Labdien!Manai 2,5 gadus vecajai kaķenei ir blusas. Pirms nedaudz vairāk kā 2 nedēļām skaustā iepilināju Dino zoo nopērkamus pilienus pret blusām. Uz paciņas rakstīts, ka atkārtot pilināšanu drīkst tikai ik pēc mēneša. Taču nelaime tā, ka blusas nav iznīkušas. Turklāt vakar vakarā, veicot viņai attārpošanu, pamanīju, ka vietā, kur uzturas visvairāk kaķis, tādi ļoti mazi tārpiņi lien(pēc info ievākšanas caur internetu secināju, ka tie visticamāk ir blusu kāpuri, arī no spalvas viņai birst ārā arī tādi melni, mazi, mazi graudiņi(blusu oliņas jeb izkārnījumi??)
Nopirku Neostomosan kapsulu ar ko vēlos apstrādāt kaķi un dzīvokli. 
Jautājums: Vai ja esmu pirms nedaudz vairāk kā 2 nedēļām kaķim pilinājusi pilienus, drīkstu tagad apstrādāt viņas spalvu ar šo līdzekli?Un kā to vislabāk darīt(vai samērcēt to atsķaidīto šķidrumu kādā dvielī un tad ar to dvieli apsmērēt kaķi)? Vai tas nav kaitīgi, ja kaķis pēc tam laizīs spalvu?
Otrs jautājums:
Kādās proporcijās īsti jāsajauc tas Neostomosan? 5ml kapsula uz 2 L ūdens, jeb 5ml kapsula uz 1 L ūdens(pēc instrukcijas sapratu, ka uz 2 L ūdens, bet daudz kur lasu, ka iesaka uz 1 L)
 Esmu apjukusi. Ļoti gaidu Jūsu atbildi.
Paldies jau iepriekš,
L.

Ar Neostomazan kaķi nedrīkst apstrādāt, tas ir bīstami kaķim.  Teorētiski jau var, bet praktiski neieteiktu. 5ml ampulu atšķaida uz 1l ūdens un izsmidzina tajās vietās, kur dzīvnieks visbiežāk uzturas, varat apsmidzināt arī guļvietu (pēc tam noteikti jāizmazgā), ar šo pašu šķīdumu uzmazgājiet telpu grīdas. Lai kaķi atbrīvotu no blusām un to kāpuriem, kaķi vajadzētu izmazgāt ar pretblusu šampūnu. Skaustā piliniet līdzekli, kas blusas iznīcina, nevis aizbiedē. Iedarbīgs ir Frontline, ja arī iepriekš šo līdzekli pilinājāt, tad, iespējams, kaut ko izdarījāt nepareizi, ja tas neiedarbojās.