Labdien,
Stāsts ir tāds. Manam kaķītim bija akmeņi un līdz ar to bija problēmas ar urinēšanu. Gala rezultātā nekas nepalīdzēja un nācās no urīnpūšļa ar šprices palīdzību vilkt to ārā. Bet laikam bija jau sākusies organisma toksikācija. Par laimi kaķītis izdzīvoja, bet ar to problēma nebeidzās. Tagad viņš atsakās jebko ēst. Tika iegādātas speciālās barības gan sausā veidā, gan konservi. Bet kopš slimības ēd praktiski neko, mazliet palaiza konservus un tas arī viss. Barojam viņu piespiedu kārtā - taisām putriņu un ar špricīti. Tā jau kādas 3 nedēļas. Labāk nav kļuvis. 
Vēl kas mani uztrauc - viņa acis ir kļuvušas jocīgas. Izskatās ka zīlītes ir novirzījušies uz laterālo pusi, vai pat viss acs ābols.
 Un pie veterinārārsta viņš ir bijis vairākas reizes, neko jaunu nepasaka.   Gribētos dzirdēt citu viedokli!!! 
Ļoti gaidīšu atbildi. Un paldies jau iepriekš.

Ja tika operēts urīnpūslis un ņemti ārā urīna akmeņi, tad atveseļošanās periods ir ilgs un smags. Tā arī barojiet, dodiet dzert, lai visas atliekvielas skalojas ārā. Pacietību, iecietību un mīlestību pret kaķīti, pašam kaķītim ir grūti un sāp, Jums ir jāpalīdz. Ja kaķis labprātāk ēd konservu, tad dodiet to, varat pamēģināt no Gimpet - Shiny Cat konservu (kur ir vistas, zivs vai garneles želejā), kaķa organismam tas ļaunumu nenodarīs, svarīgākais, lai kaķis atsāk ēst. Izturību Jums un atveseļošanos kaķim !