Labdien, man ir jautajums.Pirms trim dienam panemu kakenu, ap 2 menesi vecu.Iepriekseja vieta vins jau sacis bij est sauso baribu, bet vel bij pie mammas.
Pirmaja vakara iedevu pieninu(veikala pirkto), bet uzsildiju lidz istabas temperaturai.tad vel ari bikin kartupelishus varitus...
Nakamaja diena ari to pasu, plus vel zooveikala nopirku sauso baribu kakeniem.un pec tam vins kad paeda vis kartiba bij, rotalajas, paguleja, aizgaja uz kastiti, viss ka pienakas, bet pec kadam 3 h atvema visu atpakal.un pec tam viss atkal pilnigi kartiba, un sodien tiesi tas pats, iedevu pieninju, biezpieninju, sauso baribu, un bikin desas gabalinus, un jau pec apm. +/- trim stundam atkal izvema visu.bet pec vemsanas atkal skraida apkart un spelejas.Kas varetu but pie vainas, ka vins atvemj, varbut nevar vel dot galu.
Un udeni vins ar vislaik padzeras, kad grib, un uz kastiti ar iet normali, gan pacura, gan pakaka.

Govs pienu nedodiet, tas slikti sagremojas. Kartupeļus, makaronus utt. arī vēlams nedot. Desu, kūpinājumus, žāvējumus nedot, jo tie satur garšvielas un sāli. 
Pamatā barot ar mitrinātu sauso barību un var dot arī vārītu vistas, liellopa gaļu un konservus kaķēniem. Iespējams, barības daudzums, ko kaķēns apēd, ir par lielu un tāpēc sāk spiest kuņģīti, un kaķēns visu atvemj. Barojiet bieži, bet mazos daudzumos. Uz barības iepakojuma ir norāde par barības devu gramos dienai, to sadaliet uz 6 ēdienreizēm. Papildus var iedot gaļu, konservus. Vai kaķēns ir attārpots? Vakcinēts?