Labdien! Man tada ļoti sāpigs jautajums, mūsu ģimene 2.gadus ar pus atpakaļ paņēmam kaķiti no pagraba, kaķenitei vareja but kadi 4-5menesi.....(gruti mums nacas vinu noķert nelaidas rokas..šņāca, saskrapeja rokas), bet galu gala ievedam dzivokli!
ta gaja dienas , nu jau gadi 2 un vairak, bet vina mus nav vēl joprojam pieņēmusi, baidas ka ejam tuvak ta muk uz skapjauksas, guļ dienam tik uz ta skapja....nespelejas, tik pāēd un nokartojas..kastite.., kad pieejam pa tuvu, tad aiz dusmam sņāc...ruc...un tagad jau laikam no stresa jau sāk uz muguras paradities lieli srkani pleķi ...un spalva ari tajas vietas nogajusi...Palīdziet dakter ar padomu...vai nebutu labak vinu iemidzinat, jo dzives vinai ta pat nav, vina visu laiku ir stresa! Paldies:(

Atrādiet kaķi veterinārārstam klātienē. Tam, ka kaķis nespēj adaptēties vidē, iemesls var būt tas, ka jau kopš mazotnes kaķim kaut kas sāp un sagādā stresu, diskomfortu un nepatiku. Iespējams, tāpēc kaķis nelaiž pat sev tuvumā. Noķeriet un atrādiet veterinārārstam. Mēģiniet ar labu ievilināt pārvadāšanas kastē. Visticamāk, ka kaķis tiks izmeklēts īsas narkozes iedarbībā, ja citādi nevarēs. Uz vietas klīnikā izlemsiet, ko darīt tālāk.