Sveiki!

Jau vairak, ka menesi cinamies par kakena veselibu kam tagad jau ir 4 menesi! Kakens tika nemts no patversmes un skita vesels! Bet ka izradijas kakitis nebija gan vesels! Jautajumi: mums patversme teica, ka kakens ir attarpots, bet ka - var but ka pec divam nedeljam pamanijam lielu daudzumu tarpu un uzputusos vederu!? Ja kakitis tiek attarpots, vai tad var but ta kad vinjam vel joprojam ir tarpi!? Iedevam pirmo tableti Drontal! Pec laika naca vel tarpu kaudz lauka un tad jau beigtu tarpu kaudze! Vel + tam visam vinjam bija krapji un vinjs velas uz vietas krapjos apkart! Nepatikams skats! Bijam neizpratne un steigsus vedam uz veterenaro kliniku! Un ta mes uzsakam vinja arstesanu, vedam uz sistemam un vadijam pretiekausuma zales, jo kakitim bija augsta temperatura virs 40 gradiem, kakitim nepalieka labak! Nez no kurienes uzradas virken vel dazadu problemu un slimibu!

Pec analizem vinjam nav labi ar aknam un nierem, analizes nav diez ko labas. Ka ari vinjs ir parstajis jau tagad est! Veterenararsts vairs nedod lielas ceribas. Es esmu pilniba neizpratne, ka var veseligs kakis kas pirms vairak, ka menesa lekaja un skraidija pa maju, ka likas so kaki nevares valdit tagad gulj un ir bezpecigs!? Ka var progrset daudzas slimibas? Vai cermes ierosinaja so problemu virkni?

Paldies par atbildi! 

Bieži vien klaiņojoši kaķēni (tie, kas nonāk patversmē) ir pilni ar parazītiem un slimībām, kas parādās tikai tad, kad kaķēns nonāk labākos apstākļos un tiek ārstēts. Zarnu parazītiem no attārpošanas līdzekļiem nobeidzoties, zarnās tiek izdalīti toksīni. Ja parazītu nobeigšanās ir strauja, tad tas var novest pie krampjiem, pašas zāles ir ķīmija, kas sagrauj jau tā vārgo organismu, tā ir kā ķēdes reakcija - viena slimība seko otrai. Tā kā neesmu Jūsu kaķēna ārstējošais ārsts, grūti pateikt, kas tieši mazo organismu ir tā novārdzinājis - parazīti, zāles vai viss kopā. 
Šobrīd mēģiniet kaķēnu barot - kaut nedaudz konservus, to, kas viņam garšo. Lai pasargātu zarniņas, vajadzētu lietot zarnu mikrofloru atjaunojošus preparātus (enteroferments vai linex). Noteikti jādod gan vitamīni, gan šķīdums, lai kaķēnam palīdzētu atgūties.