Labdien!
Manam kaķim ir 12 gadi. Apmēram pusgada laikā ir nokrities svarā, bet apetīte ir un ēd arī labi. Bet,ik pa laikam uznāk ''lēkmes''  - apguļās un sākas jocīgas ķepu kustības,paliek mazkustīgs, savelkas nedabīgā pozā,dažreiz guļ uz vēdera savilcis ķepas zem sevis un aste ar raustītām kustībām paceļas uz augšu gredzenā virs muguras ''kā sunim'' ? Mēģināju glaudīt un palīdzēt viņam kustēties, bet paiet tajā brīdī viņš nevar - streipuļodams mazliet pārvietojās, bet atkal nokrīt zemē. Tas ilgst apmēram 5-10 min. Pēc tam kaķis atkal ir kustīgs un viss notiek it kā nekas nebūtu bijis.
Vēl , esot miera stāvoklī uz iesnaušanos,kaķis raustās. Rausta ķepas,ūsas, raustās arī āda dažādās ķermeņa vietās. Tas ir tā pastiprināti daudz,salīdzinot, ka kaķi miegā dažreiz rausta ķepas, tad šajā gadījumā tas ir x 10 vismaz.
Ja ir iespējams rast atbildi šīm parādībām? Saprotu, ka kaķa vecums ir jau diezgan cienījams...?
Iepriekš paldies par atbildi!
Jolanta. 

Ieteiktu kaķi atrādīt veterinārārstam klātienē, kaķis ir jāizmeklē, lai dotu Jums konkrētāku atbildi. Noteikti būs jāveic urīna, asins analīzes. Nervu darbības traucējumi var būt saistāmi ar vecumu, iekšķīgu slimību vai barības vielu trūkumu, ja kaķis strauji vājē. Strauja vājēšana ir viens no kādas slimības simptomiem.