Labdien!
Draugs nopirka veterinārajā aptiekā tableti kaķēna attārpošanai - tā maksāja 0,50 LVL, diemžēl nosaukumu es nevaru pateikt. Aptiekāre pateica, lai iedod ceturto daļu tabletes un pēc mēneša vēl vienu ceturto daļu, bet tas nav obligāti jādara tukšā dūšā. Draugs tā arī izdarīja - iedeva ceturto daļu tabletes, no kuras kaķēns apēda pusi un sāka nenormāli siekaloties, tāpēc draugs nobijās un otru pusi ceturtdaļas, ko kaķēns izšpļāva, vairs nedeva.
Sakiet, kāpēc notika siekalošanās? Tas ir normāli? Un vai no tās vienas pusceturtdaļas būs kāda jēga?

Paldies jau iepriekš.

Jauku dienu vēlot,
Karīna.

Attārpošanas tabletes ir ļoti rūgtas un tāpēc kaķēns siekalojās. Parasti es iesaku mājas apstākļos izmantot attārpošanas pastu, ja ir kaķēns vai kucēns, jo to nav tik vienkārši izspļaut un to ir vieglāk iedot. Nogaidiet 2 nedēļas un tad nākamo 1/4 daļu tabletes ielieciet maltā gaļas piciņā un tad dodiet kaķēnam. Piciņai jābūt mazai, lai kaķēns uzreiz var apēst.