Labdien!
Man kaķītim ir tāda problēma, ka viņa pati sevi grauž. Vienu brīdi sākām dot viņai "SPECIFC Allergy managment plus" sauso barību, tad viņai sākās šī problēma. Līdzīgi kā nieze, viņa plēš sev ārā spalvu un grauž ādu. Pārstājām dot to barīgu, jo domājām ka tas ir no tās. Nopirku zāles pret niezi, konkrētu nosaukumu vairs neatceros, tad itkā uz brīdi problēma pārgāja, bet tad sākās atkal. Vet.klīnikā man teica ka tās varētu būt blusas. Izgājām speciālu kursu ar pilieniem, bet neko nepalīdzēja. Gāju uz citu klīniku jautāju zāles pret niezi, bet tur man pateica ka tādas vispār neeksistē un teica ka tā ir alerģija pret kaut ko, izrakstīja mums zāles pret alerģijām. Nu jau gandrīz ir iziets viss kurss, bet rezultātu nekādu.
Lielākā daļa kur kaķene sev grauž ir astes apvidū un uz muguras. Nedaudz pie ausīm. Viņa man ir pilnībā balta, taču pēc tās problēmas sākšanās visa spalva ap asti un uz muguru ir palikusi pilnībā dzeltena. PLus nu jau pēdēja laikā viņa ļoti maz ko ēd. Kāda viņai varētu būt problēma un ko lai iesāk?
Ps. Kaķītim ir jau apm 9 gadi (cilvēka gados).

Kaķi vajadzētu atrādīt klātienē veterinārārstam un veikt asins bioķīmijas analīzes, iespējams, pie vainas ir hormoni vai fermenti, ko izdala organisms, ādas kreves un pamatīga nieze liecina par alerģisku reakciju. Neizmeklējot un neveicot analīzes, ir grūti pateikt, kas īsti vainas.