{mosimage} Labdien! Mani ļoti sāka uztraukt manas kaķenes uzvedība. Nekad nekas tāds nav bijis. Kaķenei ir 4 gadi un ir līdzīga kā bildē, bet ne ar tik pūkainu un tik garu spalvu.
Vienu dienu sāku pamanīt, ka kaķene ļoti bieži un intensīvi sevi laiza un ar tādām kā satrauktām kustībām. Sapratu, ka iespējams kaut kur būs saķerusi kādu blusu, bet viņa dzīvo pārsvarā dzīvoklī, reti izvedu kaut kur ārā. Izmazgāju viņu un uzliku blusu siksniņu. Nekas nepalīdz, jo viņa sēž, sēž salecas sāk nenormāli raustīt asti un skrien kā traka un paslēpjas kaut kur zem segas. Tad atkla pēc laika nomierinās un tad sāk laizīt pie astes savienojums un kā traka sāk skriet pa krēslu tad uz galda un tad atkla zem segas itkā no kaut kā slēpdamās. Ja tā būtu kāda blusa, bet ūdenī un no siksniņas liekas, ka ja pat kādas bija, tad tagad nevajadzētu būt. Kā jūs domājat, kas tas varētu būt, jo vakar tā nobijos, bet pie vetārsta bail vest, jo kad viņu sterelizsējām viņa pie ārstes ļoti skrāpējās, ņaudēja un drebēja. Paldies jau iepriekš

Iepiliniet skaustā pilienus Frontline un attārpojiet kaķenīti. Pilieni ir daudz efektīvāki, kā kakla siksna, jo, iespējams, tā ir tāda, kas tikai atbaida. Šāda uzvedība var būt arī tad, ja kaķim ir zarnu parazīti.