotu par ko..... nepatīk jaunas smiltis? sāku tās lietot vidēji pusotru nedēļu atpakaļ, bet pa lielam nokārtojas tur un arī čurā tur..... varbūt veselības problēma, par kuru viņš vēlas mani informēt, un dod ziņu, ka vajag apmeklēt ārstu.... īsti nezinu, iesakiet, lūdzu, kas varētu būt par vainu......
 bet nu, ka jāapmeklē ārsts to es saprotu pati, tāpēc būšu pateicīga, ja izteiksiet īsti no profesionālā viedokļa, kas varētu būt par vainu.
pateicos! 

Ieteiktu kaķi atrādīt veterinārārstam un veikt urīna analīzi. Kaķi nokārtošanās paradumus pēkšņi var mainīt - meklēšanās laikā (kastrētam gan tā nebūtu jābūt) vai, ja kaķim kaut kas sāp (urīnceļu iekaisums, iespējams, muskuļu sāpes, kaķim ir nepatīkami nokārtoties kastītē).