Manam 10.5 gadus vecajam kastrētajam runcim tika konstatēts paaugstināts cukura līmenis 14, viņš ļoti daudz dzēra , 2 mēnēšu laikā strauji novājēja, pakaļkājas kļuva vārgas un izmainījās gaita. Urīna analīzes pēc 3 dienām bija labas. Ārsts noteica barot tikai ar diabētisko barību un 10 dienas dot pa 1/2 tabletei aizkuņģa dziedzerim. Jāparādās ārstam pēc 2 mēnešiem
Problēma man radusies ar barošanu Kaķim svars 5.5 kg pēc novājēšanas( Norvēģu meža kaķis agrāk bija ļoti resns). Sāku dot Vet Life diabetik, kas 5.5 kg svaram jādod 80 gr dienā, bet kaķis ir drausmīgābadā un 40 gr no rīta un vakarā burtiski aprij. Vai drīkst dot vairāk šo diabētisko barību, ņemot vērā, ka kaķis ir ļoti novājējis.Vai ir pareizi, ka tableti aizkuņģa dziedzera dar bības uzlabošanai devu tikai 10 dienas.

Barības normu pakāpeniski varat palielināt, jo kaķim jāatgūst svars. Varat dot 120g, bet vēlams sadalīt uz trīs ēdienreizēm (bieži, bet mazām porcijām, normu pakāpeniski palielina). Ja ārsts vairāk tabletes nenozīmē, tad tas ir jāievēro.