Sveiki.
Manam 7 mēnešus vecajam runcītim ir neregulāra caureja. viņa nav galīgi šķidra, un kad iet uz kastīti, tad tikai to vienu reizi. pats runcīts uzvedās kā parasti un nekādas ārējas pazīmes neliecinātu, ka viņam kādas slimības.
Caureja ir vidēji 2 reizes nedēļā. Kad sākās caureja, tad nomainijām barību, bet tagad esam atgriezušies pie vecās, jo tā mazajam garšo visvairāk "Whiskas junior". Dzer tikai ūdeni.
Kaķīts paņemts no patversmes. Ir izslimojis kailo ēdi, un  tāpat bija ļoti apaukstējies. patversmē mums pastāstija, ka mazajam dotas daudz antibiotikas. Kad paņēmām kaķīti, izrādijās, ka mazajam bija lentenis, kuru izarstēja ar 2 drontal tabletēm.
 Internetā daudzlasiju par to, ka nelielos daudzumos var dot smektu, vai oglīti. pati vel nēsmu mēģinājusi. 
jautājums tāds, vai var to mēģināt kaut kā mājās aparstēt, vai ir jāveic kādas analīzes?

Periodiski šķidrāka vēdera izeja var būt no barības (bieži kaķiem ir šķidrāka vēdera izeja no supermārketu barībām). Papildus barībai ieteiktu nedēļu padot Enterofermentu, kas mazinās caureju un atjaunos zarnu mikrofloru. Ja arī pēc tam parādās caureja, tad ieteiktu noteikti atrādīt veterinārārstam. Tāpat arī ieteiktu dot barību, kas paredzēta kaķēniem ar jūtīgu gremošanu.