Jautājums:
Sveiki! Jau uzreiz atvainojos par to,kad nav garumziimes,jo datoram tada iespeeja diemzeel nav,tapec ceru ka
atbilde
esiet un manis rakstiito sapratiisiet.
Man ir probleema ar kakiiti. Kakeniitei ir 4 menesi,nav skirnes kakis. Probleema taada kad pirma diena bija verojama skala naudeesana - tas pargaja. Otrajaa dienaa kakitim pieceloties,peeksni palika bail no visa,gaja saraustiita itka pirmo reizu tiktu atvesta maajas. Tad nu vedaam kakeniiti pie vetarsta,arste izmekleeja,bet taa ari neko neatrada. Teica : iespejams esot smadzenu satracinaajums,tapec trauma vareetu but moraala. Iedeva mums nomierinosas zales ko dot kakitim,un ari pulveriti pret caureju,jo taa ari bija noveerota. Bet ar to probleema nebeidzas,atvedot vinu maajas,kakitis laizot dibentinju vai to apvidu,uz reiz beeg,itka kaut kas tur vinam kostu vai ir nepatiikami laizit to vietu. Pati laizisana ir saraustita un speeciga,itka gribetu to atraak beigt. Taa vel ir lidz sodienai,kad kakitis laizas tiesi dibentina apvidu,un uzreiz beeg prom ,itka pati no sevis.

Tapec uztraucoties,par savu mazuli jautaju Jums - vai tas varetu but morali? Vai ari kakitim dibentins saap no taa, kad tur tika ievietots termometrs? Ko reaali lietas labaa darit,ja arste neko nevareeja atrast?

Ar nepacietiibu gaidisu Jusu atbildi,vai pat atbalstu.
Ar cienu.
Zane.

Vai kaķēns ir attārpots? Vai vēdera izeja ir regulāri (dienā 1 - 2 reizes), vai fekālijas nav ļoti cietas? Vai caureja joprojām turpinās? Caureja un zarnu spazmas var radīt diskomfortu kaķēnam, un kaķēns var ļoti jocīgi uzvesties, tieši tāpat var notikt, ja ir zarnu parazīti vai aizcietējums. Pārbaudiet uzmanīgi pati, vai nav salipušas spalvas, kaut kas iedūries tai apvidū vai redzami ektoparazīti. Ja vēl pāris dienu laikā turpinās tāda pati uzvedība, ieteiktu atkārtoti atrādīt veterinārārstam.