mums vecajā baseinā, kuru vairs neizmantojam kā baseinu, bet gan kā gružu novietni, atklājās , ka ir piedzemdēti 3 kaķēni... varētu būt kādu mēnesi veci, (visi trīs rotaļīgi  un veselīgi izskatās) cik nu varam novērot, jo kā izdzird mazāko troksnīti viņi ašī metas slēpties. pa reizei esam arī kaķēnu māti pieķēruši, ka viņa šad tad nāk pie viņiem.
tik līdz viņus pamanīju nonesu viņiem lejā bļodiņu ar ūdeni un kaķēnu kondzerviņus samaisītu ar sauso barīu, ēda kā traki.
tātad jautājumi ir šādi:
1. vai šos kaķēnus ir iespējams pieradināt par mājas kaķiem?
2. kā viņus dabūt no turienes laukā? jo viņi allaž slēpjās, tur pa tiem gružiem (zari, dēļi, uc. ) viņiem ir iveidojušās visādas aliņas
3. kā rīkoties, ja mēs paši nespēsim atast viņiem visiem mājas?

Jā, var pieradināt, vēlams jau darīt to tagad. Atnesot ēst, neejiet uzreiz prom, bet kādu laiku (ievērojot attālumu) kaķēnus vērojiet. Ik pa laikam mēģiniet tiem pieiet tuvāk klāt, pasaukt. Sākumā tie baidīsies, bet tad, kad sapratīs, ka neapdraudiet tos, tad nāks klāt. Jo agrāk tie sajutīs drošību un barību, jo veiksmīgāk tie pieradīs. Kaķeni vēlams sterilizēt, jo ar jaunu metienu tā atkal atgriezīsies ierastajā vietā. Dino Zoo mājas lapā var ievietot bezmaksas sludinājumu. 3 kaķēniem noteikti atradīsiet mājas.