Labdien!Šorīt notika kaut kas ārkārtējs .Mana sterelizētā kaķene piekakāja gultu,kurā mēs gulējām.Domāju par iemesliem.Izdomāju vairākus ,bet gribētos Jūsu viedokli ,kurš būtu ticamāks.
 1)Tajā vakarā nomainīju svaigu gultas veļu,kurai bija diezgan spēcīga pulvera smaka.Verētu domāt ,ka tas kaķenei nepatika.Taču tajā vakarā viņa aizmiga  manā giltā,kas nemaz viņai nav raksturīgi.Parasti gultā ielien tikai no rītiem.
2)Taupības nolūkos nepērku vairs smiltis un mēģinu iztikt ar avīžu gabaliņiem.Kaķene čurāja avīzēs,taču pieķēru ka  kakāt iet  uz balkona puķu kastē.Vakar kaste tika novākta.
3) Vakar vakarā tīrīju viņai ausis,viņai ļoti nepatīk šī procedūra.Atcerējos ka šoreiz viņa dikti pretojās un es diezgan spēcīgi turēju aiz čupra ,peļauju ,ka tas bija spēcīgāk nekā bija pieļaujams un nodarīju viņai pāri.Tiesa gan pēc tam viņu samīļoju un atvainojos.

Manuprāt pie vainas ir tas, ka kaķim nav kārtīgi pakaiši, kur nokārtoties. Kaķi parasti savas fekālijas mēģina aprakt, avīzēs to nevar izdarīt. Ieberiet kaķim kastītē smiltiņas. Ja austiņas ir tīras, tad pilnīgi pietiek, ja tās tikai apskatiet un pārbaudiet, vai nav pārāk daudz netīrumu, ja netīras, tad iztīrat, speciāli nevajag katru nedēļu veikt tīrīšanu.