Mana kaķenīte pēdējā laikā kasās, un sāka izkrist spalva. Nu, domāju, ka rudens un arī spalvu sāk mainīt (mēnesi atpakaļ attārpojām). Šorīt pamanīju, ka kaķa gultiņa ir pilna ar ... tārpiem! Maziem melniem pāris mm gariem tārpiņiem, kas locījās pa gultu, turklāt arī bija pilns ar oliņām (?) - melnām, komatveida,izskatās pēc magoņu sēkliņam. Mēģināju ar telefonu nofotografēt, bet šis diemžēl, ir labākais, ko varēju uzņemt. Pāris dienas atpakaļ biju ievērojusi, ka viņai no kažociņa šādas oliņas izbira, bet trauksmi par to necēlu. Mana kaķene ir dzīvokļa mincis, bet periodiski viņai kompāniju sastāda viens āra kaķis. Vai tas varētu būt cēlonis?
Kas tas īsti ir, vai cilvēks arī ar to var slimot, un vai var ar  pretparazītu zālēm (ko uzklāj uz kažociņa) tikt no tā vaļā?

Liels paldies jau iepriekš! 

Kaķeni vēlams izmazgāt ar pretparazitāru šampūnu, pieļauju, ka tie ir spalvgrauži vai utu, blusu kāpuri. Skaustā varat iepilināt pilienus pret ektoprazītiem. Ar ļoti smalku ķemmi izķemmējiet kažociņu. Tās vietas, kur kaķīte biežāk uzturas, tīriet ar Neostomazan šķīdumu.