Labdien,
 Mani interesē sekojoša informācija  -
1) runčukam pirms pāris dienām apritēja 8.mēneši ,šobrīd nevaru izlemt kastrēt viņu vai nē,jo viņš ir ļoti mierīgs un uzvedas ļoti korekti :) Velējos noskaidrot kādas var būt blaknes,ja kastrāciju izlemju veikt piemēram vēlāk kā iesaka (6-8 mēnešos),jo ja mans runčuks plāno uzvesties tikpat labi ,kā līdz šim tad es labprāt ļautu viņam būt normālam vīriešu kārtas pārstāvim  . . .
2)Esmu ievērojusi,ka runčukam ir sausa āda kāju spilventiņiem,īsti nezinu vai tas ir normāli,vai nē? Un vai ir ieteicam,kā mitrināt kāju spilventiņus,un ,ja,JĀ,tad kādā veidā un ar ko?
Sirsnības pilnu otro adventi vēlot,
Buzberry's un viņa saimnieki,
Māris un Ieva

Ja runcis neiezīmē teritoriju un jums pašiem netraucē urīna smaka (runčukiem tā ir asāka nekā kaķenītēm), tad varat runci nekastrēt. Kastrēt runci var arī 4, 5, 6 gados, ja runcis ir labā formā, nav slimīgs, tad parasti fiziskas blaknes netiek novērotas, psiholoģiski gan runcis pārdzīvos vairāk.

Spilventiņi ķepām var būt sausi no tā, ka telpas tiek apkurinātas un ir sauss gaiss, var pat parādīties blaugznas uz ādiņas. Ir dzīvniekiem paredzēti dažādi speciāli vaski, krēmi, ar ko mitrina ķepu spilventiņus.