Labdien.
 Tātad mūsu runcim tagad ir 17 gadi un pa visiem gadiem nekas tāds nekad nav bijis. Aptuveni pirms 3 nedēļām viņam bija tāda kā lēkme. Mierīgi esot gulējis un tad pēkšņi vienkārši nokrita uz sāniem un sākās krampji. Pēc tam kā tas viss beidzās viņš vienkārši gulēja un skatījās vienā punktā uz sienas, vispār nereaģējot uz to ka mēz pasakam viņa vārdu vai pat ka noglāstam. Pēc kāda laiciņa viņš taka atguvās un tad sāka šausmīgi ņaudēt un bija ļoti apjucis pats par to kas tikko notika.
 Šodien atkal pirms brīža viņam atkal bija šī lēkme. Es pati gulēju, kad pēkšņi dzirdēju kaut ko nokrītam uz grīdas. Nebūtu to, ka kaķim ir lēkme ievērojusi, ja vien viņš arī nebūtu lēkmes laikā bijis ar izlaisiem naiem, jo tie skrāpējās pret grīdu. Šīs lēkmes laikā viņš arī sačurājās. Dēļ tā mammai radās aizdomas ka viņam ir epilepsija, jo arī cilvēkiem epileptiķiem tā var gadīties šo lēkmju laikā.
Ko mums iesākt un kā mēs varbūt varam viņam palīdzēt? 

Paldies jau Iepriekš! 

Ieteiktu kaķi atrādīt veterinārārstam klātienē. Lēkmēm pamatā var būt gan nervu darbības traucējumi, gan arī pie vielmaiņas slimībām var būt šādas lēkmes. Tiks veiktas asins, urīna analīzes un nozīmēti medikamenti.