Sveiki!
Manai kakeniitei ir 5 menesi,gribeju uzjautaat par barosanu?
Pie arstie izgajam visu izdarijam lietas laba,lai nebutu vemsana un caureja,kas toreiz bija loti ilgstosa,asins analizi mums nenonema,bet arsteeja ar antibjotikam ,caurejas zalem utt. Itka vis labi,nopirkam specialu Royal slapjo partiku kas ir noperkama tikai vet.aptiekas domata zarnu problemam,vai kam tam lidzigam,bet viena slapja bariba maksa 1 ls,tas preks mana macina ir paraak daargi. Itka vis bija labi,bet lidz ko sakam dot ko citu edamu,ir caureja. 
Tapec jautaju Jums,vai kakiti var barot tikai ar sauso vai tikai ar slapjo baribu? Vai ir ieteicams abas dot? Kuru partiku kas ir noperkama veikalos Jus vis labak ieteiktu? Jo ka jau teicu ta Royal speciali gremosanas traucejumiem bariba,ir paraak darga,a gribas lai kakitim vis ir labi.

Paldies,gaidisu Jusu atbildi.

Vismaz mēnesi pēc slimošanas tomēr būtu jādod nozīmētā ārstnieciskā barība. Kaķa gremošanai pakāpeniski ir jāatveseļojas un jāpierod pie jaunas barības. Ārstniecisko sauso barību jutīgai gremošanai sāciet dot pa pāris graudiņiem dienā. Visu uzmanīgi un minimāli, kamēr gremošana pierod. Tas nebūs vienkārši un lēti, bet pakāpeniski un pacietīgi to darot, var iegūt vēlamo rezultātu. Galvenais ir dzīvnieka veselība.