Sveiki! Secinajumu,kad kakitim laikam ir problemas ar vederu,jo vedera izeja ir skidra,un ik pa laikam vemj skidrumu,vetarste iedeva pulveriti pret caureju ko pus tejkaroti atskaida ar udeni,to paris dienas darijaam,bet likaas kad no ta kakitim ir ta vemsana,vai ta varetu but? Vai ari vemsana varetu buut no nomierinosam zalem ,kuras iedeva vetarste,un tas ari skaidam ar uudeni,jo kakitim vinas negarso. Kas isti pie vainas? Nezinu.
Gribas tik lai kakitim labi. Tapec jautaasu Jums par to attarposanu,ko isti nesapratu.
Kakenitei ir 4 menesi,tas noziime kad jatarpo ik pec 3-4 menesiem,bet taja meenesi vienu reizi pastu jaiedod kakitim,vai 10 dienu pec kartas menesi? 
Paldies.
Zane.

Ja ir nepārejoša caureja un vēl vemšana, tad obligāti atrādiet atkārtoti veterinārārstam. Pastāv aizdomas par kādu no zarnu infekcijām. Obligāti pie veterinārārsta, jo kaķēns jau ir atūdeņojies, un tas ir bīstami. Par attārpošanu šobrīd nevar pat domāt, kaķēnam ir jābūt veselam un tikai tad viņu drīkst attārpot. 
Par attārpošanu: gan pastas, gan tablešu anotācijās ir rakstīts, kā tās lietot, un cik bieži jādod. Attārpošanas ciklu kaķēna vecumā vēlams veikt ik pēc 3 - 4 mēnešiem reizi, jo kaķēns paceļ no zemes visu, līdz ar to invadēšanās iespēja ir daudz lielāka, nekā pieaugušam kaķim.