labdien.
jauna kaķenīte tika sterilizēta un nedēļu pēc tam kļuva agresīva un uzbruka saimniekiem.  nogādājot klīnikā un veicot visas analīzes, atklājās, ka ir problēmas ar aknām un aizkuņģa dziedzeri. 8 dienas kaķene pavadīja stacionārā, kur viņu dakterēja. agresivitāte tika novelta uz lielajām sāpēm dēļ aizkuņģa dziedzera. pēc stacionārā pavadītā laika un atkārtoti vaiktajām analīzēm, kurās bija novērojams progress, kaķeni atļāva ņemt mājās. uzvedība bija mainījusies, agresija pazudusi, lai gan vēl tramīga bija. dakteris vēl noteica speciālo barību un zāles, kuras būtu vēlams dot (fermentus). mājās atgriežoties minka bija nedaudz uztraukta, taču tas lēnām sāka mazināties. uzvedās samērā mierīgi - gulēja blakus un murrāja, prasīja ēst, daudz gulēja un gribēja atrasties cilvēku sabiedrībā. ģimenes vīrietis bija devies prom uz divām dienām un kad atgriezās, kaķene tajā vakarā tramīgāk viņu vēroja. no rīta likās jau pieņēmusi, jo gulēja blakus un murrāja, taču pēkšņi uzvedība atkal strauji mainījās un kaķene rūkdama devās saimniekam pie kājām, gatava uzbrukumam. novēršot viņas uzmanību izdevās izsprukt no konflikta, lai gan kaķis nenomierinājās. šāda rūkšana un iešana pie kājām notika arī pirmajā reizē, kad kaķis satrakojās un uzbruka.
tagad kaķis atkal aiztransportēts uz klīniku lai veiktu atkārtotas analīzes. gribam tikai jautāt - vai ir iespējams, ka pēc tā visa trača un ārstēšanās klīnikā kaķis ir palicis agresīvs pret ģimenes vīrieti? un kādēļ tas tā varētu būt? 

Ja vīrietis bija tas, kas kaķenīti pirmo reizi nogādāja veterinārajā klīnikā uz sterilizāciju, tad, iespējams, jā, kaķenīte paliks uzmanīga pret vīrieti. Šobrīd svarīgi, lai kaķenīte būtu klīniski vesela, jo agresija parasti ir sāpju, neizpratnes par tām dēļ. Ja kādam no ģimenes uz laiku jādodas prom, vēlams kaķim to jau savlaicīgi stāstīt, atstāt mājās tā cilvēka valkātas drēbes. Pavērojiet kaķi un to, kas tieši izsauc agresiju - kāju kustības vai žesti utt.. Ja jūtiet, ka kaķis paliek nervozāks, novērsiet uzmanību jau tajā brīdī, negaidiet, kad sāks rūkt. Lai veicas!