Добрый день!
так ли плохи корма, типа Kiteka,Friskies, Whiskas и т.д.?
Чем они плохи? 
Если ли существенное отличие между выше упомянутыми кормами для котят и для взрослых?И в чём различие заключается, ведь аналитические составы практически идентичны?
Если нет возможности покупать дорогие корма, а дешёвые ( Kiteka,Friskies, Whiskas) плохи - чем в таком случае кормить кота? 

Заранее спасибо! 
С уважением ,Ольга.

Whiskas, Friskies, Kitekat ir supermārketu barības, to sastāvā nav gaļa, bet gan tikai subprodukti, graudaugu vietā izmanto sojas proteīnu. Nav katram kaķa vecumam atbilstoši izstrādāta formula, tāpēc arī analītiskie rādītāji ir ļoti līdzīgi. Ir kaķi, kas visu mūžu ēd tikai šīs barības un ir veseli, ir kaķi, kas alerģiski reaģē uz šīm barībām, bieži nesabalansēts un nepilnvērtīgs uzturs ir pie vainas kaķu saslimšanām. Tā ir Jūsu izvēle, kā kaķi barot, bet veterinārārsti, zooveikali var tikai rekomendēt. Zooveikalos ir pieejami barību zīmoli, kas cenas ziņā ir līdzīgi Whiskas, bet ar labāku sastāvu (ietaupīts tiek uz iepakojuma dizainu, reklāmām, utt.). Svarīgi ir kaķēna vecumā barot ar augstvērtīgu barību (nežēlot finanses), jo tas vēlāk atsaucas uz kaķa veselību visu mūžu.