Man ir 3 gadus vecs runcis, ļoti komunikabls, draudzīgs, aktīvs. Kastrēts tika dzīves pirmajā gadā, un tai sakarā nekad problēmas nav bijušas. Vakar vakarā viss bija pavisam normāli - gulēja, bet vienā brīdī nenormālā ātrumā piecēlās, nolēca zemē, izskrēja koridorā, sāka skraidīt pa dzīvokli tā, it kā būtu no kaut kā nenormāli pārbijies, tai pat laikā ļoti dīvainā manierē laizīdamies/kasīdamies. Iebēga vienā skapī, pasēdēja, tad aizskrēja uz citu vietu, kur var noslēpties utt, visu laiku ik pa brīdim atkārtojot savu kasīšanos/laizīšanos. Sākumā domājām, ka varbūt murgojis un sabijies, bet tā uzvedība turpinājās ļoti ilgi - vairāk nekā 2h. Brīžos, kamēr viņš sēdēja savās "slēptuvēs", mēģinājām ar viņu komunicēt, bet bejzēdzīgi - vai nu atkal kaut kur aizmetās, vai arī griezās prom; ignorēja pilnībā, kas viņam pilnībā nav raksturīgi. 

Beigās apgūlās virtuvē uz virsmas un it kā nomierinājās, bet baigi runīgais vai komunikablais nebija tāpat. Noliku viņam priekšā ūdens trauku, padzērās, bet ēdienam neskārās klāt. Kad gājām gulēt, likās, ka nu jau viss kārtībā, jo atnāca uz savu parasto nakts guļvietu - uz kājām - un tā arī visu nakti nogulēja ar mums.
Vakar no rīta likās, ka viss pilnīgā kārtībā, jo viņš no rīta sveicinājās, nāca pakaļ uz virtuvi utt, un uzvedās tieši tā, ka viņam būtu jāuzvedas. Bet vienā brīdī atkal sākās - pilnīgi ne no kā viņš sāka savu maratonu ar laizīšanos, skriešanu un slēpšanos.
 Vēlāk viņam pārgāja, bet visu dienu bija neaktīv,s maz ēda un dzēra, baidījās pat no mums, kaut gan parasti jūtas kā saimnieks. Uz vakara pusi palika labāk, aizgāja paēst un padzērās.
 No vakardienas viņš ne reizi nav nokārtojies - arī čurājis nav.
 Šodien viņš vēl joprojām daudz guļ, "pamodās" tikai lai paēst, un viņš maz dzer.
 Vai viņam varētu būt kādi aizcietējumi?
paldies! 

Ja kaķim būtu ēstgriba un vēdera izeja arī normā, tad teiktu, ka pie vainas blusas un iekšējie parazīti. Šajā gadījumā ieteiktu kaķi atblusot un attārpot, un kaķa uzvedība atgrieztos normā. Bet Jūsu situācijā, kad kaķim nav ēstgribas un ir problēmas ar vēdera izeju, ļoti vēlams būtu kaķi atrādīt veterinārārstam klātienē.