Labdien, 
Man ir kaķenīte, kurai tikko palicis viens gadiņš un ir sekojošas divas problēmas:
1. viņa trīs nedēļas meklējās - ar lielākiem un mazākiem pārtraukumiem, kad likās, ka viss jau kārtībā, tad pagāja nedēļa un atkal sākās, staigā apkārt, kauc, visu laiku ņurkst. Iepriekš jau bija meklējusies, bet ne tik traki.
Nevarējām stralizēt, jo iepriekš bija slimojusi (novembra pēdējās nedēļās, decembra sākumā) - ar ķīmisko apdegumu, un ārsts ieteica pēc antibjotikām nogaidīt līdz februārim. 
2. viņa ir sākusi čurāt visur - it visur mājās. bet arī savā kastītē.iepriekš nekad nebija neko darījusi ārpus kastītes, ir ļoti tīrīga, bet tagad jau nedēļu tā dara. kastīte tiek tīrita regulāri. smiltiņu veids nav mainīts.
šajā nedēļā vienīgās pārmaiņas ir tās, ka izvācās mans dzīvokļa biedrs, kurš viņai bija ļoti tuvs, un atkal atsākusies meklēšanās. lai gan iepriekš, kad meklējās nekad tā nebija.
kā arī šķiet vakar viņa likās ļoti silta, iespējams bija temperatūra.

vai ir iespējams, ka tas ir no pārdzīvojumiem dēļ dzīvokļa biedra izvākšanās? un ko man darīt, lai viņa izbeigtu čurāt it visur. 

Nogaidiet, nedodiet hormonu tabletes, februārī varēsiet veikt operāciju.  Arī kaķenes var iezīmēt savu teritoriju, ar apaviem tiek ienestas smakas no ārpuses, un kaķene sargā savu teritoriju. Pie durvīm varat novietot mitru drānu ar etiķūdeni, vietas, kur piečurā, kārtīgi uzmazgājiet. Arī izmaiņas dzīvokļa iemītniekos var radīt stresa situāciju un tādēļ kaķene nokārtoties citās vietās.